Hledáme posilu na pozici obchodní koordinátor/ka jazykových kurzů

Učíš se rád/a nové věci? Komunikace v angličtině pro tebe není problém? Umíš sám/sama přicházet s novými nápady, poradíš si s jejich realizací a umíš věci dotáhnout do konce? Neztratíš se v chaosu a zvládneš si udělat systém v papírování? Tykáš si s kancelářským software?

Pokud máš pocit, že mluvíme právě o tobě, rovnou se nám ozvi. Rádi tě pozveme na dobrou kávu či čaj a dozvíme se o tobě více.

Co bys měl/měla vědět?

Jsme středně velká firma, v kanceláři je nás asi 25, ale koordinujeme práci ještě téměř 200 lektorů a stovek překladatelů. Jsme mladý kolektiv, baví nás jazyky, a proto pomáháme firmám i jednotlivcům neztratit se v nich.  

V jaké roli bychom tě rádi viděli?

- Samostatného člena týmu s perfektní angličtinou (slovem i písmem)

- Člověka, který pracuje rychle, ale pečlivě. To ostatní tě rádi naučíme J

- Týmového hráče, protože rádi řešíme věci společně

Co ti můžeme na oplátku nabídnout?

- Částečný úvazek se spoustou výhod a benefitů. Firemní příspěvek na Multisportku a samozřejmě bezplatné nebo zvýhodněné jazykové kurzy

- Prostor pro seberealizaci a kariérní růst

- Skvělý tým, který rád tráví čas spolu v práci i po práci. Rádi se setkáváme při společných oslavách narozenin, svátků a výročí

- Pracoviště v našich parádních kancelářích v Karlíně

Kdy můžeš začít?

V průběhu června tě důkladně zaškolíme.

Jak nám o sobě dáš vědět?

Potěší nás strukturované CV v českém jazyce a uvítáme motivační dopis či reference v jakékoliv podobě. Kontaktovat nás můžeš na hr@chc.cz nebo 210 215 302.