Elektra – Elektronická asistentka lektorů

Studujte s námi z pohodlí svého domova. S Elektrou je to hračka. Na rozdíl od jiných aplikací, jako je třeba Skype, jsme Elektru mohli přizpůsobit potřebám jazykové výuky jednotlivců a malých skupinek tří až pěti studentů. Každý student našich online kurzů tak má svou vlastní virtuální místnost se všemi potřebnými dokumenty kdykoli po ruce.

  • Exkluzivně v Channel Crossings. K této aplikaci jsme se dostali mezi prvními a jako early adopters máme unikátní podmínky. Originální aplikaci jsme si také mohli přizpůsobit, a tak vznikla naše Elektra.
  • Třída, která je jenom Vaše. Cokoli si ve třídě necháte, najdete tam i po svém návratu. Budou tam na Vás čekat všechny studijní materiály, které Vám lektor připravil, Vaše poznámky i vyplněná cvičení nebo příklady k procvičování probrané látky. U Elektry se nikdy nic neztratí.
  • Opravdu multimediální. Elektra umí přehrávat poslechová cvičení, pustit při lekci scénku na Youtube, a když na to přijde, poradila by si třeba i s komplexní excelovskou tabulkou. Umí sdílet nejen další záložky prohlížeče, ale i celá okna ostatních programů.
  • Bez registrace, bez instalace. Elektra funguje v běžném počítačovém prohlížeči (doporučené jsou Chrome a Firefox). Nemusíte si ji instalovat, nemusíte se k ní přihlašovat, stačí Vám odkaz, který obdržíte e-mailem od našich koordinátorů. Do aplikace se díky tomu připojíte také přes mobil či tablet.


Další výhody Elektry

Kromě samotného videohovoru nabízí Elektra celou řadu dalších způsobů interakce. U skupinové výuky může mít například každý student vlastní barvu písma. Elektra umí zdůrazňovat podstatné informace, zapisovat si soukromé poznámky, a hlavně všechno pečlivě ukládá.

Všechny dokumenty a zápisky si v jejich finální podobě můžete stáhnout ve formátu pdf a jsou Vám tak k dispozici také offline. Kromě mobilního telefonu a tabletu si je můžete nahrát třeba do elektronické čtečky knih. Nebo, koneckonců, i snadno vytisknout.

Poptat online kurz

Osobní údaje
Vzkaz k poptávce
Dovolujeme si Vás informovat, že osobní údaje zpracováváme dle Zásad ochrany osobních údajů v Channel Crossings.

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 300

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě