Individuální kurzy na míru

Když nehledáte kompromisy.

Zvolíte si čas, místo, jazyk, lektora, případně i spolužáky, a my vám zařídíme přesně takový kurz, jaký si přejete. Pokud je váš harmonogram nabitý k prasknutí nebo máte jasnou představu, jak by váš kurz měl vypadat a jakých výsledků chcete dosáhnout, je to ideální řešení.

Nejste si jistí svou stávající jazykovou úrovní? Vyzkoušejte náš bezplatný online test.

Pokud není možné realizovat individuální výuku osobně, probíhá pomočí naší aplikace Elektra, která nabízí kromě klasického videohovoru také řadu pokročilých funkcí.

  • Kdy a kde se to hodí vám.  Jestli to bude jednou týdně nebo pětkrát, dopoledne nebo odpoledne, u vás v práci, nebo u nás v Karlíně – to už je na vás. Naši lektoři jsou flexibilní a rádi vám vyjdou vstříc.
  • Posaďte si do lavice, koho chcete. Na kurz můžete chodit se svými přáteli či s partnerem, anebo si nechte lektorovu pozornost jen pro sebe. A pokud spolužáka potřebujete, můžete ho najít na našem fóru Hledám parťáka.
  • Jazyků, co hrdlo ráčí. Skupinové kurzy vypisujeme podle toho, o jaké jazyky je zájem. U individuálních kurzů záleží jen na tom, jaký jazyk vás zajímá. Bude to angličtina, nebo švédština? Řekněte si.
  • I pro ten nejmlsnější lingvistický jazýček. Někdo radši gramatiku, jiný rád bifluje slovíčka, další preferuje konverzaci. Obsah hodiny sestavíme přesně podle toho, co je vám nejbližší.
  • Záruka kvality. Našim lektorům i úrovni výuky věříme natolik, že pokud vás kurz nebude bavit, můžete po první vyučovací hodině požádat o výměnu lektora nebo o vrácení peněz.

3 kroky spolupráce

domluvíme si s vámi schůzku, kde probereme jednotlivé možnosti

navrhneme individuální plán přesně dle vašich představ

seznámení s lektorem a začátek výuky

Namíchejte si svoji slevu

Čím hladovější po vzdělání budete, tím větší slevu si u nás ulovíte. Ta největší sleva čeká na ty nejpilnější studenty.

Vaše spokojenost je pro nás vším

Vybrat lektora, který vám bude vyhovovat, je těžká disciplína. Kdybyste s naší volbou nebyli spokojeni, nabídneme vám někoho jiného nebo vám vrátíme peníze.

Přizvěte si své +3

Do svého individuálního kurzu si můžete přizvat až tři další studenty. Budete stále čerpat výhody studia v malé skupině, a ještě se podělíte o kurzovné.

Váš zájem, naše starost

Využijte individuálního kurzu ke studiu toho, co vás zajímá nebo co potřebujete – třeba na přípravu k mezinárodní zkoušce nebo ke studiu byznys angličtiny.

Naše ocenění

ISO 9001:2008

Každoroční audit prokazuje, že splňujeme evropské normy pro systém řízení kvality. A co to v praxi znamená? Že se můžete spolehnout, že vám dodáme službu, která splní vaše očekáván...

Vzdělávací instituce roku

Titul uděluje Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR (AIVD ČR) a hodnotí přes 40 kritérií, mezi které patří například kvalita vzdělávání, orientace na zákazníka, rozvoj lektorů

Členství v Asociaci jazykových škol

Jsme členy Asociace jazykových škol, která si zakládá na tom, že její členové poskytují svým klientům kvalitní a profesionální jazykové služby. Jinými slovy – další razítko kvality

Akreditace LanguageCert

Jsme akreditovaným místem, kde můžete složit mezinárodní jazykovou zkoušku LanguageCert. Byli jsme vůbec první v Česku, kteří toto svým studentům umožnili.

Reference studentů

Napište nám

Zavolejte nám

210 215 320

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě