Individuální kurzy na míru

Když nehledáte kompromisy.

Zvolíte si čas, místo, jazyk, lektora, případně i spolužáky, a my vám zařídíme přesně takový kurz, jaký si přejete. Pokud je váš harmonogram nabitý k prasknutí nebo máte jasnou představu, jak by váš kurz měl vypadat a jakých výsledků chcete dosáhnout, je to ideální řešení.

  • Kdy a kde se to hodí vám.  Jestli to bude jednou týdně nebo pětkrát, dopoledne nebo odpoledne, u vás v práci, nebo u nás v Karlíně – to už je na vás. Naši lektoři jsou flexibilní a rádi vám vyjdou vstříc.
  • Posaďte si do lavice, koho chcete. Na kurz můžete chodit se svými přáteli či s partnerem, anebo si nechte lektorovu pozornost jen pro sebe. A pokud spolužáka potřebujete, můžete ho najít na našem fóru Hledám parťáka.
  • Jazyků, co hrdlo ráčí. Skupinové kurzy vypisujeme podle toho, o jaké jazyky je zájem. U individuálních kurzů záleží jen na tom, jaký jazyk vás zajímá. Bude to angličtina, nebo švédština? Řekněte si.
  • I pro ten nejmlsnější lingvistický jazýček. Někdo radši gramatiku, jiný rád bifluje slovíčka, další preferuje konverzaci. Obsah hodiny sestavíme přesně podle toho, co je vám nejbližší.
  • Záruka kvality. Našim lektorům i úrovni výuky věříme natolik, že pokud vás kurz nebude bavit, můžete po první vyučovací hodině požádat o výměnu lektora nebo o vrácení peněz.

3 kroky spolupráce

domluvíme si s vámi schůzku, kde probereme jednotlivé možnosti

navrhneme individuální plán přesně dle vašich představ

seznámení s lektorem a začátek výuky

Namíchejte si svoji slevu

Čím hladovější po vzdělání budete, tím větší slevu si u nás ulovíte. Ta největší sleva čeká na ty nejpilnější studenty.

Vaše spokojenost je pro nás vším

Vybrat lektora, který vám bude vyhovovat, je těžká disciplína. Kdybyste s naší volbou nebyli spokojeni, nabídneme vám někoho jiného nebo vám vrátíme peníze.

Přizvěte si své +3

Do svého individuálního kurzu si můžete přizvat až tři další studenty. Budete stále čerpat výhody studia v malé skupině, a ještě se podělíte o kurzovné.

Váš zájem, naše starost

Využijte individuálního kurzu ke studiu toho, co vás zajímá nebo co potřebujete – třeba na přípravu k mezinárodní zkoušce nebo ke studiu byznys angličtiny.

Naše ocenění

ISO 9001:2008

Každoroční audit prokazuje, že splňujeme evropské normy pro systém řízení kvality. A co to v praxi znamená? Že se můžete spolehnout, že vám dodáme službu, která splní vaše očekáván...

Vzdělávací instituce roku

Titul uděluje Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR (AIVD ČR) a hodnotí přes 40 kritérií, mezi které patří například kvalita vzdělávání, orientace na zákazníka, rozvoj lektorů

Členství v Asociaci jazykových škol

Jsme členy Asociace jazykových škol, která si zakládá na tom, že její členové poskytují svým klientům kvalitní a profesionální jazykové služby. Jinými slovy – další razítko kvality

Akreditace LanguageCert

Jsme akreditovaným místem, kde můžete složit mezinárodní jazykovou zkoušku LanguageCert. Byli jsme vůbec první v Česku, kteří toto svým studentům umožnili.

Reference studentů

Napište nám

Zavolejte nám

210 215 320

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě