Mezinárodní jazyková zkouška z angličtiny - LanguageCert

Zkouška z angličtiny, která klade důraz na praxi.

Zkouška LanguageCert, která je uznávaná v Čechách i v zahraničí, testuje, jak umíte jazyk používat v reálném životě. Nemusíte se proto bát obvyklých strašáků v podobě gramatických výjimek, nereálných příkladů a záludných zadání. Cílem této zkoušky není vás nachytat, ale zjistit, jak si poradíte v praxi.

Njbližší termíny zkoušek v roce 2022

Termín
Registrace do
24.6.
14.6.
27.7.
18.7.
31.8.
22.8.


Zkoušky LanguageCert nabízejí několik variant testování. Nejvýhodnější je složit písemnou zkoušku u nás na počítači (CB – computer based) a ústní online odkudkoli (OLP – online proctored). Obě části zkoušky je ale možné provést v režimu online a můžete jít také tradiční cestou písemného testu a ústní zkoušky u nás (to je ovšem nejdražší možnost). Pokud si nejste jistí, rádi vám poradíme a poskytneme více informací včetně ceníku.

Více informací na testing@chc.cz

  • Léta praxe. Channel Crossings bylo první akreditované místo v ČR, kde bylo možné mezinárodní jazykovou zkoušku LanguageCert složit, a proto s ní máme opravdu bohaté zkušenosti.
  • Rozdělte si ji, jak potřebujete. LanguageCert se skládá z ústní (ISESOL) a z písemné (IESOL) části, avšak je na vás, jestli je absolvujete naráz, anebo třeba s ročním rozestupem, a třeba i v odlišných jazykových úrovních.
  • I na poslední chvíli. Termín zkoušky vypisujeme každý měsíc a přihlásit se můžete i tři týdny před jejím konáním, takže nemusíte např. půl roku dopředu odhadovat své schopnosti a časové možnosti.
  • Zpětná vazba. Pro složení zkoušky potřebujete získat alespoň 50 % bodů. Pokud se vám to náhodou nepodaří, dostanete alespoň zpětnou vazbu a budete vědět, v jaké jazykové dovednosti se do příště zlepšit.
  • Navzájem se oťukejte. Pokud jste chronický „stresař“, nebo prostě chcete jen zjistit, jaké to je, můžete si přijít vyzkoušet obě části LanguageCert nanečisto. Navíc pokud se pak přihlásíte na ostrou zkoušku, její cenu vám o poplatek za zkoušku nanečisto snížíme.

Název kurzu Úroveň Cena

Napište nám

Zavolejte nám

210215320

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě