Preppers Camp: Vyhlašujeme válku prázdninové nudě

Jasně, na obyčejný tábor už tě nikdo nedostane. Chatařina je spíš dřina než zábava. Toulat se po světě letos asi moc nepůjde a trávit celé léto u babičky je… no… prostě to není žádné terno.

Cítíš se zhruba takhle? Jo? Tak my tě z té letargie zaručeně vytrhneme.

Vyraž s námi na Preppers Camp. Do postapokalyptického světa, kde je minulost pasé, a budoucnost trochu mrazivá, ale lákavá.

Zažiješ neopakovatelné dobrodružství ve hře, kterou hraje každý za sebe, a přece všichni dohromady. Cílem je samozřejmě přežít. A je jen na tobě, jak budeš hrát. Chceš být bídák nebo hrdina? Sólista nebo týmový hráč? Jak je libo. Příběh Preppers Campu píšeš ty. Ale pozor, tvoji kamarádi ti mohou pěkně zamotat hlavu!

A kdo že je to ten „prepper“? Preppeři jsou lidi, kteří se aktivně připravují na všechny možné i nemožné pohromy a katastrofy. Možná je znáš ze zombie filmů. Umí si poradit v divoké přírodě i v drsném světě bez pravidel. Třeba po apokalypse. Ostatně, slovo vzniklo ze slovesa „prepare“ – připravit či připravovat se.

A když jsme u té připravenosti, kromě dopoledních lekcí angličtiny pro tebe máme taky kurz první pomoci, střelbu ze vzduchovky a spoustu dalších zajímavých aktivit. Navíc budeš muset být vždy ve střehu, aby tě naše hra nebo tvoji spoluhráči něčím nepřekvapili.

První pravidlo Preppers Campu: Jediný povolený jazyk je angličtina

Druhé pravidlo Preppers Campu: Všechno musí dávat smysl

Co tě čeká v postapokalyptickém světě?

Propracovaná příběhová hra

Naše hra je tak dobrá, že bychom si ji nejraději nechali vygumovat z hlavy, abychom si ji mohli se vším všudy zahrát na vlastní kůži. Ale nechat někoho hrabat se v mozku není dobrý nápad ani ve světě před apokalypsou…

Praha, jak ji neznáš

A jak ji neznají ani tvoji rodiče. Nejsme nějaká nudná školní exkurze, a tak tě nebudeme tahat na Pražský hrad nebo do ZOO. Město využijeme jako kulisu pro naše hry. A čekají nás i noční bojovky.

Certifikační zkouška nanečisto

Na Preppers Campu tě chceme naučit, že připravit se na všechno, co se může stát, prostě nejde. Ale na získání jazykového certifikátu tě připravit můžeme. A se vší skromností můžeme směle říci, že jsme v tom sakra dobří.

A to celé v angličtině

Po konci světa to asi s češtinou nebude úplně sluníčkové. Ale i kdyby, perfektní angličtina se hodí vždycky. S námi se v ní hravě zdokonalíš, protože na Preppers Campu se prostě česky nemluví.

Předběžný program Preppers Campu:

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 300

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě