Angličtina - středně pokročilí/pokročilí - konverzace - Discussion Club

Cena

3 490,-
Kód
MA32210
Jazyk
Angličtina
Úroveň
B1 , B2
Termín
20. 2. 2020 - 4. 6. 2020
Místo
Channel Crossings Karlín
Lektor
Český lektor
Fáze
A
Studentů v kurzu
5 - 10
Den a čas
Čt 11:30 - 12:30

Kurz v délce 16 týdnů zahrnuje 16 lekcí

3 lidé si právě prohlížejí tento kurz

Jde o speciální konverzační kurz, jehož cílem je rozvoj slovní zásoby a komunikačních dovedností. Na každou lekci je vypsané téma/zaměření. Účastníci si vybírají témata, která je zajímají, a těch lekcí se následně zúčastní. Kurz je koncipován jako tzv. WALK-IN, takže je otevřen všem příchozím. Kurz lze zakoupit samostatně a nebo ho student může navštěvovat zdarma, pokud si zakoupil jiný skupinový kurz, který se v daném semestru otevřel.

Gramatika

Are we all criminals?
Things that go bump in the night!
Living longer
Giving to charity
Who cares about the environment?
The power of prayer
Revenge is sweet!
A matter of birth and death
Folk wisdom
Children and discipline
Healthy lifestyle
Public figures, private lives
Newspapers
To tip or not to tip?
Royalty
Is it right to eat meat?
Why get married?

Naučím se
Jazyková úroveň B1

B1 - Středně pokročilý rozumí různorodému textu, argumentům i názorům. Disponuje všeobecnou i specifickou slovní zásobou (rozumí obchodní terminologii, obsahu, který se týká společenských, politických a ekonomických otázek). V písemném projevu umí užívat argumenty, myšlenky a vyprávění. Zvládá větnou strukturu slovesných časů a slovní zásobu k vyjádření významu s použitím srovnávacích a příčinných struktur, písemný projev je již rozvinutý a propojený. V poslechu rozumí plynulému projevu dvou rodilých mluvčích používajících standardní jazyk. V mluveném projevu umí používat komplexní jazykové struktury, hovoří více plynule a rychleji se rozhoduje o výběru slovní zásoby. Používá idiomy a některé hovorové výrazy. V případě rozhovoru s neznámou slovní zásobou nemá problém porozumět obsahu. Je schopen psát dopisy a ostatní korespondenci v dané stylistické formě a vyjádřit své myšlenky. Po dokončení této úrovně doporučujeme zahájit přípravu na zkoušky na úrovni B2.

Jazyková úroveň B2

B2 - Pokročilý umí navíc bezpečně používat časy, má osvojenou širokou slovní zásobu (vč. zaměření na technickou a obchodní terminologii), nové fráze a slovní spojení. Je schopen porozumět různým akcentům a volně konverzovat. Dokáže začlenit frázová slovesa a idiomy do psané a mluvené podoby. Po dokončení této úrovně doporučujeme zahájit přípravu na zkoušku na úrovni C1.

Napište nám

Zavolejte nám

210215320

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě