Angličtina - středně pokročilí/pokročilí - English in Office

Cena

4 450,-
Kód
MA32205
Jazyk
Angličtina
Úroveň
B1 , B2
Termín
20. 2. 2020 - 4. 6. 2020
Místo
Channel Crossings Karlín
Lektor
Nespecifikováno
Studentů v kurzu
5 - 10
Den a čas
Čt 7:30 - 9:00

Kurz v délce 16 týdnů zahrnuje 16 lekcí

3 lidé si právě prohlížejí tento kurz

Kurz se věnuje především rozvoji komunikačních dovedností a znalosti slovní zásoby. Na širokém spektru různorodých témat z prostředí kanceláře se seznámíte se slovní zásobou, kterou běžně potřebujete při komunikaci na pracovišti. V rámci komunikačních aktivit rozvinete své schopnosti mluveného projevu (vyjádřit názor, reagovat na názory ostatních, diskutovat apod.). Kurz není navázán na konkrétní výukové materiály.

Gramatika

Topics:
Networking, talking about one’s job
Internal meetings
Starting a business
Delegating tasks
Money and finance
Business trips
Handling complaints
Office equipment and technical problems
Giving presentations
Visual aids
Skills and personality at work
Job interviews
Emails
Telephone conversations

Naučím se
Jazyková úroveň B1

B1 - Středně pokročilý rozumí různorodému textu, argumentům i názorům. Disponuje všeobecnou i specifickou slovní zásobou (rozumí obchodní terminologii, obsahu, který se týká společenských, politických a ekonomických otázek). V písemném projevu umí užívat argumenty, myšlenky a vyprávění. Zvládá větnou strukturu slovesných časů a slovní zásobu k vyjádření významu s použitím srovnávacích a příčinných struktur, písemný projev je již rozvinutý a propojený. V poslechu rozumí plynulému projevu dvou rodilých mluvčích používajících standardní jazyk. V mluveném projevu umí používat komplexní jazykové struktury, hovoří více plynule a rychleji se rozhoduje o výběru slovní zásoby. Používá idiomy a některé hovorové výrazy. V případě rozhovoru s neznámou slovní zásobou nemá problém porozumět obsahu. Je schopen psát dopisy a ostatní korespondenci v dané stylistické formě a vyjádřit své myšlenky. Po dokončení této úrovně doporučujeme zahájit přípravu na zkoušky na úrovni B2.

Jazyková úroveň B2

B2 - Pokročilý umí navíc bezpečně používat časy, má osvojenou širokou slovní zásobu (vč. zaměření na technickou a obchodní terminologii), nové fráze a slovní spojení. Je schopen porozumět různým akcentům a volně konverzovat. Dokáže začlenit frázová slovesa a idiomy do psané a mluvené podoby. Po dokončení této úrovně doporučujeme zahájit přípravu na zkoušku na úrovni C1.

Napište nám

Zavolejte nám

210215320

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě