Angličtina - středně pokročilí až pokročilí - konverzace

Cena

1 890,-
Kód
MAS3221
Jazyk
Angličtina
Úroveň
B1 , B2
Termín
13. 7. 2020 - 29. 7. 2020
Místo
Channel Crossings Karlín
Lektor
Český lektor
Studentů v kurzu
4 - 6
Den a čas
Po 8:00 - 9:30
St 8:00 - 9:30

Kurz v délce 3 týdnů zahrnuje 6 lekcí

Letní krátkodobý jazykový kurz, jehož cílem je rozvoj aktivní slovní zásoby ve vybraných tématech. Výuka je vedena v malém počtu studentů (max. 6 lidí), aby měl každá možnost zapojit se do konverzace.

Gramatika

Sport - minulé časy
Film - komparatív
Bydlení - přídavná jména
Nakupování - stížnost
Počasí

Naučím se

Popsat sportovní aktivity
Představit oblíbený film
Porovnat filmy
Popsat dům snů
Stěžovat si v obchodě
Popsat počasí / klimatické změny

Jazyková úroveň B1

B1 - Středně pokročilý rozumí různorodému textu, argumentům i názorům. Disponuje všeobecnou i specifickou slovní zásobou (rozumí obchodní terminologii, obsahu, který se týká společenských, politických a ekonomických otázek). V písemném projevu umí užívat argumenty, myšlenky a vyprávění. Zvládá větnou strukturu slovesných časů a slovní zásobu k vyjádření významu s použitím srovnávacích a příčinných struktur, písemný projev je již rozvinutý a propojený. V poslechu rozumí plynulému projevu dvou rodilých mluvčích používajících standardní jazyk. V mluveném projevu umí používat komplexní jazykové struktury, hovoří více plynule a rychleji se rozhoduje o výběru slovní zásoby. Používá idiomy a některé hovorové výrazy. V případě rozhovoru s neznámou slovní zásobou nemá problém porozumět obsahu. Je schopen psát dopisy a ostatní korespondenci v dané stylistické formě a vyjádřit své myšlenky. Po dokončení této úrovně doporučujeme zahájit přípravu na zkoušky na úrovni B2.

Jazyková úroveň B2

B2 - Pokročilý umí navíc bezpečně používat časy, má osvojenou širokou slovní zásobu (vč. zaměření na technickou a obchodní terminologii), nové fráze a slovní spojení. Je schopen porozumět různým akcentům a volně konverzovat. Dokáže začlenit frázová slovesa a idiomy do psané a mluvené podoby. Po dokončení této úrovně doporučujeme zahájit přípravu na zkoušku na úrovni C1.

Napište nám

Zavolejte nám

210215320

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě