Ready for the LanguageCert Exam - B1 - online

Cena

4 450,-
Kód
MA32305
Jazyk
Angličtina
Úroveň
B1
Termín
27. 4. 2021 - 3. 8. 2021
Místo
on-line
Lektor
Zahraniční lektor
Studentů v kurzu
1 - 4
Den a čas
Út 17:00 - 18:30

Kurz v délce 14 týdnů zahrnuje 14 lekcí

Tento kurz může probíhat jako skupinový nebo jako individuální. Pokud budete prvním studentem, který se do kurzu přihlásí, vybíráte si termín výuky, který Vám vyhovuje. Kurz pro Vás otevřeme, a pokud se přihlásí i další studenti (maximálně další 3), budou se hlásit do Vámi zvoleného termínu výuky. V případě Vašeho zájmu můžeme kurz realizovat i jako individuální, ale je potřeba počítat s drobnou úpravou ceny.

Gramatika

Kurz povede jeden za našich kvalifikovaných lektorů. Záleží na Vás, zda zvolíte rodilého mluvčího nebo českého lektora. Každý lektor z týmu lektorů ChC musí prokázat odbornou kvalifikaci a lektorskou praxi, aby se mohl stát jeho členem. Při přijímání nových kolegů do našeho lektorského týmu zohledňujeme nejenom profesní stránku, ale i osobnost uchazeče. Záleží nám na tom, aby se naši studenti se svými lektory cítili příjemně.

Naučím se

Tento kurz Vás důkladně připraví na složení mezinárodní zkoušky LanguageCert v našem akreditovaném testovacím centru. Lektor Vás postupně seznámí s celou zkouškou (písemnou i ústní částí). Procvičíte se všechna cvičení jednotlivých sekcí zkoušky: listening, reading, writing a speaking. V polovině kurzu projdete zkouškou nanečisto a v tu chvíli budete vědět, na co je třeba se ještě zaměřit v druhé polovině kurzu. Na zkoušku od nás dostanete 10% slevu. V našem testovacím centru si navíc můžete vybrat z několika různých variant, jak zkoušku složit: tradičně (paper-based), na počítači (computer-based), anebo plně online z domova (online proctored).

Jazyková úroveň B1

B1 - Středně pokročilý rozumí různorodému textu, argumentům i názorům. Disponuje všeobecnou i specifickou slovní zásobou (rozumí obchodní terminologii, obsahu, který se týká společenských, politických a ekonomických otázek). V písemném projevu umí užívat argumenty, myšlenky a vyprávění. Zvládá větnou strukturu slovesných časů a slovní zásobu k vyjádření významu s použitím srovnávacích a příčinných struktur, písemný projev je již rozvinutý a propojený. V poslechu rozumí plynulému projevu dvou rodilých mluvčích používajících standardní jazyk. V mluveném projevu umí používat komplexní jazykové struktury, hovoří více plynule a rychleji se rozhoduje o výběru slovní zásoby. Používá idiomy a některé hovorové výrazy. V případě rozhovoru s neznámou slovní zásobou nemá problém porozumět obsahu. Je schopen psát dopisy a ostatní korespondenci v dané stylistické formě a vyjádřit své myšlenky. Po dokončení této úrovně doporučujeme zahájit přípravu na zkoušky na úrovni B2.

Napište nám

Zavolejte nám

210215320

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě