Talk Time with Mooveez - online

Cena

4 799,-
Kód
MA32404
Jazyk
Angličtina
Úroveň
B1
Termín
8. 3. 2022 - 7. 6. 2022
Místo
on-line
Lektor
Zahraniční lektor
Studentů v kurzu
3 - 5
Den a čas
Út 17:30 - 19:00

Kurz v délce 14 týdnů zahrnuje 14 lekcí

Konverzační kurz, ve kterém je výuka navázána na filmy v aplikaci Mooveez. Licenci do aplikace Mooveez obdržíte ke kurzu. Aplikace zůstane aktivní nejenom po dobu trvání kurzu, ale celý kalendářní rok. Standardní cena této aplikace je 1790 Kč a vy ji dostanete v ceně za výuku, takže studovat s námi se vám opravdu vyplatí. Kurz je možné navštěvovat od úrovně B1.

Gramatika

Kurz povede jeden za našich kvalifikovaných lektorů. Každý lektor z týmu lektorů ChC musí prokázat odbornou kvalifikaci a lektorskou praxi, aby se mohl stát jeho členem. Při přijímání nových kolegů do našeho lektorského týmu zohledňujeme nejenom profesní stránku, ale i osobnost uchazeče. Záleží nám na tom, aby se naši studenti se svými lektory cítili příjemně.

Naučím se

Na základě filmových ukázek si zlepšíte porozumění a slovní zásobu, budete používat gramatiku v zajímavých filmových dialozích a naučíte se aktivně komunikovat. Pomocí atraktivního jazykového kontextu si lépe zafixujete gramatická pravidla a slovní zásobu. Místo náročného memorování a drilování se budete učit a bavit zároveň.

Jazyková úroveň B1

B1 - Středně pokročilý rozumí různorodému textu, argumentům i názorům. Disponuje všeobecnou i specifickou slovní zásobou (rozumí obchodní terminologii, obsahu, který se týká společenských, politických a ekonomických otázek). V písemném projevu umí užívat argumenty, myšlenky a vyprávění. Zvládá větnou strukturu slovesných časů a slovní zásobu k vyjádření významu s použitím srovnávacích a příčinných struktur, písemný projev je již rozvinutý a propojený. V poslechu rozumí plynulému projevu dvou rodilých mluvčích používajících standardní jazyk. V mluveném projevu umí používat komplexní jazykové struktury, hovoří více plynule a rychleji se rozhoduje o výběru slovní zásoby. Používá idiomy a některé hovorové výrazy. V případě rozhovoru s neznámou slovní zásobou nemá problém porozumět obsahu. Je schopen psát dopisy a ostatní korespondenci v dané stylistické formě a vyjádřit své myšlenky. Po dokončení této úrovně doporučujeme zahájit přípravu na zkoušky na úrovni B2.

Napište nám

Zavolejte nám

210215320

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě