Jazyková a vzdělávací agentura

Hledáme manažera/ku jazykové školy

Máš zkušenosti s vedením týmu a chceš se podílet na rozvoji a fungování jedné z největších jazykových škol v Česku? Seš hodně dynamická osobnost s výbornými přesvědčovacími schopnostmi? Chceš sám/sama přicházet s nápady a novými myšlenkami? Umíš si poradit s každým problémem a neodradí tě neúspěch? Zvládneš obchodní schůzku i vedení porady? Dokážeš motivovat tým a zároveň dotahovat nápady do konce? Nezalekneš se nových výzev? Dovedeš to i v angličtině a tykáš si s počítačem? Chceš se pořád učit něco nového?

Jestli máš pocit, že mluvíme právě o tobě, napiš nám nebo zavolej. Rádi se s tebou sejdeme, jestli se chceš dozvědět více.

Co bys měl/měla vědět:

Jsme středně velká firma a jedna z těch nejlepších jazykových škol v Praze. Celkem je nás okolo 25 a tvůj tým bude mít asi 7 členů. Baví nás jazyky a spolu s našimi 170 lektory pomáháme firmám i jednotlivců, jak se je lépe naučit. Hledáme někoho, kdo bude spolu s námi růst, zlepšovat se a vymýšlet stále nové věci.

V jaké roli bychom Tě rádi viděli:

  • vrchní důstojník/důstojnice, co bude řídit svůj tým a pomůže při vedení celé firmy
  • manažer nebo manažerka, který/která zvládne komunikovat s našimi klienty, ovládá obchodní vyjednávání a přispěje k vytvoření nových produktů
  • nadšenec/nadšenkyně milující nové výzvy a ochotný/ochotná bít se za svůj tým v dobrém i zlém
  • člověka, který zvládne řídit finanční stránku celého oddělení

Co ti můžeme na oplátku nabídnout:

  • Prostor pro seberealizaci, skvělý tým, který je připraven se dále rozvíjet, prostě fungující firmu s potenciálem, která čeká na nové výzvy.
  • Plný úvazek se spoustou výhod a benefitů. I když víme, že kvůli nim to neděláš, tak příspěvek na Multisportku a samozřejmě bezplatné nebo zvýhodněné jazykové kurzy potěší.
  • Pracoviště v našich parádních kancelářích v Karlíně a platové ohodnocení, které ukáže, jak si vážíme dobré práce.

Jak nám o sobě dáš vědět a co nás potěší?

Napiš nám na hr@chc.cz nebo zavolej na 210 215 302. Potěší nás strukturované CV, rádi uvítáme motivační dopis či reference v jakékoliv podobě.

Kde nás najdeš:

V Karlíně, na rohu ulic Sokolovská a Thámova, přímo u vstupu do metra B Křižíkova. Ať už máš rád Starbucks nebo ne, naše kanceláře jsou přímo nad ním.

Zaujala vás tato pracovní pozice?

Osobní údaje
Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená hvězdičkou.

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 302

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě