Hledáme manažera/ku jazykové školy

Máš zkušenosti s vedením týmu a chceš se podílet na rozvoji a fungování jedné z největších jazykových škol v Česku? Seš hodně dynamická osobnost s výbornými přesvědčovacími schopnostmi? Chceš sám/sama přicházet s nápady a novými myšlenkami? Umíš si poradit s každým problémem a neodradí tě neúspěch? Zvládneš obchodní schůzku i vedení porady? Dokážeš motivovat tým a zároveň dotahovat nápady do konce? Nezalekneš se nových výzev? Dovedeš to i v angličtině a tykáš si s počítačem? Chceš se pořád učit něco nového?

Jestli máš pocit, že mluvíme právě o tobě, napiš nám nebo zavolej. Rádi se s tebou sejdeme, jestli se chceš dozvědět více.

Co bys měl/měla vědět:

Jsme středně velká firma a jedna z těch nejlepších jazykových škol v Praze. Celkem je nás okolo 25 a tvůj tým bude mít asi 7 členů. Baví nás jazyky a spolu s našimi 170 lektory pomáháme firmám i jednotlivců, jak se je lépe naučit. Hledáme někoho, kdo bude spolu s námi růst, zlepšovat se a vymýšlet stále nové věci.

V jaké roli bychom Tě rádi viděli:

  • vrchní důstojník/důstojnice, co bude řídit svůj tým a pomůže při vedení celé firmy
  • manažer nebo manažerka, který/která zvládne komunikovat s našimi klienty, ovládá obchodní vyjednávání a přispěje k vytvoření nových produktů
  • nadšenec/nadšenkyně milující nové výzvy a ochotný/ochotná bít se za svůj tým v dobrém i zlém
  • člověka, který zvládne řídit finanční stránku celého oddělení

Co ti můžeme na oplátku nabídnout:

  • Prostor pro seberealizaci, skvělý tým, který je připraven se dále rozvíjet, prostě fungující firmu s potenciálem, která čeká na nové výzvy.
  • Plný úvazek se spoustou výhod a benefitů. I když víme, že kvůli nim to neděláš, tak příspěvek na Multisportku a samozřejmě bezplatné nebo zvýhodněné jazykové kurzy potěší.
  • Pracoviště v našich parádních kancelářích v Karlíně a platové ohodnocení, které ukáže, jak si vážíme dobré práce.

Jak nám o sobě dáš vědět a co nás potěší?

Napiš nám na hr@chc.cz nebo zavolej na 210 215 302. Potěší nás strukturované CV, rádi uvítáme motivační dopis či reference v jakékoliv podobě.

Kde nás najdeš:

V Karlíně, na rohu ulic Sokolovská a Thámova, přímo u vstupu do metra B Křižíkova. Ať už máš rád Starbucks nebo ne, naše kanceláře jsou přímo nad ním.

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 302

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě