CES Worthing

Kurzy angličtiny pro dospělé ve Velké Británii

Přímořské městečko Worthing na jihu Anglie je oblíbenou volbou českých studentů. Dobře dostupné z letiště Gatwick, příznivé ceny, ověřené hostitelské rodiny nedaleko školy, přátelské prostředí. 

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro dospělé
  • Celoroční speciální ceny pro klienty Channel Crossings
  • Škola v rezidenční části města 10 minut od moře
  • CES Online – e-learningová platforma ke kurzu zdarma
  • Nejslunečnější část Anglie
  • Většina hostitelských rodin v pěší vzdálenosti
  • Plná penze v hostitelských rodinách
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Orientační cena kurzu
angličtina Standardní kurz 16+ 20 max. 14 4 359 Kč / týden
angličtina Intenzivní kurz 16+ 30 max. 14 6 585 Kč / týden
angličtina Příprava na zkoušku FCE 30 max. 14 7 883 Kč / týden

Cena zahrnuje: 

Zvolený počet lekcí v délce 45 minut, rozřazovací test, certifikát o absolvování kurzu, CES e-learning, možnost účasti na dobrovolném společenském programu školy, asistenci zaměstnanců Channel Crossings.

Cena nezahrnuje: registrační poplatek 1 546 korun, ubytovací poplatek 1 700 korun, učební materiály 1 082 korun. 

Worthing čítá kolem 100 tisíc obyvatel a leží hodinu jízdy od letiště Londýn Gatwick a 90 minut jízdy vlakem z centra Londýna. Město má krásnou pobřežní promenádu, obchody, restaurace, kino a další společenské vyžití. 

Jazyková škola CES Worthing se nachází v rezidenční čtvrti města jen 10 minut chůze od pobřeží. V budově školy je studentům k dispozici 13 učeben, studentská místnost, knihovna, počítačová učebna a malá zahrádka, kde se studenti v letních měsících schází v pauzách mezi hodinami. Národnostní mix školy je velmi pestrý a vyvážený. Nejvíce zastoupenými národnostmi jsou Italové, Rusové, Přední Východ, Turecko, Brazílie, Švýcarsko, Španělsko, Francie a další.

Typ ubytování Věk Strava Cena
Hostitelská rodina Standard 16+ polopenze 4 699 Kč / týden
Hotel 2,3,4 stars 18+ snídaně Na vyžádání

Worthing je oblíbený mezi českými studenty hlavně kvůli moři a dostupnosti z Londýna. Město je pouze 20 minut od Brightonu, který je typově stejný, jen větší, turističtější a dražší v dennodenních výdajích. Kromě Brightonu je častým výletním místem zámek Arundel, město Chichester a Southampton. Město je skvělou volbou pro studenty ve věku 16–22 let, kteří se zde cítí bezpečně a mají vše v pěší vzdálenosti. Kromě výletů škola nabízí kompletní volnočasový program společenských aktivit.  

Nejjednodušší doprava je letecká z Prahy na nedaleké letiště Londýn Gatwick, kam létají dvě letecké společnosti. Odtud se dá zajistit taxi s odvozem do ubytování nebo meziměstská doprava vlakem nebo autobusem s dopravou do centra města Worthing.  Pro studenty, kteří chtějí na dopravě co nejvíce ušetřit, doporučujeme jet z/do Londýna autobusem. 

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě