Oxford - skupinový pobyt s delegátem

Kurz angličtiny pro děti a mládež ve Velké Británii

Oxford patří k nejvěhlasnějším studentským městům nejen v Británii, ale na celém světě. Pojem "oxfordská angličtina" je i dnes synonymem úrovně a kvality vzdělání. Letné program probíhá v areálu univerzity Oxford Brookes.

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Termín: 1. srpna - 15. srpna 2022, pondělí - pondělí, vzhledem k nestabilním letovým řádům prosím počítejte +-1 den
  • Unikátní atmosféra univerzitního areálu v Oxfordu
  • Ubytování ve školní rezidenci přímo v areálu
  • Skupinový pobyt s českým delegátem 
  • Bohatý program aktivit a výletů
  • možnost zvolit kurz World of Work, zaměřený na přípravu na vstup do světa práce
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
angličtina Skupinový SUMMER CAMP s českým delegátem 12-17 20 max. 15 v rezidenci 51 400 Kč/2 týdny

20 lekcí ve skupině max. 15 studentů, ubytování na koleji v areálu školy (jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou), plnou penzi, kompletní program odpoledních a večerních aktivit, jeden celodenní výlet týdně a jeden půldenní výlet týdně, veškeré učební materiály, služby českého zástupce Channel Crossings (přítomný během celého pobytu), letištní transfery tam i zpět z/na letiště Heathrow. 

Cena nezahrnuje: kapesné, pojištění a letenku

Letenka 6 200 Kč včetně zavazadla

Pojištění 460 Kč (v případě připojištění proti stornu +5 % z celkové ceny pobytu). 

Oxford patří k nejnavštěvovanějším městům ve Velké Británii. Je známý především univerzitou, která je nejstarším centrem vzdělanosti v anglicky mluvících zemích. Kromě univerzitních budov a řady dalších historických objektů a památek se v Oxfordu nabízí také řada možností, jak trávit volný čas. Studentská atmosféra celého města s historickými budovami na každém kroku studenty doslova pohltí.

Ubytování je zajištěno v moderním kampusu univerzity Oxford Brookes, kde má každý student garantovaný jednolůžkový pokoj s vlastní koupelnou.  Strava probíhá formou plné penze, snídaně je kontinentální bufet, oběd a večeře jsou vždy výběrem ze dvou teplých jídel společně se salátovým barem, různými druhy příloh, dezertů a nápojů.

Skupinový pobyt v Oxfordu má přesně daný termín 1. 8. - 15. 8. 2022, od pondělí do pondělí. Program je otevřený studentům od 12 do 17 let. Rodiče předají děti na letišti zástupci Channel Crossings, který je přítomný nejen během cesty, ale i během celého pobytu. Přestože je na místě a je s dětmi ubytován, děti jsou po celou dobu pobytu motivovány k tomu, aby aktivně používaly angličtinu a byly co nejvíce samostatné. 

Děti jsou ubytované v rezidenci v areálu školy. V areálu zároveň probíhá výuka, koná se zde většina sportovních a společenských aktivit a ve školní jídelně je zajištěna plná penze s pitným režimem. Děti tak nikam nepřejíždí a mohou plně využívat zázemí internátní školy. Škola je skvěle vybavena, děti mají k dispozici jednolůžkové pokoje s vlastní koupelnou, nejrůznější sportoviště, bazén, jídelnu či společenské místnosti. V ceně programu je zahrnutý každodenní program aktivit. Ty kombinují vždy sportovní i společenské činnosti, aby si mohl vybrat každý. 

Pro starší studenty (14+) s lepší jazykovou vybaveností je možné zajistit místo standartní obecné angličtiny kurz World of Work. V tomto kurzu se děti učí angličtinu skrt témata a projekty připravující na vtup do světa práce (např. příprava životopisu, nácviky pohovorů, rozbor tru práce, atd.)

Kromě aktivit v areálu školy jsou připraveny výlety do Londýna, Stratford-upon-Avon a samozřejmě několik návštěv samotného Oxfordu.

Skupina dětí doprovázená česky mluvícím zástupcem Channel Crossings poletí přímým letem z Prahy do Londýna. Na letišti bude čekat transfer, který celou skupinu odveze přímo na Univerzitu v Oxfordu. Na cestě zpět opět skupinu vyzvedne transfer a odveze ji na letiště v Londýně. V ceně letenky je zahrnuté odbavené zavazadlo.


Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě