Úvodní strana
Partnerství Flexibilní ligy zaměstnavatelů

Partnerství Flexibilní ligy zaměstnavatelů

Jazyková škola Channel Crossings, která je realizátorem mezinárodního projektu FIT FOR FLEXI, se stala partnerem Ligy flexibilních zaměstnavatelů.

Spojili jsme síly se společností LMC a společně propojujeme zaměstnavatele, kteří mají zájem o rozšíření flexibilních forem práce. Zaměstnavatelům přinášíme zkušenosti ze zahraničí a pomáháme jim se o alternativních formách práce, jejich výhodách, nevýhodách i právních aspektech, dozvědět více.

Liga flexibilních zaměstnavatelů je příležitostí pro všechny, kteří mají zájem podporovat své pracovníky při slaďování rodiny a práce a zároveň o sobě dát vědět. Přihlásit se mohou jak velké, tak i malé podniky, neziskové organizace, subjekty státní správy i další aktéři na trhu práce. V příštím roce plánujeme ocenit nejzajímavější aktivity zaměstnavatelů, které mohou být inspirací pro ostatní.

Pro zaměstnavatele jsme také připravili anketní průzkum, který mapuje využívání flexibilních forem práce v českých organizacích. Velmi oceníme, pokud se zapojíte zde. 

Více o Lize flexibilních zaměstnavatelů a možnosti registrace, se dozvíte zde.

Projekty

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky> Blog
Mapa stránek Domů Napište nám