Jazyková a vzdělávací agentura

Jazykové testy

Řekneme vám, na jaké jste úrovni. Zadarmo!

Jazyková úroveň je vrtkavá. Stačí nějaký čas jazyk neprocvičovat nebo s ním nebýt v kontaktu, a už padá dolů. Proto si u nás můžete udělat online rozřazovací test, který vám napoví, na jaké úrovni jste a jaký kurz by byl pro vás nejlepší.

Testy a jejich úrovně odpovídají Společnému evropskému referenčnímu rámci:

A1/A2
Začátečníci a falešní začátečníci se základní slovní zásobou.
B1
Středně pokročilí rozumí i delším upraveným textům, které obsahují slovní zásobu často užívanou v každodenním životě. Dokážou se bez přípravy zapojit do hovoru o tématech, která mají rádi.
B2
Pokročilí rozumí hlavním myšlenkám autentických textů s konkrétními i abstraktními náměty, včetně odborné diskuse o oboru své specializace. Dokážou se dorozumět plynule a spontánně s rodilými mluvčími, a to bez většího úsilí na obou stranách.
C1
Velmi pokročilí rozumí širokému okruhu náročných delších textů, a to i z oblasti beletrie. Bez potíží sledují filmy v originále, rozumí televiznímu a rozhlasovému vysílání.
  • Nebude vás to stát ani korunu. Jazykový test si uděláte online, nikam kvůli němu nemusíte chodit. Stačí jen zadat e-mail, na který vám zašleme výsledek.
  • Sedm jazyků. Vedle angličtiny se můžete otestovat v dalších jazycích, jako je např. němčina, španělština, italština nebo třeba čeština pro cizince.
  • Pět jazykových úrovní. Jazykové testy jsme rozdělili do pěti úrovní, které odpovídají i našim jazykovým kurzům, od falešných začátečníků až po velmi pokročilé studenty.
  • Bez čekání. Výsledek svého testu se dozvíte ihned, po odeslání všech odpovědí vám přijde do e-mailu.

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 300

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě