Aktuality

(06. 08. 2019) Zveme vás na seminář o studiu na střední škole v zahraničí

Seminář Studujte a pracujte v Kanadě

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o studiu a práci v Kanadě, se dozvíte na semináři, který pořádáme 4. září v 17:30. Zodpovíme veškeré Vaše otázky a s velkou chutí vyvrátíme mýty, že např. Středoevropan může v Kanadě pracovat jen jako myč nádobí.

Seminář Studuj na střední škole v zahraničí

Pokud máte sebemenší obavu, co by Vaše dítě mohlo potkat na střední škole v zahraničí, přijďte ji rozptýlit 18. září na náš seminář! Program: 17:00 - střední školy v Evropě, 18:30 - střední školy v Severní Americe

Registrujte se online


(31. 05. 2019) Podzimní jazykové kurzy již nyní v naší nabídce

I když ještě ani nezačaly letní prázdniny, my už myslíme na podzim. Právě jsme zveřejnili rozvrhy na podzimní semestr 2019/20, ve kterých najdete více než 50 kurzů 11 jazyků. Rezervujte si místo v tom svém!

V nabídce najdete kurzy angličtiny , němčiny , francouzštiny , italštiny , španělštiny , holandštiny , čínštiny , češtiny , arabštiny , japonštiny a ruštiny .

Pozor: pokud si objednáte kurz na celý rok a zaplatíte do 30. 7. 2019, získáte slevu z kurzovného ve výši 20 %.


(07. 05. 2019) Vyberte si z bohaté nabídky letních kurzů

Nezahálejte v létě a využijte tohle období naplno! Studujte 2x–3x týdně a udělejte znatelný pokrok.

Chcete se zlepšit v jednom z  běžných jazyků jako je angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština či ruština nebo  začít se studiem japonštiny, čínštiny, arabštiny či švédštiny? Přihlaste se na letní kurz ještě dnes!

Nevyhovuje vám čas, termín kurzu nebo lokalita výuky? Zkuste individuální výuku a sestavte si kurz na míru!(04. 03. 2019) Známe vítězku z veletrhu Holiday World

V neděli ve 12 hodin proběhlo na našem stánku losování o jazykový kurz ve Velké Británii v hodnotě 6 000 korun. Šťastný den a výhru si odnáší Kristýna Mikendová. Gratulujeme!


(06. 02. 2019) Vyhrajte jazykový kurz ve Velké Británii v hodnotě 6000 Kč!

Přijďte si s námi zasoutěžit na veletrh Holiday World ve dnech 21.-24. 2. v pražských Holešovicích. Na našem stánku se budete moci informovat o studiu v zahraničí a jazykových pobytech. V sobotu ve 14:30 se budete moci připojit k diskuzi s účastníkem jazykového pobytu v zahraničí. Podělí se s vámi o své zkušenosti ze zahraničí a nabije vás inspirací.

V neděli ve 12 hodin proběhne losování šťastného výherce! Odleťte s námi vzhůru do oblak, vzhůru za dobrodružstvím!


(06. 01. 2019) Vypsali jsme termíny skupinových i individuálních pobytů pro děti v zahraničí

Pošlete své děti do Anglie, Německa, Francie, Španělska nebo klidně do celého světa! Cítily by se lépe ve skupině s českým doprovodem? Skupinový kurz v anglickém Plymouthu nebo Bathu by pro ně byl ideální. Chcete, aby byl pro ně pobyt co nejintenzivnější? Doporučujeme individuální pobyt v anglickém Brightonu, slunečné Maltě nebo třeba v proslulé Paříži. Podpořte vzdělávání svých dětí a zvyšte jejich šance na světlou budoucnost!


(03. 12. 2018) Rozhoupejte se do konce roku a získejte 20% slevu!

Zima ťuká na dveře, však teplo přijde na jaře! Již nyní si můžete vybírat z jazykových kurzů , které jsme pro vás připravili na jarní semestr. Jaro bude pestré, svěží a inspirativní. Je libo jazyk anglický, německý, francouzský, čínský, japonský? V plánu máme ještě mnohem víc. Jsme si jistí, že si vyberete. Náš výběr je vždy široký. Při objednávce kurzu na celý rok a platbě do 31. 12. a vám dáme 20% slevu. Zasaďte semínko již nyní a nechte jej na jaře vykvést.


(21. 11. 2018) Vyzkoušejte 28. ledna mezinárodní zkoušku LanguageCert nanečisto!

Znáte to. Bijící srdce, zpocený krk, studené ruce, úzkost… Mnozí z nás trpí stresem z jakýkoliv zkoušek. Natož těch jazykových. Nezapomeňte však, že trénink dělá mistry. Pokud se obáváte ostrých zkoušek, nabízíme vám možnost si je vyzkoušet nanečisto. Ať už se tedy obáváte písemné nebo mluvené části, obě si u nás můžete vyzkoušet ještě před tím, než půjdete se svou kůží na trh. Přihlaste se nejpozději do 18.1. a ujistěte se, že na to máte!


(21. 11. 2018) Shouldn't you be studying? Zkoušky LanguageCert již 14.12. a 18.1.!

Další termíny jazykové zkoušky LanguageCert se již blíží. Nezapomeňte se včas připravit, zopakovat si potřebné učivo a především posílit své sebevědomí. Nemusíte se však příliš obávat, pro úspěšně absolvování zkoušky stačí dosáhnout 50 %. Neváhejte a přihlašte se, ať už to máte za sebou! Přihlášky přijímáme e-mailem na adrese: zkousky@chc.cz, telefonicky na čísle: 210 215 320 nebo osobně v klientském centru CHC Meteor Karlín.

(30. 10. 2018) It is coming! Zkouška LanguageCert u nás již 23. listopadu

Mít oficiální papír v ruce, který dokazuje, že na to máte, je skvělý pocit. Přijďte ho zažít k nám do Karlína. Už 23. listopadu budou u nás probíhat mezinárodní jazykové zkoušky LanguageCert. Přihlaste se do 2. listopadu na našem emailu zkousky@chc.cz a pojďte do toho s námi!


(03. 09. 2018) ZRUŠENO! Svezte se doubledeckerem napříč Karlínem!

Omlouváme se, z důvodu neopravitelné technické závady autobusu jsme nuceni tuto akci zrušit. Velmi nás to mrzí, věřte, že jsme se těšili stejně jako vy. Snad nám zachováte přízeň a setkáme se na projížďce za rok.  Další info


(27. 07. 2018) Parlez-vous français? Že ne? Nevadí, my vás ji naučíme

Máme velký zájem na tom, abychom otevřeli novinku v naší letní sezóně, a proto někdy přijde bláznivá nabídka, která se neodmítá. Pokud si do neděle zakoupíte letní kurz "Ahoj francouzštino" v ceně 1490 korun, získáte k němu báječný poukaz na snídani pro dva v restauraci Il Giardino Toscano v ceně 1000 korun jako bonus. V případě více přihlášených budeme losovat.

(25. 07. 2018) Kupte si kurz a zkoušku a ušetřete 10 % z ceny kurzu

Jazykové zkoušky LanguageCert jsou u našich studentů stále oblíbenější, a proto jsme se rozhodli vám jejich absolvování ještě o něco zpříjemnit. Každý, kdo si od nás koupí jazykový kurz dohromady s poukazem na jazykovou zkoušku LanguageCert, ušetří 10 % z ceny kurzovného. V případě zájmu o tento balíček nás kontaktujte na adrese jazykovaskola@chc.cz.


(13. 07. 2018) Uhraďte skupinový kurz do 31. 7. a získejte slevu 20 %

Hola, hola, škola volá! Pokud i vy uvažujete od podzimu o jazykovém vzdělávání v naší jazykové škole, máme pro vás skvělou nabídku. Když uhradíte kurzovné na celý rok do 31. července 2018, získáte slevu z ceny skupinového kurzu ve výši 20 %. Podmínky slev najdete na chc.cz/slevy. Navíc všichni včas platící budou zařazeni do soutěže o 3-chodové menu v restauraci Il Giardino. Neváhejte a vybírejte!


(21. 12. 2017) Pozor pozor, velká Vánoční soutěž - známe výherce

Známe výherce soutěže, mrkněte, jestli nejste mezi nimi. Pokud ne, věříme, že se na Vás štěstí usměje příště.

více »


(28. 11. 2017) Jazykový kurz pod stromeček aneb letos nechci ponožky

Věděli jste, že prodeje ponožek rostou o Vánocích až čtyřnásobně a přesto patří tyto dárky mezi nejméně oblíbené? Napište Ježíškovi, co byste si opravdu přáli a vyhněte se předstírané radosti! Dárkové poukazy na jakýkoliv produkt z naší nabídky vystavíme na přání. #LetosNechciPonozky

více »


(20. 10. 2017) Program FIRST STEPS od listopadu v další školce

Náš oblíbený celodenní program v angličtině FIRST STEPS, určený předškolním dětem ve věku 3-6 let, bude od listopadu nově probíhat vedle školky Lvíček v Třebotově i ve školce Ptáčata v Suchdole. Pokud máte zájem o přihlášení nebo další informace, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu firststeps@chc.cz.


(06. 03. 2017) Léto s angličtinou nebo němčinou na příměstském táboře

Otvíráme osmou sezónu letních příměstských jazykových táborů plných her, nových kamarádů a jazyků v Radotíně a nově i v Karlíně. Podívejte se na naši aktuální nabídku.


(06. 03. 2017) Skupinové kurzy pro děti v zahraničí hlásí poslední volná místa

Učit se jazyky doma nebo s rodilými mluvčími v jejich domovině, to je velký rozdíl. Proto každý rok připravujeme pro děti a mládež celou řadu jazykových pobytů v zahraničí. Děti jsou vždy v malých skupinkách a po celou dobu je jim k dispozici český průvodce. Zážitky a jazykové znalosti, které děti získají během pár týdnů, jsou k nezaplacení. I proto se pobytové zájezdy tak rychle plní. Některé turnusy jsou již úplně obsazeny, v ostatních zbývají poslední volná místa. Proto neváhejte a přihlaste se ještě dnes. více informací


(02. 03. 2017) FIRST STEPS: angličtina ve školce jinak

Děti se mohou seznamovat s cizím jazykem už odmalička a my máme skvělou lektorku Sophii, která děti miluje. Proto startujeme nový projekt FIRST STEPS, který bude v pilotní fázi probíhat v klubu Lvíček ve Lví bráně v Třebotově. Na děti ve věku od 3 do 6 let čeká celodenní program v angličtině, vše vypukne již od 10. března. Spoustu dalších informací najdete na www.chc.cz/firststeps.


(15. 02. 2017) Seminář o kurzech v zahraničí

Přijďte ve středu 1. března od 17:30 do CHC Karlín na informační seminář o kurzech v zahraničí pro děti a mládež. Dozvíte se informace o skupinových i individuálních pobytech na léto 2017. ÚČAST ZDARMA.

Pokud plánujete dorazit, dejte nám prosím vědět prostřednictvím tohoto formuláře:, abychom měli židličky pro všechny :-).


(18. 01. 2017) Zápis do jarního semestru v plném proudu

Na novoroční předsevzetí není nikdy pozdě! Startujeme v týdnu od 6. února v Radotíně a od 13. února v Karlíně. Budeme Vás opečovávat jako vlastní, naservírujeme Vám kávu nebo čaj zdarma a maminkám v Radotíně pohlídáme děti, aby se mohly na studium soustředit. Přehled všech kurzů najdete na našem webu

V nabídce jsou kromě běžných jazyků jako je angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, ruština také exotické jazyky jako nizozemština, arabština, řečtina, švédština,  norština nebo čínština.


(21. 12. 2016) PF 2017 - přejeme Vám krásné VánoceKrásné Vánoce
a vše nejlepší do nového roku 2017 přeje tým zaměstnanců, lektorů, překladatelů a tlumočníků Channel Crossings. Přání na videu

více »


(27. 09. 2016) Podzimní příměstský tábor s angličtinou

Novinka! Příměstský tábor s rodilým mluvčím v termínu podzimních prázdnin 26. a 27. října pro děti 8-12 let

  • program s rodilým mluvčím zaručuje, že se angličtina používá v průběhu celého dne
  • děti se přirozenou cestou učí reálný jazyk
  • používají angličtinu v praktických situacích
  • naučí se mnohem více než v klasickém kurzu
  • velká motivace

Více informací a přihláška


(21. 03. 2016) Příměstské tábory s angličtinou nebo němčinou v Radotíně

Právě jsme vypsali termíny příměstských táborů pro děti na léto 2016!

Letní tábory s angličtinou v Radotíně

I termín: 11. - 15. 7.

II. termín: 18. - 22. 7.

III. termín: 22. - 26. 8.

IV. termín: 29. - 31. 8.

Tábory jsou opět rozdělené podle věku na skupiny pro nejmenší děti 6-8 let, pro děti 9-12 let a tábor s intenzivní výukou pro děti 13-15 let.

Letošní novinkou je příměstský tábor s němčinou pro děti 10-15 let.


(14. 03. 2016) Inspirace pro CLIL - novinky a zkušenosti z praxe

Channel Crossings ve spolupráci s dalšími organizacemi a odborníky zabývajícími se metodou CLIL a jejím zaváděním do školní výuky Vás srdečně zvou na celostátní konferenci plnou užitečných námětů, informací a zajímavých výukových materiálů.

více »


(11. 02. 2016) Hledáme nové kolegy

Sháníte práci v oblasti jazyků? Aktuálně hledáme nové lektory a překladatele. Přehled aktuálních volných pozic naleznete zde.


(11. 02. 2016) Veletrh Holiday World 2016

Channel Crossings na veletrhu Holiday World 2016

Od 18. do 21. února 2016 najdete opět náš stánek na veletrhu cestovního ruchu Holiday World na pražském Výstavišti. Už teď pro Vás připravujeme spoustu akčních nabídek na kurzy v zahraničí.


(26. 01. 2016) Blíží se termín registrace na zkoušku CAE!

Dovolujeme si Vás informovat, že 12. 3. 2016 je termín zkoušky CAE. Pokud byste se chtěli na zkoušku přihlásit, je třeba se u nás registrovat (uhradit poplatek) nejpozději do 5. 2. 2016.

Cena zkoušky CAE je 4 190 Kč.

V případě, že se rozhodnete na zkoušku přihlásit, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: robert.chalupecky@chc.cz nebo telefonním čísle 210 215 325.


(18. 11. 2015) Vypsali jsme rozvrh na jarní semestr - i letos je plný novinek!

8. února začíná jarní semestr v naší pobočce v Radotíně a 22. února v našich učebnách v Praze  - Meteoru Karlín.

Vyberte si svůj kurz v našem rozvrhu

Vybrat si můžete z 15 jazyků, ve všech skupinkách je maximálně 10 studentů!

V nabídce najdete kromě běžných jazyků jako je angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština také exotické jazyky jako holandština, arabština, ze severských jazyků švédština a norština a z východu stále oblíbenější čínštinu.

V novinkách jarního semestru naleznete kurzy přípravy na cambridgeské zkoušky (FCE a CAE). Zároveň i zvýhodněné balíčky přípravného kurzu a zkoušky (zkoušku potom skládáte po absolvování kurzu přímo u nás v jazykové škole).

Další novinkou jsou CLIL kurzy, které propojují výuku cizího jazyka s výukou odborného předmětu. Od bilingvní výuky se liší tím, že má dva výukové cíle, vedle cíle odborného i ten jazykový, kdy jazyk je jak prostředek komunikace tak i jejím cílem. CLIL kurzy najdete v nabídce CHC Meteor Karlín i CHC Radotín. Více o CLIL kurzech se dozvíte zde.


(01. 10. 2015) Channel Crossings Vás zve na veletrh práce Profesia Days 2015

Jazyková agentura Channel Crossings si dovoluje pozvat všechny zájemce o nové příležitosti na pracovním trhu na veletrh Profesia Days 2015, který proběhne 21. - 22. října v Praze (PVA EXPO Letňany).

více »


(30. 09. 2015) Celý říjen sleva na soudní překlady s kulatým razítkem

Při objednávce soudního překladu z/do světových jazyků získáte celý říjen slevu ve výši 10 %.

Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "MĚSÍC JAZYKŮ".

OBJEDNÁVKA/KALKULACE PŘEKLADU

OBJEDNÁVKA/KALKULACE TLUMOČENÍ

Sledujte www.chc.cz a využijte každý měsíc zvýhodněné ceny na překlady vybraných jazyků a mnoho dalšího.


(21. 09. 2015) Již za týden, v úterý 29. září, začíná semestr v CHC Meteor Karlín!

V CHC Meteor Karlín vrcholí přípravy na podzimní semestr, který začíná již příští týden, od 29. září přímo u metra Křižíkova.

Těšit se můžete jako každý rok na bohatou nabídku kurzů! Letos si můžete vybírat z kurzů angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny, arabštiny, čínštiny, holandštiny, norštiny, portugalštiny, řečtiny a švédštiny. Kurzů všeobecných, kurzů konverzačních i kurzů připravujících na mezinárodní jazykové zkoušky. Kompetní rozvrh naleznete zde .


(26. 08. 2015) Blíží se začátek podzimního semestru v CHC Radotín

Na pobočce v Radotíně pomalu končí letní sezóna plná příměstských táborů s angličtinou pro děti a pomalu se připravujeme na zahájení podzimního semestru kurzů pro veřejnost. Letos začíná podzimní semestr již 14. září!

Těšit se můžete jako každý rok na bohatou nabídku kurzů pro děti i dospělé, kurzy s možností hlídání dětí. Letos si můžete vybírat z kurzů angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, španělštiny a ruštiny, kurzů všeobecných, kurzů konverzačních i kurzů připravujících na mezinárodní jazykové zkoušky. Kompetní rozvrh naleznete zde .


(01. 08. 2015) V srpnu sleva 10 % na překlady a tlumočení jazyků přímořských států jižní Evropy

Při objednávce překladu z/do italštiny, francouzštiny, španělštiny, portugalštiny, chorvatštiny, řečtiny, bulharštiny a rumunštiny získáte celý srpen slevu ve výši 10 %.

Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "MĚSÍC JAZYKŮ".

OBJEDNÁVKA/KALKULACE PŘEKLADU

OBJEDNÁVKA/KALKULACE TLUMOČENÍ

Sledujte www.chc.cz a využijte každý měsíc zvýhodněné ceny na překlady vybraných jazyků a mnoho dalšího.


(12. 07. 2015) Přihlaste se do podzimních kurzů do konce července a využijte slevy za včasné objednání až 20 %!

Do konce července platí sleva až 20 % z kurzovného. Stačí se přihlásit a zaplatit do 31. 7. 2015 a sleva je Vaše. Kurzy můžete vybírat v rozvrhu.

Vybrat si můžete z 15 jazyků, ve všech skupinkách je maximálně 10 studentů!

V nabídce najdete kromě běžných jazyků jako je angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština také exotické jazyky jako holandštinuarabštinu, portugalštinu, ze severských jazyků švédštinu a norštinu a také nabízíme stále oblíbenější čínštinu.

Dále nabízíme oblíbené kurzy angličtiny s přípravou na mezinárodní zkoušky (FCE, CEA, CPE). V radotínské pobočce také nabízíme dopolední kurzy s možností hlídání dětí.


(01. 07. 2015) V červenci sleva 10 % na překlady a tlumočení angličtiny

Při objednávce překladu z/do angličtiny získáte celý červenec slevu ve výši 10 %.

Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "MĚSÍC JAZYKŮ".

OBJEDNÁVKA/KALKULACE PŘEKLADU

OBJEDNÁVKA/KALKULACE TLUMOČENÍ

Sledujte www.chc.cz a využijte každý měsíc zvýhodněné ceny na překlady vybraných jazyků a mnoho dalšího.


(23. 05. 2015) Prázdniny pro děti s angličtinou - LÉTO 2015!

Přinášíme Vám tipy na letní prázdniny pro Vaše děti:

Letní skupinový kurz s ubytováním v rezidenci na jihovýchodě Anglie v Doveru v termínu 18. července - 31. července 2015 - poslední volná místa! Ideální pro děti ve věku 7-17 let, ubytování v rezidenci.

Dále nabízíme nové termíny příměstských táborů v Praze 5 - Radotín. Kompletní přehled naleznete zde


(15. 05. 2015) Angličtina se začínajícími lektory

Již podruhé Vám nabízíme kurzy angličtiny se začínajícími lektory. Přinášíme Vám jedinečnou příležitost jednoduše oživit své pravidelné studium angličtiny několika dobrodružnými lekcemi pod vedením lektorů - začátečníků.

Při čtyřech setkáních Vás povedou začínající lektoři, kteří se teprve připravují v kurzu pro učitele TEFL PRO Prague. Na hodinách se zaměříte na rozličné oblasti jazyka a vyzkoušíte si různorodé aktivity, které pro Vás budou připravovat Vaši lektoři v rámci svého studia.

Právě vypsané kurzy můžete vybírat zde

více »


(02. 03. 2015) CHANNEL CROSSINGS ZVE NA VELETRH LINGUA SHOW 2015

Jazyková škola Channel Crossings si dovoluje pozvat zájemce o studium cizích jazyků na mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh Lingua Show 2015 . Tento veletrh proběhne ve dnech 12. a 13. března v Praze.

více »


(01. 01. 2015) Angličtina se začínajícími lektory

Náš nový pilotní projekt kurzů se začínajícími lektory Vám nabízí jedinečnou příležitost jednoduše oživit své pravidelné studium angličtiny několika dobrodružnými lekcemi pod vedením lektorů - začátečníků.

Při pěti setkáních Vás povedou začínající lektoři, kteří se teprve připravují v kurzu pro učitele TEFL PRO Prague. Na hodinách se zaměříte na rozličné oblasti jazyka a vyzkoušíte si různorodé aktivity, které pro Vás budou připravovat Vaši lektoři v rámci svého studia.

Právě vypsané kurzy můžete vybírat zde

více »


(01. 12. 2014) Celý měsíc prosinec vánoční nadílka se slevou na překlady!

Vánoční sleva - při objednávce překladu nebo tlumočení z/do angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny a španělštiny v kombinaci s češtinou získáte slevu ve výši 10 %.

Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "MĚSÍC JAZYKŮ".

OBJEDNÁVKA/KALKULACE PŘEKLADU

OBJEDNÁVKA/KALKULACE TLUMOČENÍ

Sledujte www.chc.cz a využijte každý měsíc zvýhodněné ceny na překlady vybraných jazyků a mnoho dalšího.


(30. 10. 2014) Celý měsíc listopad slevy na překlady z/do nizozemštiny.

Při objednávce překladu z/do nizozemštiny získáte slevu ve výši 10 %.

Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "MĚSÍC JAZYKŮ".

OBJEDNÁVKA/KALKULACE PŘEKLADU

OBJEDNÁVKA/KALKULACE TLUMOČENÍ

Sledujte www.chc.cz a využijte každý měsíc zvýhodněné ceny na překlady vybraných jazyků a mnoho dalšího.


(20. 10. 2014) Channel Crossings na veletrhu práce Profesia Days

Jazyková agentura Channel Crossings si dovoluje pozvat všechny se zájmem o nové příležitosti na pracovním trhu na veletrh Profesia Days 2014, který proběhne 22. - 23. října v Praze.

více »


(29. 09. 2014) Celý měsíc říjen zvýhodněné balíčky překladů

Na celý říjen pro Vás máme připravené zvýhodněné balíčky překladů.

Například pokud objednáte 10 NS překladu, 1 NS získáte zdarma, při 20 NS získáte 2 NS zdarma atd. 

Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "MĚSÍC JAZYKŮ".

OBJEDNÁVKA/KALKULACE PŘEKLADU

OBJEDNÁVKA/KALKULACE TLUMOČENÍ

Sledujte www.chc.cz a využijte každý měsíc zvýhodněné ceny na překlady vybraných jazyků a mnoho dalšího.


(15. 09. 2014) Tlumočení a tlumočnická technika se slevou 7 %

Nechte technické zajištění vaší konference či kongresu na nás! Nabízíme tlumočnickou, projekční, audio a video techniku. Vybereme vybavení, které je pro vaši akci nejvhodnější. Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci.

Slevu 7 % z ceny tlumočnické techniky a tlumočení získáte po uvedení hesla "Akce". Nabídka platí na služby objednané do konce října a realizované i v průběhu roku 2015.

více »


(29. 08. 2014) Celý měsíc září slevy na překlady z/do řečtiny.

Při objednávce překladu nebo z/do řečtiny získáte slevu ve výši 10 %.

Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "MĚSÍC JAZYKŮ".

OBJEDNÁVKA/KALKULACE PŘEKLADU

OBJEDNÁVKA/KALKULACE TLUMOČENÍ

Sledujte www.chc.cz a využijte každý měsíc zvýhodněné ceny na překlady vybraných jazyků a mnoho dalšího.


(25. 08. 2014) Rodinné odpoledne v Channel Crossings

Rodinné odpoledne v Channel CrossingsZveme Vás do jazykové školy Channel Crossings Radotín na rodinné odpoledne plné zábavy pro všechny generace.

Můžete si vyzkoušet minilekce světových jazyků (angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, čínštinu), na děti čekají soutěže, malování na obličej a pro všechny je připraveno občerstvení z místní restaurace RESTO.

Po celou dobu programu zajistíme zdarma hlídání dětí v dětském koutku.


(01. 08. 2014) Poslední volná místa v příměstských táborech!

Příměstské tábory s angličtinou v RadotíněPo úspěšných prvních dvou termínech našich příměstských táborů s angličtinou v Radotíně hlásíme poslední volná místa na poslední termín na konci srpna!

Termín: 25. 8. - 29. 8. 2014

Děti jsou rozděleny do tří skupinek podle věku. Příměstký tábor pro děti 6-8 let, pro děti 9-12 let a tábor s intenzivnější výukou angličtiny pro děti 13-15 let.


(30. 07. 2014) Celý měsíc srpen slevy na překlady a tlumočení z/do italštiny.

Při objednávce překladu nebo tlumočení z/do italštiny získáte slevu ve výši 10 %.

Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "MĚSÍC JAZYKŮ".

OBJEDNÁVKA/KALKULACE PŘEKLADU

OBJEDNÁVKA/KALKULACE TLUMOČENÍ

Sledujte www.chc.cz a využijte každý měsíc zvýhodněné ceny na překlady vybraných jazyků a mnoho dalšího.


(01. 07. 2014) Jazyky na míru - celé léto se slevou 21 %

V USA můžete jít od 21 let k volbám, v ČR se můžete stát poslancem parlamentu...

U nás nemusíte čekat, až Vám bude 21 let! Studujte se slevou v jakémkoliv věku!

Každý nový student individuální výuky, který zahájí kurz v červenci nebo srpnu dostane slevu 21 %.

Mimořádná letní cena je určena jen pro nové studenty. Letní cena Vám bude zachována navždy!

více »


(27. 06. 2014) Zápis do letních jazykových kurzů zahájen

Právě jsme zveřejnili rozvrhy letních jazykových kurzů v CHC Lazarská a CHC Radotín.

Vybrat si můžete z 15 jazyků za ceny od 990 korun.

V nabídce najdete kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny, ruštiny, španělštiny, holandštiny, čínštiny, švédštiny, japonštiny, arabštiny, řečtiny, latiny, norštiny a češtiny.


(26. 06. 2014) Celý měsíc červenec slevy na překlady z/do polštiny.

Při objednávce překladu nebo tlumočení z/do polštiny získáte slevu ve výši 10 %.

Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "MĚSÍC JAZYKŮ".

OBJEDNÁVKA/KALKULACE PŘEKLADU

OBJEDNÁVKA/KALKULACE TLUMOČENÍ

Sledujte www.chc.cz a využijte každý měsíc zvýhodněné ceny na překlady vybraných jazyků a mnoho dalšího.


(14. 02. 2014) 14.2. valentýnská sleva 14 % na všechny kurzy pro veřejnost

Slavte s námi svátek zamilovaných. Máme Vás rádi, a proto jsme pro Vás na 14. 2. připravili valentýnskou slevu 14 % na všechny kurzy pro veřejnost. Sleva platí pouze 14.2.!

Jste nezadaní? Neztrácejte hlavu, v kurzech máte jedinečnou příležitost poznat lásku na celý život.

Vyberte si: www.chc.cz/rozvrh


(05. 02. 2014) Zapište se do jarních kurzů v Channel Crossings

Právě probíhá zápis jarních jazykových kurzů v jazykové škole CHC Lazarská a CHC Radotín. Začínáme již 10. února!

AKTUÁLNÍ NABÍDKA:

angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, italštiny, češtiny pro cizincečínštiny, řečtiny, portugalštiny, holandštiny.


(04. 02. 2014) Expresní překlad zdarma

Objednejte si překlad z/do světových jazyků v rozsahu do 1 NS (1800 znaků včetně mezer) a získejte jej ještě tentýž den bez expresního příplatku. Kalkulace překladu.

Více informací Vám sdělíme na tel.: 210 215 314.


(10. 06. 2013) Podpora ZOO Praha po povodních!

Jazyková agentura Channel Crossings a její zaměstnanci přispěli na obnovu ZOO Praha po povodních částkou 4500 Kč. Snad i tato pomoc pomůže ZOO Praha znovu obnovit domovy pro všechna zvířata.

více »


(10. 01. 2013) Informační seminář - jazykové kurzy v zahraničí pro děti a mládež

V pondělí 28. ledna 2013 od 18 hodin proběhne další kolo oblíbených seminářů sekce Studium v zahraničí, tentokrát na téma - Kurzy v zahraničí pro děti a mládež. Přijďte a ZDARMA se informujte o možnostech studia v zahraničí. Více informací zde


(01. 01. 2013) Akční nabídka na překlady z/do italštiny

V měsíci lednu jsme pro Vás připravili 10% slevu na překlady a tlumočení z/do italštiny.

detaily zde

V objednávce nezapomeňte uvést heslo "akce".


(19. 12. 2012) Zaplaťte kurz do 30. prosince a získejte slevu až 20 %

Využijte časově omezenou nabídku a objednejte si kurzy angličtiny, němčiny, italštiny, francouzštiny, španělštiny, norštiny, řečtiny, portugalštiny, holandštiny, ruštiny, čínštiny, japonštiny nebo češtiny pro cizince.

Kompletní nabídka kurzů zde!

(30. 10. 2012) V listopadu sleva na překlady a tlumočení z/do němčiny

Při objednávce překladu nebo tlumočení z/do němčiny získáte slevu 10 %.

Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "MĚSÍC JAZYKŮ".

OBJEDNÁVKA/KALKULACE PŘEKLADU

OBJEDNÁVKA/KALKULACE TLUMOČENÍ

Sledujte www.chc.cz a využijte každý měsíc zvýhodněné ceny na překlady vybraných jazyků a mnoho dalšího.


(29. 05. 2012) Mimořádná sleva na jazykové korektury

Překladatelská agentura Channel Crossings nabízí do 30. 6. jazykové korektury jen za 150 Kč/NS. Nešetřete na nepravém místě a obraťte se na nás! Provádíme jak korektury rodilým mluvčím, tak korektury textů určených k prezentaci a k tisku.

V objednávce uveďte heslo "Akce".

více »


(17. 05. 2012) Konsekutivní tlumočení krátkého jednání

Připravujete se na jednání se zahraničním partnerem?

Využijte našich profesionálních služeb na poli jazykovém i odborném! Zajistíme Vám tlumočníka na jednání jakéhokoli rozsahu i zaměření.

NOVINKA: Konsekutivní tlumočení krátkého jednání do 90 minut za cenu 3000 korun

Neváhejte a zašlete nám nezávaznou poptávku


(02. 04. 2012) Duben - měsíc angličtiny v Channel Crossings

Na základě mnoha Vašich požadavků jsme připravili kurzy konverzační angličtiny za zvýhodněnou cenu 1490 korun. Začínáme již v týdnu po Velikonocích, neváhejte a přihlaste se!

Rozvrh: angličtina konverzace

V dubnu také nabízíme slevu na překlady z/do anglického jazyka, ušetřit můžete 10 %.

Nezávazná kalkulace překladu

V poptávce uveďte heslo "Měsíc jazyků"

více »


(01. 03. 2012) V březnu sleva na překlady a tlumočení z/do řečtiny

Využijte březnovou slevu 10 % na překlady a tlumočení z/do řečtiny.

Přesvědčte se o kvalitě našich služeb! Nabízíme překlady z/do více než 70 jazyků.

Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "Měsíc jazyků".

Kalkulace překladu
Kalkulace tlumočení


(14. 02. 2012) Tlumočnická technika se slevou 10 %

Nechte technické zajištění vaší konference či kongresu na nás! Nabízíme tlumočnickou, projekční, audio a video techniku. Vybereme vybavení, které je pro vaši akci nejvhodnější. Kontaktujte nás pro nezávaznou kalkulaci.

Slevu 10 % z ceny tlumočnické techniky získáte po uvedení hesla "Akce" při objednávce do 15. března 2012.

více »


(29. 01. 2012) Jarní kurzy v jazykové škole Channel Crossings

Jarní kurz angličtiny - pro začátečníky, falešné začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé, konverzace, Business english

Jarní kurz němčiny - začátečníci, falešní začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí, týdenní a 14denní intenzivní kurzy

Jarní kurz francouzštiny - pro začátečníky, mírně pokročilé, středně pokročilé, francouzština pro obchodní jednání a prezentace

Jarní kurz italštiny - pro začátečníky, falešné začátečníky, mírně pokročilé

Kurzy CZECH FOR FOREIGNERS - mírně pokročilí, falešní začátečníci

dále ruština, portugalština, holandštinačínština a japonština


(02. 12. 2011) Tip na vánoční dárek

Nelámejte si hlavu nad Vánoci a kupte svým blízkým dárkový poukaz na jazykový kurz. Poukaz lze uplatnit na skupinový kurz pro veřejnost, individuální výuku nebo jazykový kurz v zahraničí. Navíc jako bonus získáte 10 % hodnoty kurzu zdarma!

Investujte do neocenitelných zkušeností, nebudete litovat!

Více informací


(26. 10. 2011) Soudní překlad výpisu z OR za zvýhodněnou cenu

Využijte mimořádnou akční nabídku a získejte překlad výpisu z obchodního rejstříku se soudním ověřením za zvýhodněnou cenu 440 korun. Ušetříte tak 100 korun na každé stránce.

Akce platí do 15. listopadu pro jazykovou kombinaci čeština - angličtina nebo španělština/ruština/němčina/francouzština. V objednávce prosím uveďte heslo "Akce".

více »


(11. 09. 2011) Soudní překlady se slevou

Překladatelská agentura Channel Crossings Vám vyhotoví překlad se soudním ověřením ve všech světových i méně běžných jazycích.

Nyní AKCE: soudní překlad za cenu nesoudního!

Akce platí do 30. září 2011, v poptávce/objednávce stačí uvést heslo "AKCE".

více »


(19. 07. 2011) Překlad zdarma

Objednejte překlad  v rozsahu nad 20 normostran a získejte 3 zdarma.

Platí pro kombinace češtiny s angličtinou, italštinou, francouzštinou, němčinou, ruštinou nebo španělštinou do 15. srpna.

V objednávce uveďte heslo "Akce".

více »


(28. 06. 2011) Získejte slevu z ceny zahraničního jazykového kurzu

Přineste nám ukázat aktuální vysvědčení a získejte slevu 100 korun za každou jedničku, kterou na něm máte!
Sleva se vztahuje na všechny kurzy v zahraničí z aktuální nabídky.


(26. 04. 2011) Překlady smluv s 20% slevou

Přeložíme Vám smlouvy různého typu ve standardním i expresním termínu, bez i se soudním ověřením.

Využijte zajímavou slevu do 15. června, stačí v objednávce uvést heslo "AKCE". Objednávka překladu

více »


(26. 04. 2011) Den otevřených dveří v jazykové škole Channel Crossings Radotín

Přijďte si prohlédnout naše učebny a hernu, vyzkoušejte výuku angličtiny s naprostou novinkou na trhu - interaktivní tabulí ZDARMA, zeptejte se na novinky v letním rozvrhu jazykových kurzů nebo na možnosti studia v zahraničí či letní příměstské tábory. Škola je otevřena od 6:30 do 20:00. Pro bližší informace o programu klikněte zde.

(03. 03. 2011) Stále máme volná místa v jarních jazykových kurzech. Nyní se slevou 20 %!

Z více než 250 kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, češtiny si vybere každý.

Nově navíc kurzy profesní angličtinyPRO sekretářky, prezentace, jednání a marketing, čínština, řečtina, portugalština, holandština a japonština. Nečekejte, až se na vaše místo přihlásí někdo jiný. Rozvrh a zápis do kurzů

(01. 03. 2011) Sleva 15 % na první překladatelskou zakázku

Přesvědčte se o kvalitě našich služeb! Nabízíme překlady z/do více než 70 jazyků.

V objednávce uveďte heslo "Akce".

Objednávka překladu

více »


(05. 12. 2010) V prosinci vánoční sleva 10 % na překlady z/do angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny

Využijte slevu 10 % na překlady angličtiny, němčiny, francouzštiny a španělštiny. Sledujte barevné dny a ušetřete na překladech a tlumočení i další 4 dny v měsíci!

Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "Měsíc jazyků".

Kalkulace překladu
Kalkulace tlumočení 


(22. 10. 2010) Sleva 20 % na veškeré kurzy pro veřejnost - angličtina, němčina, italština, francouzština, čínština a další ...

I přesto, že podzimní semestr v jazykové škole Channel Crossings již začal, stále máte možnost dohlásit se na volná místa v kurzech pro veřejnost. Vybírat si můžete z kurzů angličtiny, francouzštiny, italštiny, španělštiny, čínštiny, ruštiny a dalších. Navíc se slevou 20 %.


(06. 10. 2010) Rozšiřujeme náš tým

Jazyková agentura Channel Crossings hledá nové kolegy/kolegyně na pozice lektor/lektorka, překladatel, vývojář IS a koordinátor/ka překladů a tlumočení. Více informací najdete v sekci Kariéra s CHC.

(20. 02. 2010) GOLFSHOW 2010

Vystavujeme na veletrhu GOLFSHOW v Letňanech ve dnech 5.-7. března. Navštivte náš stánek, vyplňte krátkou anketu a vyhrajte!  


(21. 12. 2009) Hlasování o maskota jazykové školy Channel Crossings vyhrála KOMBA UŠATÁ

Vážení přátelé, zákazníci a obchodní partneři,

další rok je za námi, a i když byl pro někoho méně, pro někoho více úspěšný, důležité je vstoupit do nového roku optimisticky a s nadšením. Děkujeme Vám za projevenou důvěru a věříme, že i nadále budeme rozvíjet naši spolupráci ke vzájemné spokojenosti.

Hlasování bylo velmi napínavé, nakonec se výherkyní se 43 % stala KOMBA UŠATÁ. V těsném závěsu za ní skončil favorit marketingového oddělení CHC URZON kanadský. Děkujeme všem, kteří se hlasování zúčastnili, věříme, že se Kombě v naší péči bude dařit.  


(20. 12. 2009) Termín zkoušek City & Guilds pro veřejnost proběhne 28. ledna 2010!

Zakončete semestr a složte v naší jazykové škole mezinárodní jazykovou zkoušku City & Guilds! Přihlášky přijímáme do 4. ledna 2010.


(15. 12. 2009) PRÁZDNINY 2010 - nabídka skupinových kurzů pro děti a mládež

Nečekejte na poslední chvíli a naplánujte prázdniny svých ratolestí s časovým předstihem. Kurzy v Anglii, ve Skotsku nebo na Maltě jsou určeny dětem od 8 let. Aktuální nabídka prázdninových pobytů

(10. 11. 2009) Seminář - angličtina a práce v Kanadě

V úterý 24. listopadu 2009 proběhne od 18:30 v naší jazykové škole seminář o možnostech studia angličtiny v Kanadské Kelowně.

Přednášející a zároveň ředitel školy IG Kelowna Dale Lockhart seznámí účastníky nejen s programem Work&Study, ale představí i bohatou nabídkou výukových programů a doprovodných aktivit, které škola realizuje.


(26. 10. 2009) Slevy na překlady a tlumočení

Každý měsíc Vám jazyková agentura Channel Crossings nabízí zvýhodněné ceny na překlady a tlumočení vybraných jazyků.

V LISTOPADU DO ALP!

Horská sleva 10 % na překlady z/do němčiny, francouzštiny, italštiny a slovinštiny.

Pro uplatnění slevy uveďte heslo "MĚSÍC JAZYKŮ".

více »


(13. 10. 2009) Angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština - SLEVA 20 %

Stále máte možnost přihlásit se do již rozběhnutých kurzů v obou našich centrech, od 19. října se slevou 20 %.

Proto neváhejte a vyberte si z naší široké nabídky kurzů angličtiny, němčiny, francouzštiny, italštiny a španělštiny. Rádi Vás přijmeme i do kurzu Business ENGLISH!

rozvrh kurzů se slevou

více »


(14. 09. 2009) Studium v zahraničí - mimořádná sleva

Využijte mimořádnou slevu na vybrané jazykové kurzy v zahraničí objednané do 30. září 2009.


(13. 09. 2009) Překlady a tlumočení - akční nabídky

NOTÁŘSKÉ OVĚŘENÍ K PŘEKLADU ZDARMA!

Nechte starosti nám. Zajistíme Vám notářské ověření textů určených k soudnímu překladu a to bez poplatků.

Pro uplatnění slevy prosím uveďte v objednávce heslo "Notář". Platí do 30. 9 .2009.

více »


(01. 09. 2009) Překlady a tlumočení - sleva!

S Channel Crossings do světa evropských jazyků

V září do Francie

Při objednávce překladu a tlumočení z/do francouzštiny získáte slevu 10 %. Pro uplatnění slevy prosím uveďte heslo "MĚSÍC JAZYKŮ".

více »


(29. 07. 2009) POČÍTEJTE S NÁMI 4 = 3, 3 = 2, 2 = 1

Užijte si léto na jazykovém kurzu! Jeďte na měsíční kurz a zaplaťte pouze 3 týdny, učte se 14 dní, plaťte týden!!! Mnoho dalších akčních slev naleznete v sekci STUDIUM V ZAHRANIČÍ  


(28. 07. 2009) V srpnu k protinožcům!

Prázdninové slevy na překlady a tlumočení angličtiny. Při objednávce sleva 10 %. Platnost akce do 31. srpna 2009.  

více »


(12. 07. 2009) RYCHLE A KVALITNĚ!

Vyhotovení překladu již do 2 hodin od zadání.*
Do konce měsíce expresní překlady s 10% slevou.

Pro uplatnění slevy prosím uveďte v objednávce heslo "EXPRES". Platí do 31.8.2009.

* podle počtu normostran a jazykové kombinace

více »


(29. 04. 2009) Snížili jsme expresní příplatky na překlady

Nový ceník Vás jistě potěší - nižší příplatky, vyšší počty normostran. Ceník zde.


(13. 02. 2009) Bezplatné kurzy osobního a profesního rozvoje

20. 3. začínáme  s prvními kurzy osobního a profesního rozvoje, které jsou určeny pro rodiče s dětmi do 15 let a pro osoby pečující o další závislé členy rodiny, kteří žijí v Praze.

více »


(24. 11. 2008) Nové webové stránky Channel Crossings

Vážení přátelé, společnost Channel Crossings pro Vás na přelomu podzimu a zimy připravila novinku, kterou je nová webová prezentace na internetových stránkách www.chc.cz. Věříme, že nový web pro Vás bude přehlednější, intuitivnější a především zjednoduší komunikaci mezi Vámi a Channel Crossings.

více »


(17. 11. 2008) Bezplatné vzdělávací kurzy nejen pro maminky na mateřské

Od února 2009 začínají v radotínské pobočce agentury bezplatné kurzy angličtiny, počítačových a profesních dovedností určené pro osoby žijící v Praze a pečující o závislého člena rodiny.

více »


(30. 04. 2008) Channel Crossings akreditovaným centrem pro zkoušky City & Guilds

Stali jsme se akreditovaným zkušebním centrem pro organizování a pořádání mezinárodně uznávaných zkoušek City and Guilds.

více »


Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky Blog
Mapa stránek Domů Napište nám