Úvodní strana
Blog jazykové agentury Channel Crossings

Blog jazykové agentury Channel Crossings

Za čtvrtstoletí, které už naše agentura působí na trhu jazykových služeb, jsme získali spoustu informací a zkušeností, o které jsme se rozhodli s Vámi podělit. Často na to na osobních schůzkách nebo v rámci klasické obchodní spolupráce není prostor, a proto jsme založili blog, na kterém budete pravidelně v několika rubrikách nacházet příspěvky ze zákulisí naší agentury. Věříme, že se stanete jeho pravidelnými čtenáři.

(27. 01. 2019) Jak se rychle naučit cizí jazyk? Musíte do toho jít na 100 %!

Jak se rychle naučit anglicky, německy nebo třeba i mandarinsky? V čem tkví to tajemství? Každý vám dává všelijaké tipy, různé rady a návody, ale i tak to prostě nejde... Přestaňte se už trápit a nechte si poradit od odborníků. Víme, jak na to. Umíme odhadnout, jaké metody na vás platí. Každému funguje něco jiného.

více »


(14. 01. 2019) Jak být úspěšný? Jazykovým certifikátem zvyšte své šance na trhu práce o 68 %.

zvyšte své šance na trhu práce certifikátem z jazykůPodle zprávy instituce Centre for European Policy Studies (CEPS) 64 % všech pracovních pozic v Evropě vyžaduje znalost anglického jazyka1. Pokud žádáte o práci a vlastníte jazykový certifikát, máte téměř vyhráno. Pro 68 % společností budete více atraktivním uchazečem. Vyplývá to z průzkumu společnosti Cambridge English. 32 % českých zaměstnavatelů je ochotných nabídnout vyšší mzdu kandidátům s certifikátem z anglického jazyka2. Při tom ale jen třetina Čechů má angličtinu na komunikativní úrovni. Nepřicházíme zbytečně o slibné příležitosti?

více »


(17. 12. 2018) Recenze: Individuální nebo skupinový jazykový kurz? Studentka Veronika sdílí svou zkušenost

Už jsem prošla mnoha jazykovými kurzy. Začalo to už od školky. Prošla jsem klasickým vzděláváním od základní školy po školu vysokou a pokračovala dále kurzy jazykových škol a soukromými hodinami. Učila jsem se anglicky, německy a španělsky. Studium cizích jazyků mě vždycky bavilo a tak pro mě forma výuky nehrála takovou roli. Alespoň jsem si to myslela…

více »


(12. 12. 2018) Co k Vánocům? Podpořte sebevědomí svých blízkých kurzem cizích jazyků!

Znalost cizích jazyků zvyšuje naše sebevědomí. Fakt, že jsme schopni vyjádřit svůj názor i v jiné řeči , podporuje naši sebehodnotu a my se pak cítíme stabilněji, bezpečněji, hodnotněji. Samozřejmě, že by na tom neměla naše sebehodnota záviset. Je však zjevné, že učení se nových dovedností a práce na našem seberozvoji pozitivně ovlivňuje pocit, že jsme schopní, že jsme šikovní, že na sobě pracujeme, vzděláváme se, že se posouváme...

více »


(23. 11. 2018) Sleva 50 % na jazykový kurz? Stačí sdílet!

Jistě znáte ten pocit - rádi byste se už konečně naučili cizí jazyk, ale nemůžete si to dovolit. A nebo můžete, ale nechcete za to zaplatit tak vysokou částku. Máme pro vás řešení. Pokud vám skupinové kurzy nevyhovují, ale zároveň se nechcete učit pouze mezi čtyřma očima, najděte si kolegu, kamaráda, známého, který se bude učit s vámi.


více »


(20. 11. 2018) Je vám zima? Poleťte s námi za angličtinou u moře!

Všichni kolem vás kýchají, všichni se třesou zimou, všichni vzpomínáte na to, jak krásné slunečné počasí bylo v létě… Nevzdávejte se své představy. Zima nemusí být šedá, ponurá a studená.

více »


(15. 11. 2018) Změřte si svůj jazyk! Jakou máte úroveň ve srovnání s návštěvníky Profesia days?

Jak jste na tom se svou úrovní angličtiny, němčiny nebo jiného cizího jazyka? Nabízíme vám zdarma test , který vyhodnotí, jakou máte úroveň podle oficiálního Evropského referenčního rámce. Náš metodik ho sestavil tak, aby vám dal za necelých 10 minut co nejpřesnější výsledek.

více »


(14. 10. 2018) Jak se konečně naučit anglicky? Změňte svou perspektivu

Všichni se snažíme najít nějaké triky na to, jak se rychle a jednoduše naučit anglicky. Hlavně aby to nebolelo. Proč si ale myslíme, že to musí “bolet”? Protože se díváme na učení jako na mučení. Učení je na nic. Učení se musí. Učení je nuda. Proč se trápit? Ne, skutečně se trápit nemusíte.

více »


(18. 09. 2018) Kariérní růst? Rychleji se znalostí jazyků

angličtina podporuje kariérní růstZnalost angličtiny je v dnešní době samozřejmostí. Nebo by alespoň měla být. Dle průzkumu personální agentury Grafton Recruitment je u 72 % pracovních pozic znalost anglického jazyka podmínkou a přitom pouze 26 % Čechů má pokročilé znalosti cizích jazyků.[1]

více »


(24. 08. 2018) Londýnský doubledecker v Praze!

Po Karlíně se bude 4. a 5. září prohánět pravý londýnský doubledecker. Je to tak. Přijel k nám až z Anglie. Příběh doubledeckerů začíná již v 19. stolení, avšak počátek prvního motorového doubledeckeru sahá do roku 1923.

více »


Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky Blog
Mapa stránek Domů Napište nám