Úvodní strana
Blog jazykové agentury Channel Crossings

Blog jazykové agentury Channel Crossings

Za čtvrtstoletí, které už naše agentura působí na trhu jazykových služeb, jsme získali spoustu informací a zkušeností, o které jsme se rozhodli s Vámi podělit. Často na to na osobních schůzkách nebo v rámci klasické obchodní spolupráce není prostor, a proto jsme založili blog, na kterém budete pravidelně v několika rubrikách nacházet příspěvky ze zákulisí naší agentury. Věříme, že se stanete jeho pravidelnými čtenáři.

(15. 11. 2018) Změřte si svůj jazyk! Jakou máte úroveň ve srovnání s návštěvníky Profesia days?

Jak jste na tom se svou úrovní angličtiny, němčiny nebo jiného cizího jazyka? Nabízíme vám zdarma test , který vyhodnotí, jakou máte úroveň podle oficiálního Evropského referenčního rámce. Náš metodik ho sestavil tak, aby vám dal za necelých 10 minut co nejpřesnější výsledek.

více »


(14. 10. 2018) Jak se konečně naučit anglicky? Změňte svou perspektivu

Všichni se snažíme najít nějaké triky na to, jak se rychle a jednoduše naučit anglicky. Hlavně aby to nebolelo. Proč si ale myslíme, že to musí “bolet”? Protože se díváme na učení jako na mučení. Učení je na nic. Učení se musí. Učení je nuda. Proč se trápit? Ne, skutečně se trápit nemusíte.

více »


(18. 09. 2018) Kariérní růst? Rychleji se znalostí jazyků

angličtina podporuje kariérní růstZnalost angličtiny je v dnešní době samozřejmostí. Nebo by alespoň měla být. Dle průzkumu personální agentury Grafton Recruitment je u 72 % pracovních pozic znalost anglického jazyka podmínkou a přitom pouze 26 % Čechů má pokročilé znalosti cizích jazyků.[1]

více »


(24. 08. 2018) Londýnský doubledecker v Praze!

Po Karlíně se bude 4. a 5. září prohánět pravý londýnský doubledecker. Je to tak. Přijel k nám až z Anglie. Příběh doubledeckerů začíná již v 19. stolení, avšak počátek prvního motorového doubledeckeru sahá do roku 1923.

více »


Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky> Blog
Mapa stránek Domů Napište nám