Úvodní strana
Blog jazykové agentury Channel Crossings

Blog jazykové agentury Channel Crossings

Za čtvrtstoletí, které už naše agentura působí na trhu jazykových služeb, jsme získali spoustu informací a zkušeností, o které jsme se rozhodli s Vámi podělit. Často na to na osobních schůzkách nebo v rámci klasické obchodní spolupráce není prostor, a proto jsme založili blog, na kterém budete pravidelně v několika rubrikách nacházet příspěvky ze zákulisí naší agentury. Věříme, že se stanete jeho pravidelnými čtenáři.

(18. 09. 2018) Kariérní růst? Rychleji se znalostí jazyků

angličtina podporuje kariérní růstZnalost angličtiny je v dnešní době samozřejmostí. Nebo by alespoň měla být. Dle průzkumu personální agentury Grafton Recruitment je u 72 % pracovních pozic znalost anglického jazyka podmínkou a přitom pouze 26 % Čechů má pokročilé znalosti cizích jazyků.[1]

Jak jste na tom vy? Dokážete se bez obtíží vyjadřovat v anglickém jazyce na pohovoru, meetingu či při prezentaci? V pracovní sféře se podobných situací vyskytuje čím dál tím víc. A je od nás vyžadováno, abychom anglický jazyk ovládali plynule a bez problémů.

Už od malička jsme slýchávali, doma i ve škole, že znalost cizích jazyků je branou k mnoha příležitostem. K příležitostem kariérním, kulturním, sociálním... Neuniká vám nějaká z nich? Mnoho společností dnes potřebuje zaměstnance, partnery, spolupracovníky, kteří budou schopni komunikovat v cizím jazyce s kolegy a zákazníky z různých zemí. S globalizací a neustálou expanzí po celém světě je to logické. A zároveň jednoduché. Protože máte na výběr z mnoha možností, jak udělat krok o schůdek výš. Schůdek výš vstříc vašemu úspěchu.

Jak lze takový krok podniknout? Nabízejí se dvě možnosti. Buď se naučíte jazyk přímo v zemi, kde jím lidé hovoří, nebo se rozhodnete pro jazykový kurz. Jazykový pobyt je výbornou variantou, nicméně pro mnohé je výjezd do zahraničí nemožný, ať už kvůli práci, penězům či rodině. Druhou variantou je tedy jazykový kurz, který by byl v ideálním případě zaměřený přímo na témata, která potřebujete pokrýt. Naše profesní kurzy se zaměřují přímo na angličtinu užívanou v pracovním prostředí. Možná právě proto je o ně každý rok stále větší zájem. Kurzy probíhají v moderních učebnách přímo u metra Křižíkova a jsou vedeny profesionálními kvalifikovanými lektory, kteří jsou připraveni pozvednout vaši kariéru o úroveň výš. Jste připraveni i vy?

Kompletní nabídka

Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky Blog
Mapa stránek Domů Napište nám