Úvodní strana
Blog jazykové agentury Channel Crossings

Blog jazykové agentury Channel Crossings

Za čtvrtstoletí, které už naše agentura působí na trhu jazykových služeb, jsme získali spoustu informací a zkušeností, o které jsme se rozhodli s Vámi podělit. Často na to na osobních schůzkách nebo v rámci klasické obchodní spolupráce není prostor, a proto jsme založili blog, na kterém budete pravidelně v několika rubrikách nacházet příspěvky ze zákulisí naší agentury. Věříme, že se stanete jeho pravidelnými čtenáři.

(20. 11. 2018) Je vám zima? Poleťte s námi za angličtinou u moře!

Všichni kolem vás kýchají, všichni se třesou zimou, všichni vzpomínáte na to, jak krásné slunečné počasí bylo v létě… Nevzdávejte se své představy. Zima nemusí být šedá, ponurá a studená.

Ležíte na pláži, usrkávate drink, pozorujete západ slunce a na těle se vám rozlévá pocit neuvěřitelné pohody... Jé, to by bylo… Ale léto už skončilo a na čase je pracovat a vydělat si něco na Vánoce! Ne, nemusíte. Můžete jít cestou menšího odporu, udělat něco pro své vzdělání a spojit příjemné s užitečným. Vyplatí se vám to dříve - i později. Užijete si sluníčka a moře, načerpáte nové síly a zároveň se budete učit anglicky. Zábavně a přirozeně… Co si víc přát?

Tuto představu s námi můžete uskutečnit již od 4140 Kč. Neuvěřitelné? Nikoli. Odletíte do Austrálie nebo na Nový Zéland , na jih do teplých krajin, a budete se učit anglicky přímo tam. Můžete tam být týden, můžete tam být 14 dní, jak dlouho jen chcete… Čím delší dobu tam strávíte, tím víc se vám to vyplatí - náklady na cestu se rozpočítají do více dnů a budete každý den obklopeni anglickým jazykem, který budete neustále vstřebávat a aktivně používat. Po svém návratu se vrátíte s hlavou vztyčenou a budete umět anglicky, jako když bičem mrská.

Je-li pro vás Austrálie příliš daleko, možná vás přiláká Jihoafrická republika nebo Malta . I na tyto jazykové pobyty nyní nabízíme akční slevu. Ušetříte celých 20 %. Již od 4 340 Kč se můžete obklopit angličtinou, zapracovat na své jazykové úrovni a jít objevovat svět. Vraťte se do studentských let, splňte si s námi svůj sen tak jako Johanka, která s námi studovala na střední škole v zahraničí a využijte i vy těchto skvělých možností!

Kompletní nabídka

Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky Blog
Mapa stránek Domů Napište nám