Úvodní strana
Blog jazykové agentury Channel Crossings

Blog jazykové agentury Channel Crossings

Za čtvrtstoletí, které už naše agentura působí na trhu jazykových služeb, jsme získali spoustu informací a zkušeností, o které jsme se rozhodli s Vámi podělit. Často na to na osobních schůzkách nebo v rámci klasické obchodní spolupráce není prostor, a proto jsme založili blog, na kterém budete pravidelně v několika rubrikách nacházet příspěvky ze zákulisí naší agentury. Věříme, že se stanete jeho pravidelnými čtenáři.

(23. 11. 2018) Sleva 50 % na jazykový kurz? Stačí sdílet!

Jistě znáte ten pocit - rádi byste se už konečně naučili cizí jazyk, ale nemůžete si to dovolit. A nebo můžete, ale nechcete za to zaplatit tak vysokou částku. Máme pro vás řešení. Pokud vám skupinové kurzy nevyhovují, ale zároveň se nechcete učit pouze mezi čtyřma očima, najděte si kolegu, kamaráda, známého, který se bude učit s vámi.


Proč byste to dělali? Máme pro vás hned několik argumentů, které vás přesvědčí:

  • Využijete všechny výhody individuálního kurzu - Sklidíte ono proslulé šťavnaté ovoce. Všechny výhody individuální výuky vám zůstanou. Budete se moci podle vašich potřeb a přání rozhodnout kdy, jak často, kde a jakým tempem bude výuka probíhat.
  • Ušetříte minimálně 50 % nákladů - Pokud najdete jednoho parťáka, ušetříte 50 % z ceny kurzu. Pokud najdete další dva, ušetříte celých 75 %. Cena naší individuální výuky není závislá na počtu studentů. Maximálně mohou jednu individuální výuku sdílet 4 parťáci.
  • Budete se těšit na každou další hodinu - Učení nebude mučení, ale zábava. Budete se bavit a učit tak přirozeně, že si ani nevšimnete, že se učíte. Jistě si vyberete dobře - správného lektora vám zajistíme my.

Nápad je to dobrý, ale nevíte jak na to? I to jsme vyřešili za vás. Vytvořili jsme fórum, do kterého můžete vložit příspěvek s informací, o jaký cizí jazyk máte zájem a nabídky se budou jen hrnout. Navštivte naše fórum Hledám parťáka a udělejte krok vstříc vašemu vzdělání!

Kompletní nabídka

Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky Blog
Mapa stránek Domů Napište nám