Úvodní strana
Blog jazykové agentury Channel Crossings

Blog jazykové agentury Channel Crossings

Za čtvrtstoletí, které už naše agentura působí na trhu jazykových služeb, jsme získali spoustu informací a zkušeností, o které jsme se rozhodli s Vámi podělit. Často na to na osobních schůzkách nebo v rámci klasické obchodní spolupráce není prostor, a proto jsme založili blog, na kterém budete pravidelně v několika rubrikách nacházet příspěvky ze zákulisí naší agentury. Věříme, že se stanete jeho pravidelnými čtenáři.

(12. 12. 2018) Co k Vánocům? Podpořte sebevědomí svých blízkých kurzem cizích jazyků!

Znalost cizích jazyků zvyšuje naše sebevědomí. Fakt, že jsme schopni vyjádřit svůj názor i v jiné řeči , podporuje naši sebehodnotu a my se pak cítíme stabilněji, bezpečněji, hodnotněji. Samozřejmě, že by na tom neměla naše sebehodnota záviset. Je však zjevné, že učení se nových dovedností a práce na našem seberozvoji pozitivně ovlivňuje pocit, že jsme schopní, že jsme šikovní, že na sobě pracujeme, vzděláváme se, že se posouváme...

Nelámejte si hlavu s Vánočním dárkem. Zakupte u nás dárkový poukaz na jazykové službyPokud má váš kamarád, kamarádka nebo jakýkoli blízký problém s nízkým sebevědomím a vždycky básnil o tom, jak by se rád naučil cizí jazyk, ale nevěří si na to, můžete jeho zdravé sebevědomí podpořit. Předvánoční období je hektickým obdobím shánění dárků. Mnozí z toho šílí, obcházejí přeplněné obchody, čekají dlouhé fronty u pokladen a stejně si nejsou jistí, zda dárek, který vybrali, udělá dotyčnému opravdovou radost. Co se oprostit od materiálních dárků a darovat něco, co má skutečnou hodnotu? Co dotyčného podpoří? Co dotyčnému pomůže?

Znalost cizích jazyků je v dnešní době důležitá, to všichni víme. Háček je ale v tom, že se nám často do učení nechce, protože si myslíme, že to je dřina. Známe totiž učení ze školy, kde se s námi nikdo nebavil, a prostě jsme se museli danou látku nějak “nadrtit” a tečka. Studium cizích jazyků se však od té doby změnilo. Tyto staré metody jsou už dávno překonané.

V Channel Crossings dáváme důraz na to, aby každý student jazyk aktivně používal, aby pro něj byla učení zábava. Jak toho dosáhnout? Spojit příjemné s užitečným, interagovat, zapojovat do různých aktivit, mluvit, mluvit, mluvit! Jedině tak se skutečně naučíte anglicky, německy nebo čínsky. Jedině tak je možné si zapamatovat slovíčka a hladce si osvojit gramatická pravidla.

Darujte k Vánocům tento rok poukaz na jazykový kurz. Obdarovaný ho bude moci využít na skupinovýindividuální nebo e-learningový kurzjazykovou zkoušku nebo jazykový pobyt v zahraničí. Může si vybrat cokoli. Připadá vám to jako dobrý nápad? Napište nám email darek@chc.cz, zavolejte 210 215 301 nebo se stavte osobně v našem klientském centru přímo u metra Křižíkova!

Kompletní nabídka

Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky Blog
Mapa stránek Domů Napište nám