CHC v médiích

(23. 06. 2017) Tisková zpráva - Iveta Hochmannová novou marketingovou manažerkou Channel Crossings

Iveta Hochmannová novou marketingovou manažerkou Channel CrossingsNovou marketingovou manažerkou jazykové agentury Channel Crossings je od konce května 2017 Iveta Hochmannová. Nahrazuje na této pozici Evu Sommerovou, která po svém desetiletém působení v agentuře odchází na mateřskou dovolenou.

Iveta Hochmannová je absolventkou ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze. V rámci studia využila řadu možností pro studium v zahraničí. Studovala ve španělské Seville, absolvovala dvouměsíční jazykový pobyt v Miami, letní školu ve Vietnamu a půlroční studijní pobyt na Taiwanu.

V průběhu studia pracovala jako organizátorka golfových turnajů a po dokončení školy působila v eventové incomingové agentuře Maxin Prague. Jako marketingový manažer působila na klinice estetické dermatologie Donska Clinic.

„Na práci v Channel Crossings se těším. Věřím, že zde zúročím své dosavadní zkušenosti i praxi ze zahraničí a budu pro celý tým jazykové agentury přínosem,“ říká Hochmannová.
(17. 06. 2015) Best practice v základním školství

V červnové příloze Hospodářských novin Kariéra a vzdělávání vyšel článek našeho projektového oddělení s titulkem "Best practice v základním školství".V článku Zdeňky Havrlíkové se dozvíte více informací o vzdělávacím projektu Škola bez hranic, který je určený žákům a učitelům druhého stupně mimopražských základních škol. Projekt je realizován v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, za podpory Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

HN - Best practice v základním školství HN - Best practice v základním školství HN - Best practice v základním školství


(30. 05. 2015) Znalost cizího jazyka - součást standardní gramotnosti člověka

V květnovém čísle Hospodářských novin, v příloze Kariéra a vzdělávání vyšel članek ředitele jazykové agentury Channel Crossings s titulkem "Znalost cizího jazyka - součást standarní gramotnosti člověka". V článku se dozvíte více informací o sloučení dvou jazykových asociací v novou asociaci AJŠ (Asociace jazykových škol).

Znalost cizího jazyka - součást standardní gramotnosti člověka Znalost cizího jazyka - součást standardní gramotnosti člověka


(30. 11. 2014) Angličtina je pořád na prvním místě

V listopadovém čísle časopisu profi HR vyšel článek našeho výkonného ředitele Vítězslava Bicana o tom, kam se ubírá firemní jazykové vzdělávání, jak poznat dobrou jazykovou školu a také jak by neměly vypadat firemní jazykové kurzy. 

Angličtina je pořád na prvním místě Angličtina je pořád na prvním místě Angličtina je pořád na prvním místě Angličtina je pořád na prvním místě


(25. 06. 2014) Manažeři stále více pilují jazykové znalosti v zahraničí

Manažeři stále víc pilují jazykové znalosti v zahraničíV červnovém čísle časopisu Moderní řízení najdete článek o studiu v zahraničí - tentokrát o manažerských kurzech. V článku najdete zkušenosti jednotlivých manažerů, kteří s jazykovou agenturou Channel Crossings na kurz vycestovali. Dále se dozvíte více o oblíbených destinacích pro manažerské kurzy a také jak takový kurz probíhá

   

    

 


(12. 06. 2014) Jím klidně i u stánku

Vítězslav Bican - Jím klidně i u stánkuPřečtěte si článek našeho ředitele Vítězslava Bicana s titulkem "Jím klidně i u stánku", který vyšel v sekci Gourmet v Hospodářských novinách. V článku se dozvíte, kam chodí rád na oběd, kam by pozval obchodního partnera a také spoustu informací o tom, jak vede agenturu Channel Crossings.

   

   

    

 


(30. 04. 2014) Výběrová řízení na jazykové šlužby - jak na ně správně

Výběrová řízení na jazykové šlužby - jak na ně správněV Hospodářských novinách vyšel článek našeho výkonného ředitele a také prezidenta Asociace jazykových škol a agentur ČR Vítězslava Bicana o  výběrových řízení na jazykové služby. Dozvíte se například, že největším problémem je vybrat dodavatele podle kvalitativních kritérií a nejen podle ceny. Dále se dočtete manuálu asociací jazykových škol, který by měl pomoci s výběrovým řízení na jazykové služby.

    

 


(30. 04. 2014) Jazyková výuka přes "smart" přístroje aneb chci "to" taky.

Přečtěte se článek Ondřeje Douši - manažera jazykové školy o jazykové výuce přes "smart" přístroje aneb chci "to" taky. Dozvíte se jak je možné využít moderní technologie při výuce cizích jazyků a v jaké oblasti studia je jejich využití vhodné.

    

 


(20. 03. 2014) Nejnovějším trendem je nechat se strhnout trendem

Nejnovějším trendem je nechat se strhnout trendemV časopise ProfiHR vyšel článek našeho ředitele Vítězslava Bicana o nových trendech v oblastech výuky cizích jazyků.

Dozvíte se jaký trend je nejperspektivnější, kolik času věnovat studiu jazyků, jak se liší klasická a firemní výuka a především proč je třeba se učit cizí jazyky.

    

 


(26. 02. 2014) Rozdíl mezi jazykovou výukou v soukromém a veřejném sektoru

Rozdíl mezi jazykovou výukou v soukromém a veřejném sektoru - Ondřej DoušaPřečtěte si článek Ondřeje Douši - manažera jazykové školy Channel Crossings o rozdílech v jazykové výuce v soukromém a veřejném sektoru, který vyšel v časopise HR Forum. 

    

 


(16. 01. 2014) Příspěvky na internetu

Blog iDnes - Vítězslav BicanPřečtěte si některý z blogů našeho ředitele Vítězslava Bicana v tomto odkazu a zjistěte zda máte v práci skřivany nebo sovy, kam se posunout když už umím cizí jazyk, co nám říká vzdělání nebo aktuální příspěvek o budoucnosti překladů.

Naše majitelka, Lenka Doležalová Pavilková, přispívá také každý týden do rubriky časopisu Ekonom, Byznys echo. Její odpovědi na aktuální otázky si můžete přečíst zde.

    

 


(11. 11. 2013) Euro - bojujeme s degradací

 Euro - Lenka Doležalová Pavilková: Bojujeme s degradací  
V časopisu Euro vyšel 11. listopadu 2013 rozhovor s naší majitelkou Lenkou Doležalovou Pavilkovou, ve kterém se dozvíte, že do podnikatelského důchodu se ještě nechystá, i když výkonnou funkci ve své firmě po čtrnácti letech opustila. Agenturu rozvíjí, přemýšlí nad novými projekty a snaží se udržet kredit trhu jazykových služeb.


celý článek si můžete přečíst zde


(12. 09. 2013) Ekonom - s angličtinou jsou Češi většinou na štíru

Ekonom - Lenka Doležalová Pavilková 

V časopisu Ekonom vyšel 12. září 2013 rozhovor s naší majitelkou Lenkou Doležalovou Pavilkovou, ve kterém se dočtete například o tom, že problémy s cizími jazyky nemají jen lidé před důchodem, ale i čerství absolventi škol a také o jaké jazyky je nyní největší zájem.celý článek si můžete přečíst zde    

 


(10. 09. 2013) HN: Vzdělávání není jen učení

Hospodářské noviny - Vzdělávání není jen učení

V Hospodářských novinách vyšel 4. září 2013 článek výkonného ředitele Channel Crossings Vitězslava Bicana. Dočtete se v něm o manažerských kurzech v zahraničí a dozvíte se proč vzdělávání není jen učení.

celý článek si můžete přečíst zde

    

 


(01. 06. 2013) Lenka Doležalová Pavilková v rozhovoru pro speciál EKONOMU na téma "Tajemství mého úspěchu"

Lenka Doležalová Pavilková v speciální příloze Ekonomu - Fenomén - Tajemství úspěchu Lenka Doležalová Pavilková v speciální příloze Ekonomu - Fenomén - Tajemství úspěchu

Přečtěte si o tajemství úspěchu 23 osobností českého byznysu. Jejich příběhy najdete ve speciálu týdeníku Ekonom Tajemství mého úspěchu. Naše majitelka - Lenka Doležalová Pavilková - je jednou z nich!

strana č. 1 k přečtení zde
strana č. 2 k přečtení zde(31. 05. 2013) Vítězslav Bican odpovídal na otázky Studenta.cz

Studenta.cz - rozhovor s výkonným ředitelem Channel Crossings Vítězslavem Bicanem

Studenta je "největší", tištěný magazín má 45 000 výtisků a každé vydání si přečte 95 000 studentů, online verze je nejnavštěvovanější redakční web pro studenty u nás.

V rozhovoru si můžete přečíst o tom, že chcete-li být úspěšní, nesmíte se bát přijmout jakoukoli zkušenost.

celý článek si můžete přečíst zde(06. 05. 2013) Economix: Uchazeči o práci stále nedisponují dostatečnou jazykovou vybaveností

Economix - čeští absolventi stále nedisponují dostatečnou jazykovou vybaveností

Sdružení studentů ekonomie vydává magazín Economix, ve kterém najdete aktuální zpravodajství ze školy, rozhovory se známými osobnostmi, komentáře k aktuálním společenským otázkám, kulturní rubriku a další zajímavosti.

článek na webu k dispozici zde(30. 04. 2013) V HRM (Human Resources Managementu) jsme radili, jak si změřit jazyk

HRM_Channel_Crossings_radí, jak si změřit jazyk v březnovém HRM jsme radili na téma jak si změřit jazykové dovednosti

HR Management je odborný časopis pro řízení lidských zdrojů. Zabývá se trendy a nástroji v oblastech strategického managementu, recruitmentu, hodnocení a odměňování, rozvoje a vzdělávání, motivace, informačních technologií.

strana č. 1 k přečtení zde
strana č. 2 k přečtení zdeJazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky Blog
Mapa stránek Domů Napište nám