Přátelé a příznivci CHC

vzdělávací společnost OtideaOtidea 

Navázali jsme spolupráci se vzdělávací společností Otidea, která se zaměřuje na konference, akreditované vzdělávací programy, kurzy, semináře, workshopy, diskusní panely a školení na míru ve všech oblastech. Klienti Channel Crossings mají ve společnosti Otidea domluvenou „sousedskou slevu“ 30 % na otevřená školení. Více o nabídkách školení najdete na www.otideavzdelavani.cz./


Restaurace v Praze
Doporučené restaurace po celé Praze, které stojí za to navštívit, restaurace s dobrým jídlem a příjemnou obsluhou. Restaurace, kde Vám bude chutnat. Inspirujte se vybranými recepty od šéfkuchařů vyhlášených pražských restaurací!
www.restaurant-guide.cz


Prague Hotel Locator - Ubytování v Praze

Jeden z největších ubytovacích portálů pro Prahu a další města v České republice. Rozsáhlá, denně aktualizovaná databáze hotelů v Praze s možností online objednávek.
www.phl.cz


Kulturní přehled - Co Kdy v Praze
Aktuální přehled kulturních akcí v Praze. Divadla, koncerty, festivaly, muzea, galerie, kina, kluby, čajovny, sport, kulturní centra, programy pro děti, přednášky, kurzy, kláštery, bohoslužby, nadace, hrady, zámky, regiony.
www.cokdyvpraze.cz


Personal Connect s.r.o.
Personal Connect s.r.o. je konzultační společnost poskytující personalizované služby jak pro firemní zákazníky, tak pro individuální klienty. Oblasti, na které se zaměřujeme, jsou lidské zdroje, vzdělávaní a business poradenství.

http://www.personalconnect.cz/


Sphere card
Jsme partnerem věrnostního programu Sphere card a poskytujeme výhody a slevy držitelům karet s logem Sphere card.

Jsme partnerem věrnostního programu Sphere card a poskytujeme výhody a slevy držitelům karet s logem Sphere card.

http://sphere.cz/


Asociace společenské odpovědnosti - www.spolecenskaodpovednostfirem.cz 

Asociace společenské odpovědnostiAsociace společenské odpovědnosti (A-CSR) je platforma, která sdružuje, propojuje a reprezentuje zájmy společensky odpovědných subjektů v ČR. Její unikátní vize zapojuje do tématu společenské odpovědnosti nejen firmy, ale i další složky společnosti včetně veřejné správy, neziskového sektoru, sociálních podniků, škol a jednotlivců. Členem Asociace je na 60 významných organizací napříč všemi sektory a regiony ČR a další přibývají. V roce 2014 se stala členem jazyková agentura Channel Crossings. A-CSR přijala deset základních principů UN Global Compact, největší platformy společenské odpovědnosti na světě pod záštitou OSN. Je nejvyhledávanějším informačním portálem o společenské odpovědnosti (CSR) a udržitelném podnikání v České republice.


LIGS University - www.ligsuniversity.cz

LIGS UNIVERSITY

LIGS University je moderní univerzita spojující efektivní metody a inovativní přístupy amerického a evropského vzdělávání, která poskytuje manažerské vzdělávací programy MBA, MSc, DBA a PhD v českém, slovenském, anglickém a španělském jazyce nebo v kombinaci těchto jazyků.HANNAH SCHOOL® - www.hannahschool.cz Jazyková škola Hannah School partnersky zajišťuje prodej zahraničních jazykových kurzů pro oblast Kolína a okolí.

Jazyková škola HANNAH SCHOOL® působí na trhu od roku 1998. Pro Channel Crossings partnersky zajišťuje prodej zahraničních jazykových kurzů pro oblast Kolína a Kutné Hory.

Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky> Blog
Mapa stránek Domů Napište nám