Slavíme 25 let a pomáháme

Když jsme se letos rozhodovali, jak oslavit naše pětadvacáté narozeniny, chtěli jsme podniknout něco opravdu výjimečného. Najít projekt, který by nám umožnil podělit se o náš úspěch s těmi, kteří v životě třeba tolik štěstí neměli. Prostě udělat něco dobrého pro lidi kolem sebe.

Hned na začátku jsme se shodli na tom, že poskytnout určitý obnos na charitativní účely je příliš neosobní. Dali jsme hlavy dohromady a odstartovali akci s názvem „Příběhy pomoci“.

Proč "Příběhy pomoci"?

I když se naší společnosti dlouhodobě daří a slavíme letos už 25 let působení na trhu, není nám lhostejné, co se děje kolem nás. Snaha o pomoc lidem v nouzi nás provází úplně od počátků našeho fungování a letošek nebude výjimkou. Vybrali jsme ve spolupráci s kolegy příběhy konkrétních osob, které potřebují pomoc. Nebude to nic anonymního, s každým takovým potřebným se osobně setkáme a popovídáme si o tom, co ho trápí a jak můžeme přispět k tomu, že bude jeho nebo její život jednodušší. Nemusí se jednat vyloženě o finanční výpomoc, podpora může být i jiného charakteru. Věříme, že i obyčejný zájem a vlídné slovo může pomoci.

Příběhy budeme postupně přidávat v průběhu celého roku 2018.

Příběh 1 - Michaela Krausová

Příběh 2 - Jan Černý

Příběh 3 - Kateřina Jarolímková

Příběh 4 - Jan Bezpalec

Příběh 5 - Cesta domů

Příběh 6 - Michal Myška

Příběh 7 - Deky z lásky

Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky> Blog
Mapa stránek Domů Napište nám