Jan Bezpalec

"Jmenuji se Jan Bezpalec. Narodil jsem se předčasně v 7 měsících, ale protože o mě bylo dobře postaráno a jen tak se nevzdávám, všechno jsem dohnal. Od 3 let jsou mí rodiče rozvedení, takže jsem ve střídavé péči. Zkoušel jsem se věnovat několika sportům (hokej, florbal, cvičení), ale zdravotní problémy mě bohužel vždy donutily skončit.

Studuji 3. ročník gymnázia a rád bych po gymnáziu pokračoval na vysokou. Baví mě anglický a španělský jazyk a vždycky bylo mým snem své jazykové znalosti zlepšovat a pracovat na sobě. Chtěl bych cizí jazyky používat na každodenní bázi. Rád bych zkusil žít ve Spojených státech, uvažuji o tom být jednou učitelem angličtiny nebo překladatelem, zvažuji studium překladatelství a tlumočnictví… Právě proto jsem si vždycky přál podívat se do jazykové agentury, strávit v ní jeden den, pochopit, jak funguje a nahlédnout do jejího zákulisí."

23. července bylo mé přání vyslyšeno a já měl tu čest navštívit jazykovou školu Channel Crossings. Ujal se mě její výkonný ředitel, pan Miloslav Tlamicha. Ukázal mi, jak to v agentuře chodí, vysvětlil mi různé pracovní procesy a seznámil mě s jednotlivými odděleními. Nejvíce mě zaujalo oddělení překladů, protože bych se jednou chtěl stát překladatelem.

Tímto bych rád poděkoval jazykové agentuře Channel Crossings. Den strávený s jejími pracovníky pro mě byl velmi obohacující. Nejvíce bych však rád poděkoval své mamince. Starala se o mě s největší láskou a péčí a já jí za to nikdy nepřestanu být vděčný.

Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky> Blog
Mapa stránek Domů Napište nám