Profil a vize společnosti

Naší vizí je být jazykovou agenturou nabízející kvalitní jazykové služby, které obstojí v konfrontaci s nejnáročnějšími přáními našich klientů. Chceme vynikat nad konkurencí a získat status kvalitní jazykové školy u širokého okruhu zákazníků.

Profil společnosti Channel Crossings

Jazyková agentura Channel Crossings poskytuje kvalitní a komplexní jazykové služby.

Čtyři pilíře našeho působení jsou:

Poslání společnosti Channel Crossings

  1. Channel Crossings bojuje za lepší trh jazykových služeb. Chceme, aby bylo zřejmé, že jazykové služby jsou profesním oborem s vysokými standardy kvality, vyspělou podnikatelskou kulturou a férovou soutěží firem.
  2. Rozvíjíme jazykovou vzdělanost v Česku a podporujeme mezinárodní rozvoj českého podnikatelského prostředí.
  3. Zlepšujeme znalosti našich zákazníků tak, aby se jim díky službám Channel Crossings dařilo rozvíjet jejich vlastní aktivity.

Zásady

Channel Crossings a její zaměstnanci se vždy řídí čtyřmi zásadami: kvalita a spolehlivost, otevřenost, "business" s lidskou tváří a společenská odpovědnost.

Kvalita a spolehlivost:

My v Channel Crossings jsme přesvědčeni, že lidé si pamatují to, co pro ně bylo nejlepší. Proto se vždy držíme zásady, že pokud kdokoli kupuje naše služby, musí je dostat v tom nejlepším možném provedení. Proto dbáme na to, že dodržujeme sliby dávané našim partnerům.

Otevřenost a transparentnost:

Naší zásadou je, že každý z našich zákazníků, ať už se jedná o firmu nebo jednotlivce, vždy přesně ví, za co svoje peníze utrácí. Jasně prezentujeme, které služby zajišťujeme a co je součástí naší cenové nabídky.

„Osobní business“:

Každý klient je pro nás důležitý a ke každému přistupujeme s maximální vstřícností. Chceme, aby v nás zákazníci měli důvěru jako ve své partnery.

Společenská odpovědnost:

Každá firma si musí uvědomovat širší okolí svého působení. I my v Channel Crossings se k tomuto principu aktivně hlásíme, ať už tak, že rozšiřujeme povědomí o tom, co znamená kvalitní jazykový servis, nebo pomocí našich programů pro znevýhodněné skupiny občanů.

Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky Blog
Mapa stránek Domů Napište nám