Sponzoring a partnerství

(06. 02. 2019) Nadace Terezy Maxové dětem

Podpora Nadace Terezy Maxové dětemNadace Terezy Maxové je významnou neziskovou organizací, která se soustředí na pomoc dětem, především na to, aby každé dítě mohlo vyrůstat v rodině.

Jejím cílem je umožnění zdravého a bezpečného vývoje dítěte v jeho biologické rodině, zkracování délky pobytu dětí v ústavní výchově, rozvoj stávajících i nových forem náhradní rodinné péče a umožnění úspěšného zapojení dětí do samostatného života.

Podpora jazykové agentury Channel Crossings spočívá v bezplatném poskytování překladatelských a tlumočnických služeb. Jsme velmi rádi, že tímto způsobem můžeme šířit myšlenku pomoci opuštěným dětem i do zahraničí.

Poděkování Nadace Terezy Maxové dětem za spolupráci

 (21. 11. 2018) Maappi díky Channel Crossings v angličtině

Slyšeli jste už o projektu Maappi? Stojí za ním jeden velký bojovník. Jmenuje se Matěj a je to kluk, který se narodil s těžkou formou Aspergerova syndromu. Jeho rodiče těžká životní situace nepoložila, ale naopak v nich vyvolala touhu s osudem bojovat. A to se jim daří i díky Matějově lásce k mapám. Projděte si jeho web, kde načerpáte spoustu informací a možná zatoužíte malého šikulu také podpořit. Jako jsme to udělali my, když jsme přeložili jeho web do angličtiny.


(15. 08. 2018) Channel Crossings překládá pro Nadaci Jakuba Voráčka

Nadace Jakuba Voráčka se zaměřuje na podporu tří oblastí. I. podpora výzkumu a vzniku registru pacientů s roztroušenou sklerózou II. Podpora činnosti a rozvoje MS center v České republice III. podpora individuálních pacientů s roztroušenou sklerózou v tíživé situaci. Překladatelské oddělení jazykové agentury Channel Crossings pomáhá Nadaci poskytováním překladů za zvýhodněnou cenu.


(15. 08. 2016) Učíme jazyky poradkyně Rané péče EDA

podpora Raná péče EDA tady_sedi_Eda_vyuka poradkyn Rane peceRaná péče je odborná terénní služba pro rodiny dětí do 7 let, jejichž vývoj je ohrožen v důsledku předčasného narození, komplikovaného porodu, závažnější zdravotní diagnózy a smyslového nebo fyzického postižení.

Jazyková škola Channel Crossings věnuje poradkyním Edy jazykové kurzy. V rámci zvýšení povědomí o Rané péči jsou ve třídách vytvořeny speciální místa, na kterých zástupci Edy po dobu výuky sedí, v ostatních časech jsou místa k dispozici ostatním. Z řad ostatních studentů to vyvolává zájem o další informace k rané péči.

(30. 04. 2016) Podpora Kolpingova centra

Jazyková agentura Channel Crossings sídlící v Karlíně a Radotíně již několikátým rokem finančně přispěla na dobročinné účely. Každoročně ušetříme několik tisíc za novoroční přání, která posíláme pouze elektronicky. Tyto prostředky věnujeme na pomoc potřebným. Tentokrát jsme se rozhodli podpořit Kolpingův dům, který poskytuje azyl osamělým matkám s dětmi a podporuje je v integraci do běžného sociálního prostředí. Předání proběhlo v Kolpingově domě za přítomnosti ředitelky Aleny Rackové a matek s dětmi, kterým byl za finanční obnos pořízen nový koberec na hraní a zahradnické náčiní pro rozvíjení dovedností.

podpora pro kolpingova centra podpora pro kolpingova centra podpora pro kolpingova centra podpora pro kolpingova centra  podpora pro kolpingova centra podpora pro kolpingova centra


(28. 06. 2015) Sbírka na léčbu pro Dominiku Jechovou

Sbírka pro Dominiku Jechovou - předání poukazu od Channel CrossingsPodpořili jsme úžasnou slečnu Dominiku Jechovou, které jsme předali spolu se zástupci Městské části Praha 16 šek v hodnotě 3 000 korun, určený na její ozdravný pobyt v lázních. Dominice byla v 18 měsících diagnostikována nemoc zvaná JIA (juvenilní idiopatická artritida), která se projevuje otoky, bolestí a ztuhlostí kloubů a revmatem. Pobyt v lázních jí může život výrazně ulehčit. Jsme rádi, že prostřednictvím Nadačního fondu Algo jsme mohli částečně přispět i my.

Sbírka pro Dominiku Jechovou Sbírka pro Dominiku Jechovou - předání poukazu od Channel Crossings


(25. 03. 2015) PHOTOCONTEST - soutěž v digitální fotografii

Podporujeme mladé talenty nejrozsáhlejšího projektu v oblasti digitální fotografie pořádaný Gymnáziem Oty Pavla pod záštitou Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy a Magistrátu hl. m. Prahy.

Ocenili jsme vítěze jednotlivých kategorií, předali výhry a dále podporovali pořádanou výstavu vybraných fotografií ve Staroměstské radnici.

PHOTOCONTEST - soutěž v digitální fotografií, ocenění výherců PHOTOCONTEST - soutěž v digitální fotografii, výherci jednotlivých kategorií PHOTOCONTEST - soutěž v digitální fotografii


(01. 03. 2015) Podpora plesu 2. LF UK v Praze

Podpora plesu 2. LF UK v PrazeJsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit plesu 2. LF UK v Praze. Jazyková škola Channel Crossings věnovala do tomboly semestrální jazykové kurzy.

 

Doufáme, že se novým studentům bude u nás v kurzech líbit a kurzy si užijí. 

Zdroj: www.motolak.org


(23. 09. 2014) Léčba vodícího pejska Nema

Vodící pes Nemo a paní Věra Zaměstnanci jazykové školy Channel Crossings dnes na léčbu vodícího pejska NEMA vybrali částku 2700 korun. Firma se rozhodla ji dorovnat a i díky tomu s radostí odesíláme na účet veřejné sbírky částku 6 000 korun. Držíme Nemíkovi pěsti a paní Věře přejeme hodně elánu a pozitivních myšlenek!

Vodící pes Nemo

Nemo - pes, který pomáhá, nyní potřebuje sám pomoc.

Chtěli bychom vám představit paní Věru, která se na nás obrátila s pomocí pro jejího společníka – vodícího psa Nema. Paní Věra je úplně nevidomá, ve starobním důchodu, ale i přes svůj handicap může být právě díky svému společníkovi, svému vodícímu psu, aktivní. Už devět let doprovází Nemo paní Věru po Praze a je jejíma očima. Bohužel je ale Nemo nemocný a bez léčby nebude schopen své paničce pomáhat. Nemovi doktoři našli nádor v tlamičce – s léčbou má však velkou šanci na vyléčení a pokračování ve svém poslání pomocníka pro paní Věru. Má za sebou už část veterinárních ošetření a ozařování – paní Věra uhradila dosavadní léčbu ze svého a z darů přátel. Ani tato částka ale na dokončení léčby Nema bohužel nestačí...

Zdroj: www.dog-point.cz


(10. 08. 2014) Česká Miss

Gabriela Franková na jazykovém kurzu v LondýněOd roku 2011 jsme partnerem České Miss, pro kterou poskytujeme překlady a tlumočení pro finálové galavečery. V letošním roce jsme naše partnerství rozšířili a tak jsme prožili s Českou Miss celý rok. Od minilekce francouzštiny, kde jsme poznali finalistky a připravili je na jejich soustředění na Mauriciu, přes účast na finálovém večeru, kde jsme poznali novou, již desátou, Českou Miss až po vycestování Gabriely Frankové na jazykový pobyt v Londýně. Tereza Skoumalová a Nikola Buranská již také pilně studují angličtinu na našich individuálních kurzech.

Tlumočení tiskové konference - Sofia Loren Tlumočení finálového večera České Miss

 Individuální výuka angličtiny - Nikola Buranská Gabriela Franková vyhrála od jazykové školy Channel Crossings jazykový kurz angličtiny v Londýně   Minilekce francouzštiny v Channel Crossings 


(14. 05. 2014) Nadace naše dítě

Nadace Naše dítě

Je nám ctí, že můžeme pomáhat Nadaci Naše dítě, která stejně jako naše společnost oslavila 20 let své existence. Bohužel, i přes své úsilí minimalizovat počty násilí na dětech a pomáhat jim překlenout nejtěžší okamžiky života, nemá důvod k radosti – počet dětí, které jsou obětí domácího násilí, týrání, sexuálního zneužívání či zanedbání v České republice rok od roku roste. V roce 2012 se jejich počet dostal na rekordních 7 525. Bohužel, 28 dětí v důsledku takového jednání v minulém roce zemřelo. Dobrou zprávou naopak je, že česká veřejnost již není k projevům týrání dětí lhostejná – i proto se podaří na více případů včas přijít a zabránit nejhoršímu.

více »


(11. 06. 2013) Podpora ZOO Praha po povodních

Jazyková agentura Channel Crossings a její zaměstnanci přispěli na obnovu ZOO Praha po povodních částkou 4500 Kč. Snad i tato pomoc pomůže ZOO Praha znovu obnovit domovy pro všechna zvířata.

více »


(07. 06. 2013) Dobročinný bazar cizojazyčných knih

V červnu proběhl v jazykové škole Channel Crossings dobročinný bazar cizojazyčných knih a učebnic. Studenti a klienti mohli nosti knihy a učebnice pro které už doma nemají využití do naší školy a následně si vybrat mezi spoustou cizojazyčné literatury a zakoupit si tu, kterou doma v knihovně využije. 

Veškerý výtěžek z akce putoval na účet neziskové organizace - Klub Naděje v Táboře, který sdružuje rodiny s mentálně a tělesně postiženými dětmi.

Dobročinný bazar pro Klub naděje v Táboře Dobročinný bazar pro Klub naděje v Táboře Dobročinný bazar pro Klub naděje v Táboře 

více »


(06. 01. 2012) Gymnázium Oty Pavla - Radotín

Gymnázium Oty Pavla v Radotíně bylo založeno v roce 1953. Spolupráce s Channel Crossings probíhá především díky společné působnosti v Praze - Radotíně, kde je umístěna také naše pobočka. Na základě této místní působnosti spolupracujeme s gymnáziem při výuce angličtiny a francouzštiny. Každoročně pořádáme tzv. projektový týden, kdy je jazyková výuka studentů gymnázia přesunuta do prostor Channel Crossings a provádějí ji naši lektoři ve spolupráci s jazykovými lektory gymnázia.

Gymnázium také podporujeme při některých společenských akcích, například v rámci maturitního plesu nebo dne otevřených dveří. Věříme, že tato místní spolupráce je pro studenty gymnázia přínosem a pomáhá jim zvyšovat jejich jazykovou vybavenost do budoucna.


Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky Blog
Mapa stránek Domů Napište nám