Úvodní strana
Novinky z jazykové agentury Channel Crossings

Novinky z jazykové agentury Channel Crossings

(08. 01. 2018) Setkání personalistů a manažerů

18. ledna 2018 proběhne další ročník Setkání personalistů a manažerů, které pořádá společnost People management forum a my budeme opět u toho. Chcete-li se přidat i vy, navštivně stránky organizátora http://www.pmf-hr.com/setkani-personalistu-manazeru/


(20. 12. 2017) PF 2018

Přejeme Vám krásné svátky vánoční a mnoho úspěchů v novém roce.

více »


(20. 11. 2017) Vánoční dílnička v Channel Crossings Radotín

Přijďte v pátek 8. 12. 2017 od 16 hodin do naší radotínské pobočky pomoci Santovi připravit dárky pro děti z celého světa. Seznam přání je opravdu dlouhý a potřebujeme každou šikovnou ručičku. Najdou se pomocníci, kteří Santovi letošní Vánoce ulehčí? Čeká na ně spousta tematických her, koled a zábavného učení slovíček. Vstup zdarma, vítáni jsou školní i předškolní pomocníci.

více »


(30. 10. 2017) Známe vítěze soutěže o e-elearningový kurz na veletrhu Profesia Days

Všichni návštěvníci veletrhu Profesia Days, kteří vyplnili na našem stánku soutěžní kupón, byli zařazeni do slosování o e-learningový kurz dle vlastního výběru, který nám poskytla partnerská společnost on-linejazyky.cz. Vítězkou se stává: Viola Kamelská. Gratulujeme! Video z losování.


(26. 10. 2017) Strašidelné odpoledne s angličtinou v Radotíně

Po krátké přestávce jsme si nemohli nechat ujít příležitost a zveme Vás na další akci ze série Let´s ..., tentokrát s názvem Let´s scare neboli strašíme v angličtině. Přijďte k nám do CHC Radotín 27. října od 16:30 oslavit Halloween. Společně si zahrajeme hrůzyplné hry, zazpíváme strašidelné písničky, zatančíme úděsný skeleton dance a naučíme se nová příšerná slovíčka. Vítána jsou všechna předškolní i školní strašidla. Vstup zdarma.

více »


(20. 10. 2017) Channel Crossings Vás zve na veletrh práce Profesia Days 2017

Jazyková agentura Channel Crossings si dovoluje pozvat všechny zájemce o nové příležitosti na pracovním trhu na veletrh Profesia Days 2017, který proběhne 25.-26. října v Praze (PVA EXPO Letňany).

více »


(21. 09. 2017) Evropský den jazyků v Channel Crossings

Evropský den jazyků slavíme už od roku 2011 vždy 26. září. Jeho cílem je upozornit veřejnost na význam jazyků, propagovat bohatou jazykovou a kulturní vybavenost Evropy a podporovat celoživotní učení jazyků. Slavte s námi a zúčastněte se soutěže o Eurovíkend pro dva a další super ceny. Stačí navštívit CHC Karlín nebo CHC Radotín, vyplnit kvíz a mít štěstí při losování!

více »


(17. 09. 2017) Losování o jazykové kurzy

Září je u nás ve znamení rozdávání jazykových kurzů pro účastníky našich promoakcí. Seznam vítězů:

Doubledecker - paní Šlehoferová

Piknik v Biotopu v Radotíně - Vojtíšek Pour

Cupcaky restaurace Rozmarýn - Denisa Routnerová

Cupcake Sokolovna - Tomáš Pikola

Každý z nich vyhrává pouzkaz na semestrální jazykový kurz v podzimním semestru 2017/18 v naší škole. Gratulujeme. Pokud chcete soutěžit i vy, vydejte se v tomto týdnu na oběd do restaurace Sokolovna v Radotíně a zkuste své štěstí!


(07. 09. 2017) Září v Radotíně ve znamení kampaně Oslaďte si život

Září se u nás ponese ve znamení lahodných překvapení. Pracujete v Radotíně a chtěli byste dostat k obědu zdarma milé překvapení? Zajděte v týdnu od 11. do 15. září do restaurace Rozmarýn a od 18. do 22. září do restaurace Sokolovna na oběd a těšte se na sladkou pozornost. Anebo si sbalte deku, oblíbené laskominy a vyrazte s celou rodinou 13. září na piknik do Biotopu v Radotíně. Všichni účastníci budou zařazeni do soutěže o jazykové kurzy.

více »


(05. 09. 2017) Rozhýbejte s námi Prahu

Ve dnech 7.-16. září proběhne v Praze na Vítkově charitativní akce Nadace Terezy Maxové dětem s názvem Teribear hýbe Prahou. Stejně jako v loňském roce tuto akci podpoříme vytvořením vlastního týmu. Přidejte se k nám i Vy a podpořte dobrou věc! Podaří se nám pokořit loňskou laťku, kdy jsme společně uběhli 1252,5 km a umístili jsme se tak na skvělém 12. místě v kategorii týmů?  

více »


(27. 08. 2017) Legendární doubledecker bude opět v Karlíně

Opět po roce přivezeme kousek originální Anglie k nám do Karlína. 5. a 6. září se můžete zdarma projet červeným doubledeckerem, ochutnat britskou klasiku - čaj a sušenky. A když se vám tohle všechno zalíbí, budete to mít jen pár kroků k nám do kanceláří, abyste si zarezervovali svoje místo v některém z podzimních jazykových kurzů.

více »


(13. 07. 2017) Zkoušky LanguageCert NANEČISTO

Na základě mnoha Vašich požadavků jsme vypsali ještě jeden termín zkoušek LanguageCert nanečisto. Využijte jedinečnou příležitost a vyzkoušejte si ve středu 16. srpna písemnou i ústní mezinárodní jazykovou zkoušku LanguageCert z angličtiny nanečisto za cenu 390 korun. Vybrat si můžete z 6 různých úrovní od začátečníků po velmi pokročilé. Podmínkou účasti je registrace na našem webu. Počet míst na každou úroveň je omezen, proto s přihlášením neotálejte.

více »


(13. 06. 2017) Vycestujte s námi na jazykový kurz do zahraničí a vyhrajte

No matter how well you speak ANGLICKY, more important is ZÁŽITEK

Study in ZAHRANIČÍ, take cool FOTKY, post on INSTAGRAM with tag #IspeakAnglickyWithCHC and give us your REFERENCE on our Facebook.
Is your FOTKA the coolest one? Wait for KONEC of August and win action KAMERA worth 3500 Kč.

více »


(10. 05. 2017) Odpoledne s angličtinou pro děti v Radotíně - Hýbeme se v angličtině

V radotínské pobočce pokračujeme v sérii angličtiny pro děti od 3 let s rodilým mluvčím - tentokrát na téma Let´s move - Hýbeme se v angličtině. Těšíme se na Vás 26. května od 16:30 - POZOR, tentokrát půjdeme ven, sraz v 16:30 na dětském hřišti Beach, na adrese K Lázním 8. V případě nepříznivého počasí zůstáváme v CHC Radotín.

více »


(10. 04. 2017) Novinky z našeho projektového oddělení

Dotazníkové šetření
Máte zkušenost s vedením věkově nebo kulturně rozdílných týmů? Věnujte nám prosím několik minut na vyplnění dotazníku, jehož data budou použita pro mezinárodní šetření a vytváření vzdělávacích nástrojů pro vedoucí týmů.

Němčináři - soutěžte s Laurou a Davidem
Soutěž je určena pro žáky a učitele druhého stupně základních škol, nižší ročníky víceletých gymnázií a pro lektory a žáky zájmových kroužků s výukou němčiny.

více »


(06. 04. 2017) Odpoledne s angličtinou pro děti v Radotíně - Stavíme v angličtině

V radotínské pobočce pokračujeme v sérii angličtiny pro děti od 3 let s rodilým mluvčím - tentokrát na téma Let´s build - Stavíme v angličtině. Těšíme se na Vás 21. dubna od 16:30.

více »


(29. 03. 2017) Channel Crossings pomáhá, přidejte se také

Až při jarním úklidu objevíte nepotřebné oblečení, přineste je k nám. Vybrané nositelné věci poputují do charitativního obchůdku Koloběh. Zbylou část oblečení využijí sestry boromejky a Azylový dům Sv. Terezie. Pokud se najdou kousky, které se již nedají nosit, po recyklaci z nich vzniknou výrobky FOREWEAR.

Sbírka oblečení probíhá v CHC Radotín i CHC Karlín ve dnech 4. až 12. dubna 2017.

více »


(28. 03. 2017) Jsme o krok dál v certifikaci

získali jsme prestižní certifikát ISO 17100

Naše agentura úspěšně prošla dvoudenním auditem společnosti TÜV NORD, jehož cílem bylo prověřit kvalitu služeb v oblasti jazykového vzdělávání a překladatelských služeb. Obhájili jsme certifikát ISO 9001 a zároveň získali prestižní překladatelskou normu ISO 17100.

Děkujeme všem našim kolegům, lektorům, překladatelům i tlumočníkům za kvalitní práci, bez níž bychom při auditu nedokázali obstát.

více »


(15. 03. 2017) Odpoledne s angličtinou pro děti v Radotíně - Tvoříme v angličtině

V radotínské pobočce pokračujeme v sérii angličtiny pro děti od 3 let s rodilým mluvčím - tentokrát na téma Let´s create - Tvoříme v angličtině. Těšíme se na Vás 31. března od 16:30.

více »


(14. 03. 2017) Zúčastněte se networkingově-fokusního setkání

Zajímáte se o to, jak zlepšit spolupráci a komunikaci v týmu? Zúčastněte se networkingově-fokusního setkání na téma Spolupráce v generačně a kulturně diverzifikovaných týmech a získejte nové postřehy, nápady nebo zajímavé kontakty. Setkání je určeno zejména pro odborníky ve vzdělávání, personalisty a vedoucí týmů.

Více informací a registrační formulář naleznete ZDE

více »


(06. 03. 2017) Zajímáte se o CLIL nebo další inovativní metody a technologie ve výuce?

Channel Crossings je partnerem odborně metodických konferencí EduTeK, které jsou určeny vedoucím pracovníkům škol a učitelům a věnují se celé řadě aktuálních témat. Konference se budou konat v průběhu března a dubna v Praze, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Pardubicích, Brně a Olomouci. Účast je zdarma.

Zástupci Channel Crossings zde představí metodu CLIL a zejména praktické náměty pro její využívání ve výuce.

více »


(20. 02. 2017) Známe vítěze z veletrhu Holiday World 2017

Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku na veletrhu Holiday World, kteří se vyplněním ankety zúčastnili soutěže o hodnotné ceny. Zde přinášíme výsledky:

1. cena - týden angličtiny ve Velké Británii nebo na Maltě - Josef Šimčík z Kolína
2. cena - semestrální kurz v jazykové škole Channel Crossings - Jiřina Marvanová z Prahy
3. cena - komplexní jazykový audit -  Jana Svobodová z Prahy 

Výherci byli kontaktováni e-mailem. Vám ostatním přejeme hodně štěstí při příštím losování.

více »


(20. 02. 2017) Odpoledne s angličtinou pro děti v Radotíně - Vaříme v angličtině

V radotínské pobočce pokračujeme v sérii angličtiny pro děti od 3 let s rodilým mluvčím - tentokrát na téma Let´s cook - Vaření v angličtině. Připravte si chuťové buňky, společně připravíme sušenky, pojmenujeme si všechny ingredience a na závěr za odměnu naše výtvory sníme. Těšíte se! Vstup je zdarma a bez registrace. Podrobnosti najdete na našem Facebooku.

více »


(09. 02. 2017) Navštivte náš stánek na veletrhu Holiday World a vyhrajte

Vytěžte z léta maximum a spojte dovolenou s jazykovým kurzem. Prozradíme Vám, kde si nejlépe odpočinout a zároveň posílit své jazykové schopnosti.

více »


(21. 01. 2017) Zařadili jsme se mezi členy evropské překladatelské asociace – ELIA

Na přelomu roku jsme se stali členem významné evropské asociace ELIA, která sdružuje nejen překladatelské a tlumočnické agentury, ale také společnosti zabývající se vývojem překladatelských softwarových nástrojů. Základními hodnotami, na kterých stojí celá filozofie ELIA, jsou vysoká kvalita služeb a etika v obchodním jednání. V této asociaci je v současnosti jen šest překladatelských společností z České republiky, jsme rádi, že jsme mezi nimi.

více »


(17. 01. 2017) Odpoledne s angličtinou pro děti v Radotíně

V radotínské pobočce pokračujeme v sérii angličtiny pro děti od 3 let s rodilým mluvčím. Australská lektorka Sophie si připravila na pátek 27. 1. program plný angličtiny, tance a zábavy. Vstup je zdarma a bez registrace. Podrobnosti najdete na našem Facebooku.

více »


(11. 01. 2017) Rok 2016 v Channel Crossings

Rok 2016 byl pro nás všechny v Channel Crossings nadmíru zajímavý a plný událostí. A úspěšný, za což vděčíme nejen našim zákazníkům, ale také všem zaměstnancům, spolupracovníkům, lektorům, překladatelům a partnerům v Česku i v zahraničí. Tohle vše nás zase o kus posunulo na naší cestě stát se nejlepší jazykovou společností v ČR. Pojďme se blíže podívat na to, co nás v tomto roce potkalo.

více »


(05. 01. 2017) Spouštíme nový projekt pro rodiče!

Od ledna 2017 začínáme s unikátním programem pro rodiče, kteří pečují o malé děti. Projekt FLEXI KARIÉRA přináší příležitost nastartovat osobní a kariérní změnu. Přihlášky do 1. etapy přijímáme do 22. 1. 2017. www.flexikariera.cz

více »


(21. 12. 2016) Vánoční otevírací doba v Channel Crossings

Dovolujeme si Vás upozornit, že v době Vánoc máme upravenou pracovní dobu. Centrála CHC Karlín je k dispozici: 22. 12. 7:00–20:30; 23. 12. 7:00–17:00, 24.–26. 12. zavřeno/closed, 27.–30. 12. 10:00–15:00.

Pobočka CHC Radotín bude mít otevřeno naposled 23. 12. a poté od 2. ledna dle standardní pracovní doby.

více »


(01. 12. 2016) Získali jsme cenu za Odpovědné podnikání

Středa 23. listopadu se nám nesmazatelně vryje do paměti. V slavnostní atmosféře Španělského sálu na Pražském hradě jsme převzali Cenu za odpovědné podnikání mezi malými a středními podniky.

více »


(22. 11. 2016) Mezinárodní zkouška z angličtiny se slevou 500 korun

Využijte mimořádné akce a získejte při přihlášení na mezinárodní zkoušku z angličtiny LanguageCert slevu ve výši 500 korun. Platí při přihlášení na kompletní zkoušku (tedy na písemnou i ústní část) do 31. 12. 2016.

Na těchto stránkách najdete výpis termínů testování, ceník a další informace o zkouškách LanguageCert.


(10. 11. 2016) Podporujeme inovativní formy vzdělávání

Metoda CLIL, která propojuje výuku cizího jazyka s odborným předmětem, postupně získává víc a víc příznivců. Ale jak vlastě taková výuka vypadá?

Přijďte si ve středu 23.listopadu od 17 hodin zkusit CLILovou hodinu s angličtinou na vlastní kůži.

více »


(21. 10. 2016) Channel Crossings rozhýbal Prahu

Ve dnech 8.-17. září proběhla na Letné charitativní akce Nadace Terezy Maxové dětem s názvem Teribear hýbe Prahou. Jazyková agentura Channel Crossings vytvořila vlastní tým, který tvořilo 75 zaměstnanců, překladatelů, lektorů a klientů. Společně jsme uběhli 1252,5 km a umístili jsme se tak na skvělém 12. místě v kategorii společných týmů.

více »


(21. 10. 2016) Účastnili jsme se konference britské Asociace překladatelských agentur

Naše překladatelské oddělení nezahálí a sbírá zkušenosti v zahraničí. V září jsme se účastnili konference pořádané britskou ATC (Association of Translation Companies) v Londýně. Jedním z hlavních témat bylo přirozeně používání překladatelských technologií a to, jak mohou firmám i překladatelům usnadnit práci.

více »


(14. 10. 2016) Channel Crossings odborným garantem veletrhu Profesia Days 2016

Kolem 800 návštěvníků veletrhu PROFESIA DAYS 2016 se zúčastnilo testu jazykových znalostí, který pro ně připravila jazyková agentura Channel Crossings. Účastníci veletrhu měli také možnost nechat si zkontrolovat nebo vytvořit profi životopis v AJ a navštívit spoustu zajímavých přednášek a workshopů.

více »


(13. 10. 2016) Channel Crossings partnerem eduKonferencí

Podzimní šňůra eduKonferencí odstartovala v Praze, na ně navázal Hradcec Králové, Ústí nad Labem, Karlovy Vary a pokračujeme v těchto termínech a místech: 18.10. 2016 - eduKonference.cz - Brno 19.10. 2016 - eduKonference.cz - Ostrava. Účast na konferenci je zdarma, přihlásit se můžete na www.edukonference.cz.

více »


(06. 10. 2016) Channel Crossings Vás zve na veletrh práce Profesia Days 2016

Jazyková agentura Channel Crossings si dovoluje pozvat všechny zájemce o nové příležitosti na pracovním trhu na veletrh Profesia Days 2016, který proběhne 12. - 13. října v Praze (PVA EXPO Letňany).

více »


(27. 09. 2016) Dopoledne pro děti 3-12 let s angličtinou a trumpetou v Channel Crossings Radotín

Přijďte si v sobotu 8. října od 10:00 do 12:00 užít dopoledne se světoznámým autorem dětských knih a trumpetistou Alexem McConduitem.  Zažijte v CHC Radotín atmosféru New Orleans, odkud Alex pochází, na vlastní kůži. Připravili jsme pro vás a vaše nejmenší:
- čtení z obrázkových knížek v angličtině
- program plný zábavy a her
- hudební vystoupení

Doporučený věk účastníků 3-12 let, rodiče vítáni!

V rámci setkání budete mít jedinečnou možnost zakoupit knihy šité na míru dětem od 3 let za zvýhodněnou cenu.

více »


(01. 07. 2016) Jazykové zkoušky City and Guilds jsou znovu v České republice

Oblíbené zkoušky City and Guilds se po roční pauze znovu vracejí do České republiky pod novým názvem LanguageCert. Jazyková agentura Channel Crossings se stala prvním akreditovaným centrem, kde bude možné tyto zkoušky skládat.

více »


(20. 06. 2016) Jazyková škola Channel Crossings úspěšně prošla certifikačním auditem AJŠ

Naše agentura úspěšně prošla dvoudenním auditem Asociace jazykových škol ČR, jehož cílem je prověřit kvalitu služeb v oblasti jazykového vzdělávání. Děkujeme všem našim kolegům a lektorům za kvalitní práci, bez níž bychom při auditu nedokázali obstát. Odměnou je nám také prestižní certifikát od společnosti Bureau Veritas.

Velmi nás těší, že s vaší pomocí neustále nabíráme zkušenosti, díky nimž se můžeme řadit mezi nejvýznamnější jazykové agentury v České republice.


(12. 04. 2016) Konference "Inspirace pro CLIL" je úspěšně za námi

Konference Inspirace pro CLIL – novinky a zkušenosti z praxe proběhla pod záštitou MŠMT dne 7. 4. 2016 v hotelu AMARILIS. Prezentujícím děkujeme za zajímavé příspěvky. Všem zúčastněným přejeme hodně úspěchů a radosti při začleňování tohoto inovativního výukového přístupu. Fotogalerie z akce 

více »


(24. 02. 2016) CHANNEL CROSSINGS ZVE NA VELETRH LINGUA SHOW

Ve dnech 10. a 11. března 2016 přivítá pražské výstaviště již pátý ročník veletrhu LINGUA SHOW a my budeme opět u toho. Jazyková agentura Channel Crossings je pátým rokem odborným garantem této úspěšné akce, která zprostředkovává maximum důležitých informací v oblasti jazykového a celoživotního vzdělávání. Pořadatelem veletrhu je INCHEBA EXPO PRAHA.

více »


(22. 02. 2016) Známe vítěze z veletrhu Holiday World 2016

Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku na veletrhu Holiday World, kteří se vyplněním ankety zúčastnili soutěže o hodnotné ceny. Zde přinášíme výsledky:

1. cena - týden angličtiny ve Velké Británii nebo na Maltě - Jitka Bartůňková z Nové Paky
2. cena - semestrální kurz v jazykové škole Channel Crossings - Saša Michalčíková z Prahy
3. cena - velký studijní slovník Fraus - Jiřina Zemánková z Dobřichovic 

Výherci byli kontaktováni e-mailem. Vám ostatním přejeme hodně štěstí při příštím losování.


(09. 02. 2016) Asociace jazykových škol slaví první narozeniny

Právě před rokem došlo ke vzniku Asociace jazykových škol (AJŠ) spojením dvou do té doby existujících asociací AJŠA a ACERT. Jsme rádi, že jazyková agentura Channel Crossings je aktivním členem této nové instituce, jejímž posláním je především zvyšování jazykové vzdělanosti v ČR a celkové zlepšení fungování jazykového trhu. Více informací na www.asociacejs.cz.


(02. 02. 2016) Plesová sezóna se blíží

Plesová sezóna se blíží a jazyková škola Channel Crossings se stala opět partnerem několika plesů. Vyhrát v tombole semestrální kurz do naší školy tak mohou studenti 3. lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, studenti fakulty sociálních věd na Univerzitě Karlově v Praze a také návštěvníci 21. Radotínského bálu.

Přejeme ať se všechny plesy vydaří a na výherce se budeme těšit v našich kurzech.

více »


(27. 01. 2016) Postoupili jsme do finále soutěže Zasedačka roku

Jazyková agentura Channel Crossings postoupila mezi 33 finalistů soutěže CBRE Zasedačka roku 2015!

Do soutěže se přihlásilo celkem 81 společností a odborná porota ve složení: Eva Jiřičná, Taťána le Moigne, Marie Passburg, Richard Curran, Tomáš Jindříšek, Pavel Maurer a Petr Šimůnek vybrala 33 nejlepších. Je nám ctí, že jsme mezi nimi.

více »


(08. 12. 2015) Unikátní dětské kurzy již od února!

Unikátní dětské kurzy

Nevěříte, že by se Vaše děti po škole těšily na další učení? A slyšeli jste už o výukové sadě LABYRINTH, která si získala pozornost víc než 2 500 žáků druhého stupně základních škol?

“Lepší než prázdniny”, i tak děti hodnotí kurzy s Labyrinthem, které kombinují výuku angličtiny či němčiny a školního předmětu. Od února začínáme jak v Karlíně, tak i Radotíně s kurzy v kombinaci se zeměpisem, dějepisem, občankou, přírodopisem a matematikou.

Učebnici a pracovní sešit získají děti bezplatně a místo nudných úkolů si doma zahrají online hry, které jsme pro ně připravili.

více »


(26. 10. 2015) Získali jsme ocenění za podporu sdílených pracovních míst

Myšlenku flexibilní spolupráce nejen veřejně podporujeme, ale tento způsob slaďování práce a osobního života i sami "žijeme". Moc nás proto potěšilo ocenění Fondu dalšího vzdělávání za podporu sdílených pracovních míst. A velké díky patří i do oddělení překladů a tlumočení, které sdílení úspěšně realizuje v praxi.

Pokud se sami chcete pustit do změn ve vaší organizaci a ocenili byste více informací, připravili jsme pro vás několik příruček se zkušenostmi z praxe.

více »


(25. 05. 2015) Oznámení o změně sídla společnosti

Vážení obchodní partneři,

dovolte, abychom Vás informovali o změně sídla naší společnosti. Novým sídlem s platností od 20. května 2015 je: Thámova 681/32, 186 00 Praha 8 – Karlín.

Dovolujeme si vás požádat o změnu této skutečnosti ve Vaší evidenci a zasílání poštovní korespondence na výše uvedenou adresu.Všechny ostatní telefonické kontakty a e-maily zůstávají nezměněny.

více »


(05. 05. 2015) CHANNEL CROSSINGS SLAVNOSTNĚ OTEVŘELA NOVÉ SÍDLO V KARLÍNĚ

 

Jazyková agentura Channel Crossings slavnostně otevřela své nové prostory v Meteoru Karlín.  Akce se zúčastnili významní klienti i partneři z řad jednotlivců i firem. Hosté měli příležitost nahlédnout do učeben agentury i do jejího administrativního zázemí.

více »


(30. 04. 2015) Společnost City and Guilds končí v České republice

V návaznosti na rozhodnutí společnosti City and Guilds Vás informujeme o ukončení možnosti skládat od srpna 2015 zkoušky City and Guilds v České republice. Společnost City and Guilds se rozhodla dále neposkytovat certifikace z angličtiny pro cizince. Poslední možnost složit v Channel Crossings tyto zkoušky bude v červenci 2015. Detailní informace o tomto rozhodnutí i o zbývajících termínech složení zkoušky najdete zde.


(27. 03. 2015) Jazyková škola Channel Crossings ocenila mladé fotografy

Je nám velkou ctí, že jsme se i v letošním roce stali partnerem projektu PHOTOBASE, což je odborný vzdělávací projekt v oblasti digitální fotografie a informačních technologií pro studenty středních škol, žáky základních škol a pedagogy. Tento projekt zahrnuje celorepublikovou fotografickou soutěž PHOTOCONTEST, jejíž vítěze jsme v minulém týdnu ocenili.

Tímto bychom rádi poděkovali i Nakladatelství Fraus a Bridge Publishing House, kteří spolu s námi věnovali dárky do této soutěže. Přejeme mladým fotografům hodně nápadů, motivace a dobrého světla a za rok se těšíme naviděnou.

více »


(28. 02. 2015) PŘESTĚHOVALI JSME SE!

Rádi bychom Vás upozornili, že nás od 16. února 2015 najdete na Praze 8 v Karlíně, přímo naproti metra Křižíkova.


Nová adresa:
Channel Crossings
Meteor Office Centre Park
budova C – 1. patro
Thámova 32 
186 00 Praha 8

Nejrychlejší spojení Lazarská – zastávka Křižíkova: tramvají číslo 3 (12 minut) nebo metrem B (6 minut).

(25. 11. 2014) CHANNEL CROSSINGS SE STĚHUJE DO NOVÝCH PROSTOR

Jazyková agentura Channel Crossings se po 12 letech rozhodla přestěhovat ze svých stávajících prostor na Lazarské ulici do nově postavené administrativní budovy Meteor v Karlíně. V budově je prvním nájemcem a stěhování proběhne v únoru 2015.

více »


(30. 09. 2014) Závěr projektu Impuls: Pomáháme zvyšovat jazykové kompetence učitelů

V září 2014 byl po více než dvou letech úspěšné realizace ukončen projekt Impuls (Komplexní program rozvoje a podpory učitelů Středočeského kraje v anglickém jazyce).

více »


(05. 08. 2014) Fórum "NAJDI SI PARŤÁKA" na výuku

Fórum Najdi si parťáka

Často se nám stává, že k nám přijdou zájemci o jazykovou výuku na míru, ale nechtějí se učit sami. Pokusili jsme se Vám vyjít vstříc a založit fórum, na kterém můžete zkusit sepsat Vaše představy a hledat parťáky, kteří by se s Vámi učili společně.

Fórum NAJDI SI PARŤÁKA

více »


(04. 08. 2014) Podporujeme mezigenerační spolupráci

Modern University in modern EuropeJazyková škola Channel Crossings již druhým rokem realizuje v rámci programu Leonardo da Vinci mezinárodní projekt MUME. Společně se sedmi partnery podporuje mezigenerační spolupráci ve veřejném sektoru prostřednictvím vzdělávacích aktivit různého zaměření - od jazykových workshopů, přes komunikační dovednosti až po využívání moderních technologií v práci.

více »


(30. 07. 2014) Projekt Impuls: Skládání mezinárodních certifikátů v plném proudu

Pokusit se o složení mezinárodně uznávané jazykové zkoušky se v rámci projektu Impuls: Komplexní program rozvoje a podpory učitelů Středočeského kraje v anglickém jazyce rozhodlo více než 30 pedagogů středních a základních škol. Účastníci projevili zájem především o zkoušky Cambridge English a City & Guilds. V případě zájmu měli zapojení pedagogové možnost vyzkoušet si složení certifikátů City & Guilds na nečisto. Těm, kteří již certifikáty obdrželi, gratulujeme. Ostatním, kteří čekají na výsledky, přejeme hodně štěstí.

více »


(20. 05. 2014) Bezplatný kurz pro rodiče s dětmi – naplánujte a zrealizujte svůj projekt!

Chtěli byste se pustit do vlastního osobního či pracovního projektu? Přihlašte se do bezplatného kurzu “Projekt v praxi aneb Jak naplánovat a zrealizovat svůj projekt”, který pořádá jazyková a vzdělávací agentura Channel Crossings v rámci projektu FIT FOR FLEXI.

více »


(15. 05. 2014) CHANNEL CROSSINGS OCENILA VÍTĚZE HR EXCELLENCE AWARD

(Praha, 15. května 2014) Jazyková škola Channel Crossings se již počtvrté stala partnerem prestižní soutěže HR Excellence Award. Výsledky čtrnáctého ročníku soutěže o nejlepší projekty v personalistice byly vyhlášeny na konferenci HR Know How 2014 v pražském klubu SaSaZu.

více »


(01. 04. 2014) Tipy na prázdniny pro děti - léto 2014

Léto klepe na dveře, a proto Vám přinášíme několik tipů, kam můžete o prázdninách poslat své potomky.

Skupinové kurzy angličtiny v zahraničí pro děti a mládež

Plymouth I: 20. července 2014 - 3. srpna 2014 - obsazeno!
Plymouth II: 3. srpna 2014 - 17. srpna 2014 - obsazeno!

Frewen: 5. července 2013 - 18. července 2014 - 2 volná místa

nebo si vyberte některý z individuálních kurzů v zahraničí.

Příměstské tábory v Radotíně

9 různých termínů pro děti 6-8 let , 9-12 a 13-15 let

Neváhejte a přihlaste se, místa se rychle plní!

více »


(29. 03. 2014) Tlumočíme pro Českou Miss

Je nám ctí, že jsme se v letošním roce stali výhradním dodavatelem tlumočnických služeb pro Českou Miss.

Tým Channel Crossings zajistí tlumočení slavnostního galavečera i tiskových konferencí s předsedkyní poroty Sophií Loren.

více »


(17. 03. 2014) Vyhrajte v soutěži na Evropě 2 týden angličtiny ve Velké Británii

Soutěžte s námi a Evropou 2 o týdenní kurz angličtiny včetně ubytování ve Velké Británii a nastartujte svůj život správným směrem. Stačí najít 3 správné odpovědi a být 1111 v pořadí. Pojďte do toho!

odkaz na soutěž


(12. 02. 2014) CHANNEL CROSSINGS NA VELETRHU HOLIDAY WORLD 2014

Jazyková škola Channel Crossings představí na veletrhu cestovního ruchu Holiday World 2014 širokou nabídku jazykových kurzů v zahraničí. Návštěvníci obdrží nejen cenné informace, ale získají i zajímavé veletržní slevy!

více »


(23. 01. 2014) Učili jsme francouzsky finalistky České Miss 2014

Jazyková agentura Channel Crossings se jako jednička na českém trhu stala oficiálním poskytovatelem překladů a jazykové výuky pro Českou Miss.
Před odletem na slunný Mauricius se v prostorách školy uskutečnila lekce francouzštiny pro finalistky. Jejím cílem bylo poskytnout "jazykovou první pomoc", aby slečny mohly na Mauritiu oslnit nejen svou krásou, ale i brilantním francouzským pozdravem a základní komunikací.

Prohlédněte si fotogalerii z akce

více »


(15. 01. 2014) Jazyková agentura Channel Crossings získala ocenění Vzdělávací instituce roku 2013

Rádi bychom se s Vámi podělili o radostnou zprávu - vyhráli jsme soutěž Vzdělávací instituce roku. Ocenění kvality našich služeb i servisu, který poskytujeme klientům, si velmi vážíme. Je to pro nás krásný dárek k 20. narozeninám agentury i k blížícím se Vánocům.

(14. 01. 2014) Pojďte s námi prozkoumat flexibilní úvazky v Evropě

Chtěli byste se v jeden den podívat do Švédska, Německa, Polska i Francie a zjistit, jaké mají zahraniční zaměstnavatelé i zaměstnanci zkušenosti s flexibilními úvazky a jaká je situace v České republice? Jedinečnou příležitost zjistit vše na jednom místě budete mít během bezplatné konference projektu FIT FOR FLEXI, která se bude konat v úterý 4. 2. v Mladé Boleslavi.

více »


(17. 12. 2013) PF 2014

Vážení přátelé, klienti a obchodní partneři,

k přání příjemného prožití vánočních svátků a mnoha úspěchů v novém roce 2014 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

Již popáté máme přání pouze v elektronické podobě a prostředky uspořené za poštovné a tisk klasických přání věnujeme na podporu dobročinného projektu.


(18. 11. 2013) Překládáme a tlumočíme pro Nadaci Terezy Maxové dětem

Je nám ctí, že i v letošním roce tlumočíme exkluzivní charitativní módní přehlídku Nadace Terezy Maxové dětem Fashion for kids 2013, která se uskuteční 18. listopadu v pražském Obecním domě.


(10. 10. 2013) CZECH REPUBLIC SPEAKS ENGLISH: Otestujte si své znalosti angličtiny zdarma!

Zapojte se s námi do celorepublikového testování z anglického jazyka se zkouškami TOEIC Listening and Reading nebo TOEIC Bridge. Ověřte si bezplatně svou úroveň angličtiny.

více »


(09. 09. 2013) CHANNEL CROSSINGS ZVE NA VELETRH PROFESIA DAYS

Jazyková škola Channel Crossings si dovoluje pozvat zájemce o studium cizích jazyků na veletrh práce Profesia days 2013. Veletrh pořádá společnost Profesia CZ , která na českém trhu provozuje od roku 2007 druhý nejnavštěvovanější pracovní portál Profesia.cz. Společnost Profesia čerpá z 16 let zkušeností na středoevropském trhu práce.

více »


(22. 08. 2013) Nabízíme bezplatné kurzy pro rodiče

Zajímáte se o moderní technologie? Chtěli byste se naučit pracovat v "cloudu"? Potřebujete jednoduché webové stránky, ale nevíte jak na to? Zveme vás na nový bezplatný kurz "Moderní technologie pro práci na dálku", který pořádáme v rámci mezinárodního projektu FIT FOR FLEXI.

více »


(09. 08. 2013) Jsme partnerem japonského festivalu NatsuCon

Jazyková škola Channel Crossings se stala partnerem japonského festivalu NatsuCon, který se koná 23. - 25. srpna 2013 v Praze. Na festivalu se můžete zúčastnit našich demolekcí japonštiny. V pátek od 17:00 pro začátečníky anebo v sobotu od 14:00 a v neděli od 10:00 pro falešné začátečníky. Více informací o japonském festivalu najdete na www.natsucon.cz


(31. 07. 2013) Rozšiřujeme náš tým

Jazyková škola Channel Crossings hledá vhodné kandidáty na následující pozice:

(01. 07. 2013) Doplnili jsme obchodní podmínky pro kurzy pro veřejnost

Vážení klienti, dovolujeme si Vás upozornit, že s platností od 1. 7. došlo k úpravě všeobecných podmínek pro oblast veřejných kurzů a to následovně:

  • v bodě V.3 byly doplněny možnosti platbou benefitními poukázkami a vyjmenovány konkrétní společnosti, jejichž poukázky přijímáme
  • v bodě VI. jsou uvedeny podmínky pro uplatnění slev a bod VII. obsahuje informace o zařazení do věrnostního programu.

Věříme, že tyto změny oceníte a budou pro Vás přínosem. Všeobecné podmínky k nahlédnutí


(26. 06. 2013) V rámci dobročinného bazaru jsme vybrali 5 180 korun!

Děkujeme všem, kteří přinesli nebo zakoupili staré učebnice, přečtené cizojazyčné knihy nebo nepoužívané slovníky a pomohli tím podpořit neziskovou organizaci Klub Naděje v Táboře.

Výtěžek z prodeje činil 5 180 korun!!!


(26. 02. 2013) CHANNEL CROSSINGS ZVE NA VELETRH LINGUA SHOW

Jazyková škola Channel Crossings si dovoluje pozvat zájemce o studium cizích jazyků na 2. ročník mezinárodního jazykového a vzdělávacího veletrhu Lingua Show 2013. Tento veletrh proběhne v polovině března v Praze.

více »


(18. 02. 2013) CHANNEL CROSSINGS POMÁHÁ JAZYKOVĚ VZDĚLÁVAT JIŽ 20 LET

Jazyková škola Channel Crossings na českém trhu působí již krásných 20 let. V roce 1993 se majitelka firmy, paní Lenka Doležalová Pavilková, rozhodla, že otevře vlastní jazykovou agenturu, aby pomohla překonat jazykové bariéry. Odtud vznikl též neobvyklý symbolický název, Channel Crossings. Agentura se od počátku zaměřovala na jazykové vzdělávání v České republice i zahraničí a překladatelské a tlumočnické služby.

více »


(13. 02. 2013) Pořádáme bezplatné kurzy pro rodiče

Jazyková škola Channel Crossings pořádá ve své pobočce v Radotíně bezplatné vzdělávací kurzy nejen pro rodiče s malými dětmi. Aktuální kurzy jsou věnované tématice osobního rozvoje a jsou součástí mezinárodního projektu FIT FOR FLEXI podpořeného z Evropského sociálního fondu.

více »


(11. 02. 2013) Známe vítěze z veletrhu Holiday World 2013

Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku na veletrhu Holiday World, kteří se vyplněním ankety zúčastnili soutěže o hodnotné ceny. Zde přinášíme výsledky:

1. cena - týden angličtiny na Maltě nebo ve Velké Británii - Kateřina Fuxová
2. cena - semestrální kurz v jazykové škole Channel Crossings - Pavlína Kodadová
3. cena - výukové DVD - ENGLISH IN ACTION - videokurzy se známými osobnostmi - Hana Bláhová

Výherkyním gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí při příštím losování.

(05. 02. 2013) Hledáme zkušeného lektora čínštiny

JŠ Channel Crossings v současné chvíli hledá lektory čínštiny, kteří mají zkušenosti s výukou pro pracovní praxi v prostředí firem. Pokud byste se rádi stali součástí našeho týmu, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem.

více informací zde


(18. 12. 2012) PF 2013, hlasujte i vy, koho obdarujeme

Vážení přátelé, klienti a obchodní partneři,

k přání příjemného prožití vánočních svátků a mnoha úspěchů v novém roce 2013 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

Již počtvrté máme přání pouze v elektronické podobě a prostředky uspořené za poštovné a tisk klasických přání věnujeme na podporu projektu, který si sami zvolíte.

Hlasujte, komu pomůžeme!  Anketa končí 6. ledna 2013.


(26. 11. 2012) Přinášíme výsledky unikátního česko-německého průzkumu mezi ženami s dětmi do 10 let

V rámci projektu FIT FOR FLEXI jsme ve spolupráci s německým partnerem, Výzkumným institutem pro inovativní formy práce a prevenci, zrealizovali rozsáhlý dotazníkový průzkum mezi ženami pečujícími o děti do 10 let.

více »


(25. 09. 2012) Jazyková škola Channel Crossings odborným garantem veletrhu Profesia days

Jazyková škola Channel Crossings si dovoluje pozvat zájemce o práci na mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh Profesia 2012. Tento veletrh proběhne v druhé polovině října v Praze.

více »


(10. 09. 2012) DOTAZNÍK - zapojte se do mezinárodního průzkumu!

Naše agentura spustila nový mezinárodní projekt FIT FOR FLEXI, v rámci kterého provádí po celé České republice dotazníkový průzkum určený pro muže a ženy pečující o děti do 15 let.

Velmi oceníme, pokud nám věnujete 10 minut času a dotazník vyplníte.

detailní informace o dotazníkovém šetření

více »


(10. 09. 2012) Překlady osobních dokumentů a tlumočení svateb

Překladatelská agentura Channel Crossings Vám zajistí:

překlady osobních dokumentů se soudním ověřením

(28. 08. 2012) Soutěžte s Channel Crossings a Dance radiem

Soutěžte každý den s Channel Crossings a Dance rádiem o ceny za bezmála 50 000 korun. Poslouchejte Dancerádio a vyhrávejte. Nápověda k řešení otázek ZDE!

více »


(21. 08. 2012) Přijďte navštívit infostánek Channel Crossings a vyhrajte skvělé ceny

Přijďte 6. září od 13 do 18 hodin na náš infostánek na rohu Jungmannovy a Vodičkovy (před budovou ČS)!

Spolu s Dance radiem budeme soutěžit o skvělé ceny, setkáte se s mistrem světa a Evropy v hakisaku Honzou Weberem, můžete navštívit naše ukázkové hodiny a nebo si jednoduše změřit svůj jazyk :).

více »


(25. 07. 2012) Odstartovali jsme nový projekt zaměřený na flexibilní formy práce

projekt fit for flexiMají zaměstnavatelé a zaměstnanci zájem o využívání flexibilních pracovních úvazků? Jaké podmínky jsou potřeba pro jejich úspěšné zavádění? Do jakých oblastí je třeba zaměřit vzdělávání a přípravu na tento typ práce? Jaká pozitiva a negativa tento typ práce přináší?

více »


(24. 07. 2012) První fáze projektu Impuls je úspěšně za námi

Pracovníci Channel Crossings připravili v rámci OPVK projekt Impuls, který se zaměřuje na zvýšení znalostí angličtiny a je určen učitelům ve Středočeském kraji.

více »


(23. 04. 2012) Jazykové kurzy pro děti - nabídka prázdniny 2012

Neváhejte, místa na kurzech v ČR i v zahraničí rychle ubývají!


(19. 03. 2012) Nejdražší zlatá mince v ČR a agentura Channel Crossings byla u toho!

tlumočili jsme tiskovou konferenci s nejdražší mincí světa

Na počátku března jsme měli jedinečnou příležitost vidět v Národním muzeu na vlastní oči nejdražší zlatou minci světa z roku 1933.

Překladatelská agentura Channel Crossings tlumočila tiskovou konferenci a slavnostní večer za účasti hlavní kurátorky numismatické sbírky Karen Lee z USA.

více »


(17. 02. 2012) Jazyková škola Channel Crossings odborným garantem veletrhu Lingua Show

Přední jazyková škola Channel Crossings si dovoluje pozvat zájemce o studium cizích jazyků na mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh Lingua Show 2012. Tento veletrh proběhne v polovině března v Praze.

Pro rozvrh jazykových minilekcí klikněte ZDE

více »


(09. 01. 2012) CHANNEL CROSSINGS ČLENEM AJŠA ASOCIACE JAZYKOVÝCH ŠKOL A AGENTUR

Přední jazyková škola Channel Crossings se začátkem roku 2012 stala členem AJŠA Asociace jazykových škol a agentur ČR. Rozhodlo tak prezidium AJŠA ČR. "Členství v Asociaci jazykových škol a agentur nás velmi těší," uvádí Vítězslav Bican, ředitel jazykové školy Channel Crossings.

více »


(16. 11. 2011) Jazyková škola Channel Crossings získala ocenění za zkoušky City and Guilds

V rámci každoroční konference akreditovaných center mezinárodních zkoušek City & Guilds, která proběhla 3.11., získala naše jazyková škola speciální cenu za mimořádné úsilí při propagaci těchto mezinárodně uznávaných zkoušek v ČR.

více »


(02. 11. 2011) Rozhovor s majitelkou jazykové agentury Channel Crossings

Lenka Pavilková, zakladatelka a majitelka jazykové agentury Channel Crossings o tom, jak si vybrat vhodnou jazykovou školu, jak poznat kvalitního lektora, které jazykové certifikáty se vyplatí získat a také o tom, jak přivést své vlastní děti ke studiu jazyků.

Rozhovor čtěte zde

(11. 07. 2011) Jazyková agentura Channel Crossings fandí basketbalu

Těší nás, že i letos zajišťujeme překlady pro významnou sportovní událost. Na loňské Mistrovství světa v basketbale žen navazujeme Mistrovstvím Evropy mužů do 16 let, které se koná na přelomu července a srpna v České republice.

Přejeme českému týmu mnoho bojovnosti a trefených košů!
(16. 06. 2011) Otestovali jsme 1222 žáků ZŠ v anglickém jazyce

Na počátku roku 2011 zrealizovala jazyková škola Channel Crossings testování žáků 6. a 7. tříd základních škol v anglickém jazyce. Testování proběhlo v rámci projektu "Active English", který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

více »


(06. 06. 2011) Tlumočili jsme tiskovou konferenci Usaina Bolta

Nejrychlejší muž planety Usain Bolt byl v Praze a agentura Channel Crossings byla u toho.

Dne 1. června proběhla v Praze tisková konference, na které světový rekordman představil novou kolekci bot značky Faas a odměnil nejrychlejší dětské běžce. Konference probíhala ve velmi uvolněném stylu, Bolt všechny výborně bavil a získal svou bezprostředností všechny přítomné.

Těšíme se na další sportovní události.

více »


(02. 05. 2011) Jazyková škola Channel Crossings zveřejnila výsledky za rok 2010

Během ekonomické recese uplynulých let byly benefity a investice do jazykového vzdělávání jedněmi z prvních položek na seznamu krácených výdajů personálních oddělení. U některých škol došlo k poklesu obratu až o 25 %. Channel Crossings, jedné z největších jazykových agentur v České republice, se povedlo toto období přejít bez významnějších zakolísání.

více »


Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol
x

Milý uživateli! Nemůžete se rozhodnout? Potřebujete poradit? Napište nám svoje telefonní číslo a čas a my Vám zavoláme a vyřešíme Vaši poptávku s Vámi.


CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky
Mapa stránek Domů Napište nám