Úvodní strana
Novinky z jazykové agentury Channel Crossings

Novinky z jazykové agentury Channel Crossings

(10. 05. 2017) Odpoledne s angličtinou pro děti v Radotíně - Hýbeme se v angličtině

V radotínské pobočce pokračujeme v sérii angličtiny pro děti od 3 let s rodilým mluvčím - tentokrát na téma Let´s move - Hýbeme se v angličtině. Těšíme se na Vás 26. května od 16:30 - POZOR, tentokrát půjdeme ven, sraz v 16:30 na dětském hřišti Beach, na adrese K Lázním 8. V případě nepříznivého počasí zůstáváme v CHC Radotín.

Je čas se pořádně rozhýbat. Sednout si, stoupnout, vyskočit, dřepnout, šplhat a možná se i houpat. Co ještě bychom se mohli během našeho anglického odpoledne s dětmi naučit? Přijďte a uvidíte.

Akce je určena pro děti od tří let. Vstup zdarma, registrace nutná na e-mailu firststeps@chc.cz

Programem Vás opět provede oblíbená lektorka Sophie z Austrálie.

Profil lektorky

Sophie pochází z Austrálie a kolem dětí se pohybuje celý život. Vždy je prováděla dobrodružstvími a světem přírody, ale také jak v různých situacích přežít. Má bakalářské vzdělání z taneční konzervatoře a je to právě pohyb a pohybové dovednosti, které ráda dětem předává dále. Nejlepší na tanci přeci je, že je to univerzální jazyk :). Už osm let žije v Evropě, vždy pracovala s dětmi různého věku a různých národností.

Líbí se Vám naše akce pro děti v angličtině? Víte, že děti mohou s lektorkou Sophií strávit celý den v rámci našeho programu pro předškoláky s názvem FIRST STEPS? Více informací se dočtete na www.chc.cz/firststeps.

Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky Blog
Mapa stránek Domů Napište nám