Úvodní strana
Novinky z jazykové agentury Channel Crossings

Novinky z jazykové agentury Channel Crossings

(25. 09. 2012) Jazyková škola Channel Crossings odborným garantem veletrhu Profesia days

Jazyková škola Channel Crossings si dovoluje pozvat zájemce o práci na mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh Profesia 2012. Tento veletrh proběhne v druhé polovině října v Praze.

více »


(10. 09. 2012) DOTAZNÍK - zapojte se do mezinárodního průzkumu!

Naše agentura spustila nový mezinárodní projekt FIT FOR FLEXI, v rámci kterého provádí po celé České republice dotazníkový průzkum určený pro muže a ženy pečující o děti do 15 let.

Velmi oceníme, pokud nám věnujete 10 minut času a dotazník vyplníte.

detailní informace o dotazníkovém šetření

více »


(10. 09. 2012) Překlady osobních dokumentů a tlumočení svateb

Překladatelská agentura Channel Crossings Vám zajistí:

překlady osobních dokumentů se soudním ověřením

(28. 08. 2012) Soutěžte s Channel Crossings a Dance radiem

Soutěžte každý den s Channel Crossings a Dance rádiem o ceny za bezmála 50 000 korun. Poslouchejte Dancerádio a vyhrávejte. Nápověda k řešení otázek ZDE!

více »


(21. 08. 2012) Přijďte navštívit infostánek Channel Crossings a vyhrajte skvělé ceny

Přijďte 6. září od 13 do 18 hodin na náš infostánek na rohu Jungmannovy a Vodičkovy (před budovou ČS)!

Spolu s Dance radiem budeme soutěžit o skvělé ceny, setkáte se s mistrem světa a Evropy v hakisaku Honzou Weberem, můžete navštívit naše ukázkové hodiny a nebo si jednoduše změřit svůj jazyk :).

více »


(25. 07. 2012) Odstartovali jsme nový projekt zaměřený na flexibilní formy práce

projekt fit for flexiMají zaměstnavatelé a zaměstnanci zájem o využívání flexibilních pracovních úvazků? Jaké podmínky jsou potřeba pro jejich úspěšné zavádění? Do jakých oblastí je třeba zaměřit vzdělávání a přípravu na tento typ práce? Jaká pozitiva a negativa tento typ práce přináší?

více »


(24. 07. 2012) První fáze projektu Impuls je úspěšně za námi

Pracovníci Channel Crossings připravili v rámci OPVK projekt Impuls, který se zaměřuje na zvýšení znalostí angličtiny a je určen učitelům ve Středočeském kraji.

více »


(23. 04. 2012) Jazykové kurzy pro děti - nabídka prázdniny 2012

Neváhejte, místa na kurzech v ČR i v zahraničí rychle ubývají!


(19. 03. 2012) Nejdražší zlatá mince v ČR a agentura Channel Crossings byla u toho!

tlumočili jsme tiskovou konferenci s nejdražší mincí světa

Na počátku března jsme měli jedinečnou příležitost vidět v Národním muzeu na vlastní oči nejdražší zlatou minci světa z roku 1933.

Překladatelská agentura Channel Crossings tlumočila tiskovou konferenci a slavnostní večer za účasti hlavní kurátorky numismatické sbírky Karen Lee z USA.

více »


(17. 02. 2012) Jazyková škola Channel Crossings odborným garantem veletrhu Lingua Show

Přední jazyková škola Channel Crossings si dovoluje pozvat zájemce o studium cizích jazyků na mezinárodní jazykový a vzdělávací veletrh Lingua Show 2012. Tento veletrh proběhne v polovině března v Praze.

Pro rozvrh jazykových minilekcí klikněte ZDE

více »


(09. 01. 2012) CHANNEL CROSSINGS ČLENEM AJŠA ASOCIACE JAZYKOVÝCH ŠKOL A AGENTUR

Přední jazyková škola Channel Crossings se začátkem roku 2012 stala členem AJŠA Asociace jazykových škol a agentur ČR. Rozhodlo tak prezidium AJŠA ČR. "Členství v Asociaci jazykových škol a agentur nás velmi těší," uvádí Vítězslav Bican, ředitel jazykové školy Channel Crossings.

více »


(16. 11. 2011) Jazyková škola Channel Crossings získala ocenění za zkoušky City and Guilds

V rámci každoroční konference akreditovaných center mezinárodních zkoušek City & Guilds, která proběhla 3.11., získala naše jazyková škola speciální cenu za mimořádné úsilí při propagaci těchto mezinárodně uznávaných zkoušek v ČR.

více »


(02. 11. 2011) Rozhovor s majitelkou jazykové agentury Channel Crossings

Lenka Pavilková, zakladatelka a majitelka jazykové agentury Channel Crossings o tom, jak si vybrat vhodnou jazykovou školu, jak poznat kvalitního lektora, které jazykové certifikáty se vyplatí získat a také o tom, jak přivést své vlastní děti ke studiu jazyků.

Rozhovor čtěte zde

(11. 07. 2011) Jazyková agentura Channel Crossings fandí basketbalu

Těší nás, že i letos zajišťujeme překlady pro významnou sportovní událost. Na loňské Mistrovství světa v basketbale žen navazujeme Mistrovstvím Evropy mužů do 16 let, které se koná na přelomu července a srpna v České republice.

Přejeme českému týmu mnoho bojovnosti a trefených košů!
(16. 06. 2011) Otestovali jsme 1222 žáků ZŠ v anglickém jazyce

Na počátku roku 2011 zrealizovala jazyková škola Channel Crossings testování žáků 6. a 7. tříd základních škol v anglickém jazyce. Testování proběhlo v rámci projektu "Active English", který je spolufinancován z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky.

více »


(06. 06. 2011) Tlumočili jsme tiskovou konferenci Usaina Bolta

Nejrychlejší muž planety Usain Bolt byl v Praze a agentura Channel Crossings byla u toho.

Dne 1. června proběhla v Praze tisková konference, na které světový rekordman představil novou kolekci bot značky Faas a odměnil nejrychlejší dětské běžce. Konference probíhala ve velmi uvolněném stylu, Bolt všechny výborně bavil a získal svou bezprostředností všechny přítomné.

Těšíme se na další sportovní události.

více »


(02. 05. 2011) Jazyková škola Channel Crossings zveřejnila výsledky za rok 2010

Během ekonomické recese uplynulých let byly benefity a investice do jazykového vzdělávání jedněmi z prvních položek na seznamu krácených výdajů personálních oddělení. U některých škol došlo k poklesu obratu až o 25 %. Channel Crossings, jedné z největších jazykových agentur v České republice, se povedlo toto období přejít bez významnějších zakolísání.

více »


(08. 04. 2011) Jazyková škola Channel Crossings ocenila finalistu soutěže HREA Excellence Award

Je nám ctí, že jsme se i v letošním roce stali partnery konference HR KNOW-HOW, která proběhla 22. března v Praze. Účastníci konference se s námi mohli setkat nejen na našem informačním stánku, ale jistě ocenili i profesionální tlumočení, které v rámci akce zajišťujeme.

Na závěr konference byl vyhlášen vítěz soutěže HREA, která oceňuje nejlepší personální projekty za loňský rok. Finalista získal od jazykové školy Channel Crossings 2 týdny angličtiny na jazykové škole v Londýně. Kurz proběhne v Platinum centru pro manažery na prestižní škole St Giles.


(23. 03. 2011) Vydali jsme nový katalog jazykových kurzů v zahraničí

Připravili jsme pro vás zbrusu nový katalog zahraničních jazykových škol s výběrem těch nejzajímavějších míst, nejkvalitnějších jazykových škol a nejlepších nabídek zahraničních kurzů. Katalog si můžete prolistovat on-line nebo objednat jeho zaslání ZDARMA klasickou poštou.


(01. 03. 2011) Studium v zahraničí na veletrhu GOLF SHOW 2011

Stejně jako v loňském roce vystavujeme ve dnech 11. - 13. března na veletrhu Golf show. Každý, kdo navštíví náš stánek může soutěžit o 2 týdny angličtiny v zahraničí. Tak neváhejte, těšíme se na vás!  
(08. 02. 2011) HOLIDAY WORLD 2011

Vystavujeme na veletrhu HOLIDAY WORLD 2011! Navštivte náš stánek na veletrhu, vyplňte krátkou anketu a zúčastněte se losování o 2týdenní kurz angličtiny ve Velké Británii. Každý, kdo si zakoupí vstupenku, navíc získá slevu na jazykový kurz v zahraničí ve výši 1000 korun. Najdete nás v levém křídle, na stánku č. LK070.


(17. 01. 2011) Jazyková škola Channel Crossings partner Setkání personalistů a manažerů

Naše agentura se i v letošním roce stala partnerem Setkání personalistů a manažerů, které proběhlo v pátek 14. ledna v Kaiserštejnském paláci v Praze. Akci pořádala Česká společnost pro rozvoj lidských zdrojů.


(24. 11. 2010) Začínáme s novými projekty pro učitele a žáky

Jazyková škola Channel Crossings se pouští do realizace zbrusu nových vzdělávacích projektů pro žáky a učitele. Díky finanční podpoře z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR nyní rozšiřujeme naši spolupráci se školami již na čtyři kraje České republiky.


více »


(25. 09. 2010) Sekce překladů a tlumočení jazykové agentury Channel Crossings obdržela certifikaci EN 15038:2006

Channel Crossings - certifikovaná překladatelská agentura

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom Vás informovali, že jazyková agentura Channel Crossings na začátku roku 2010 učinila další významný krok ke zkvalitnění svých služeb. Prošli jsme náročným auditem, který potvrdil, že námi poskytované překladatelské služby jsou v plném souladu s mezinárodní normou ČSN EN 15038:2006, která je potvrzením kvality naší práce v této oblasti.

více »


(24. 09. 2010) Překládáme pro mistrovství světa v basketbale žen!

Nejvýznamnější sportovní akce tohoto roku v České republice a Channel Crossings je přímo u toho.

Pro organizační výbor mistrovství světa v basketbale žen zajišťujeme překlady především tiskových zpráv a zpráv určených pro webové stránky.

Držíme palce naší reprezentaci!
(21. 07. 2010) Tlumočili jsme významnou psychologickou a terapeutickou konferenci

Agentura Channel Crossings dodala kompletní tlumočnické služby včetně tlumočnické techniky. Měla nezanedbatelný podíl na úspěchu setkání více než 400 odborníků z oblasti transakční analýzy a psychiatrie z celého světa.

Tlumočení vysoce odborných témat zajistilo 32 tlumočníků 8 jazykových kombinacích.

více »


(13. 07. 2010) MEZINÁRODNÍ WORKSHOP v jazykové škole Channel Crossings

 

27.6. jsme v jazykové škole Channel Crossings přivítali 12 účastníků týdenního mezinárodního workshopu s názvem E-LANGUAGE, který byl realizován v rámci Programu celoživotního učení Grundtvig za finanční podpory Evropské komise.

Program byl zaměřen na vzdělávání dospělých v oblasti efektivního využívání moderních technologií za účelem zvýšení úrovně znalosti cizího jazyka.

více »


(08. 06. 2010) ERASMUS kurzy v jazykové škole Channel Crossings

Jazyková škola Channel Crossings se stala jedním z pořadatelů letních intenzivních kurzů českého jazyka pro studenty z celé Evropské unie. Zařadila se tak po bok Univerzity Karlovy, ČVUT či Západočeské univerzity v Plzni.

více »


(29. 04. 2010) Jazyková agentura Channel Crossings tlumočila slavnostní uvedení nového modelu Opelu na trh

V polovině dubna se v německém Hamburku uskutečnilo slavnostní uvedení nového modelu auta značky Opel Vauxhall Meriva na trh. A agentura Channel Crossings měla tu čest být u toho!

Tato velkolepá show byla tlumočena do více než 25 jazykových kombinací. Opět jsme mohli potvrdit, tentokrát na mezinárodní úrovni, profesionalitu a vysokou kvalitu námi poskytovaných služeb.

více »


(02. 04. 2010) Channel Crossings partnerem konference HR know how

Jazyková agentura Channel Crossings je partnerem konference HR know how, která se koná ve dnech 6.-8. dubna 2010 v hotelu Dorint Don Giovanni Praha. Hlavními tématy letošní konference jsou Personální rozvoj a jeho výzvy pro veřejný sektor a HR pro business a business pro HR.


(02. 04. 2010) Jazyková škola Channel Crossings na výroční konferenci MŠMT ČR

24. března 2010 se v Praze uskutečnila konference Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost s názvem Vzdělávání pro každého. Jedním z prezentujících byla i jazyková škola Channel Crossings.

více »


(24. 03. 2010) Angličtina s jazykovou školou Channel Crossings

Jazyková škola Channel Crossings pro Vás má další ze série výukových textů z anglického jazyka. Díky nám se můžete zdokonalit ve slovní zásobě a porozumění reálným jazykovým situacím.

Tento týden Vám přinášíme oblíbené téma: Phrases with PUT.

více »


(12. 03. 2010) Chcete spolupracovat s renomovanou jazykovou školou? HLEDÁME LEKTORY A PŘEKLADATELE!

Hledáme zkušené, motivované a spolehlivé lektory různých odborností (farmaceutický průmysl, bankovnictví, právo, personalistika, životní prostředí atp.) s doložitelnou praxí v daném oboru. Máte zájem pracovat pro renomovanou jazykovou školu? Neváhejte a pošlete nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem na recruitment@chc.cz.

Dále hledáme překladatele lékařských a technických textů - bližší informace v sekci SPOLUPRACUJTE S NÁMI!


(25. 01. 2010) PLATBA KARTOU V CHC LAZARSKÁ

Vyšli jsme vstříc Vašim požadavkům a od 25. ledna 2010 umožňujeme v klientském centru CHC Lazarská hradit veškeré naše služby platební kartou.

(01. 01. 2010) Pozor soutěž!!!

Soutěžte s námi na www.slovniky.cz o dárkové balíčky z oblasti jazykových služeb. Výherce losujeme ze správných odpovědí každý měsíc.


(11. 08. 2009) Proces sloučení Channel Crossings a Ulrych Language Studio dokončen

Počátkem srpna došlo na základě smlouvy uzavřené mezi společnostmi Mgr. Petr Ulrych - Prague Language Studio a Lenka Pavilková - Channel Crossings k převodu veškerých práv, závazků a povinností týkajících se firemní jazykové výuky na společnost Channel Crossings.

více »


(08. 07. 2009) Channel Crossings ve SNÍDANI S NOVOU

Výkonný ředitel naší společnosti Vítězslav Bican se zúčastnil ve středu 8. července 2009 pořadu Snídaně s Novou na téma jazykové pobyty v zahraničí. Pobytové kurzy pro všechny generace jsou ideální cestou nejen k přípravě na mezinárodně uznávané zkoušky ale i oblíbenou kombinací studia jazyků s dovolenou. Celý rozhovor je k dispozici zde.

(24. 06. 2009) Channel Crossings spolupořadatelem HR konference o zkouškách City & Guilds "Změřte si jazyk"

V pátek 12. června uspořádala jazyková agentura Channel Crossings ve spolupráci se zástupci centrály City & Guilds pro střední a východní Evropu konferenci pro personalisty na téma jazykového vzdělávání ve firmách.

více »


(15. 06. 2009) Jazyková agentura Channel Crossings koupila Ulrych Language Studio

V červnu 2009 došlo na poli jazykových škol k významné změně. Naše agentura přebírá s účinností od 1. srpna 2009 jazykovou školu Ulrych Language Studio.

více »


(29. 05. 2009) On-line rozhovor s výkonným ředitelem Channel Crossings - Vítězslavem Bicanem

Ve čtvrtek 28. 5. od 13 hodin diskutoval s návštěvníky Speciálu na Karieraweb.cz on-line Vítězslav Bican, výkonný ředitel jazykové agentury Channel Crossings. Hlavním tématem diskuze byla kvalita jazykového vzdělávání a jeho přínos pro jednotlivce i firmy. Odpovědi naleznete na stránkách Karieraweb.cz.


(07. 05. 2009) Channel Crossings na vlnách radiového vysílání

17. dubna se stala radotínská pobočka agentury Channel Crossings sídlem tří radiových stanic, které během tohoto dne vytvořily speciální anglické vysílání pro učitele škol Středočeského kraje.

více »


(02. 04. 2009) První úspěchy účastníků projektu "Stejná šance na vzdělávání"

Již dva měsíce uběhly od zahájení bezplatných vzdělávacích kurzů nejen pro maminky na mateřské, které jsou realizovány v rámci Operačního programu Praha Adaptabilita, spolufinancovaného Evropským sociálním fondem.

více »


(09. 02. 2009) Ředitelé středočeských škol zavítali do Channel Crossings

V pátek 6. února přivítala radotínská pobočka agentury Channel Crossings téměř 30 vedoucích pracovníků ZŠ a SŠ ze Středočeského kraje, kteří přijali účast na úvodním setkání k nově realizovanému vzdělávacímu projektu pro učitele.

více »


(10. 12. 2008) Kalendář 2009 Anglicky každý den

Channel Crossings ve spolupráci s reklamní agenturou Presco Group připravila KALENDÁŘ ANGLICKY KAŽDÝ DEN

více »


(24. 11. 2008) Konference "Překlad reklamních textů a problematika autorských práv"

Ve čtvrtek 4. prosince 2008 proběhla v Malém tanečním sále Slovanského domu konference na téma Překlad reklamních textů a problematika autorských práv.

více »


(24. 11. 2008) Zajistili jsme tlumočení na charitativní módní přehlídce FASHION FOR KIDS

Jako každý rok, i v roce 2008 Nadace Terezy Maxové ve spolupráci s agenturou Czech-In uspořádala exkluzivní charitativní módní přehlídku, tentokrát s podtitulem "Bear in mind".

více »


(17. 11. 2008) 15 let na správné cestě

Společnost Channel Crossings v roce 2008 oslavila 15 let své existence. Toto výročí nám dává možnost částečně zrekapitulovat, kam jsme za toto období došli a jakým směrem se dále chceme vydat.

více »


(23. 10. 2008) Jsme prvním držitelem certifikátu Odborný poskytovatel překladatelských služeb

Národní rada pro certifikaci překladatelských služeb potvrdila výsledek nezávislého certifikačního auditu a udělila společnosti Channel Crossings certifikát Odborný poskytovatel překladatelských služeb. Tento certifikát zákazníkům garantuje, že naše agentura splňuje nejpřísnější požadavky na systém kvality zajišťovaných překladů.

více »


(01. 05. 2008) City&Guilds

Jazyková škola Channel Crossings se v dubnu stala testovacím centrem pro mezinárodní jazykové zkoušky z angličtiny City&Guilds. Pokračujeme tak v rozšiřování nabídky služeb pro naše partnery a zákazníky. Absolvování mezinárodně uznávané jazykové zkoušky je přirozeným a logickým vyústěním dlouhodobé jazykové výuky, kterou poskytujeme našim partnerům.

více »


Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol

CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky Blog
Mapa stránek Domů Napište nám