Záruky kvality

Jako jeden z čelních hráčů na poli jazykových služeb v České republice jsme povinni dbát o kvalitu těchto služeb. Tento závazek si uvědomujeme a hrdě se k němu hlásíme.

Jako potvrzení záruky kvality je jazyková agentura Channel Crossings vícenásobně certifikována. 

Certifikát ISO 9001:2008

Společnost Channel Crossings má certifikovaný systém řízení podle mezinárodní normy ISO 9001.

Touto certifikací je potvrzeno, že veškeré procesy týkající se našich služeb jsou v souladu s vysokými požadavky kladenými touto normou.

Certifikát ČSN EN 15038:2006

Překladatelskou certifikaci ČSN EN 15038 jsme získali v roce 2010 a obdrželi tak potvrzení, že naše překladatelské oddělení vykazuje známky maximálního standardu jak v péči o kvalitu samotných překladů, tak v péče o klienty a jejich potřeby.

ICEF AGENCY


V oblasti studia v zahraničí jsme společností uznávanou a prověřovanou agenturou ICEF (International Consultants for Education and Fairs www.icef.com). 

ICEF je organizací, jež sdružuje kvalitní jazykové školy z celého světa a agentury, které svoje studenty do takových škol vysílají. Účast na aktivitách ICEFu nám pomáhá vybírat ty nejlepší jazykové školy v zahraničí, abychom kurzy na nich mohli zprostředkovat našim studentům.

Členství v Asociaci jazykových škol

Channel Crossings je členem Asociace jazykových škol (AJŠ)


Jazyková škola Channel Crossings je certifikovaným členem Asociace jazykových škol (AJŠ). Před vznikem této jednotné asociace jsme byli členy obou tehdejších uskupení ACERT a AJŠA, protože jedním z našich cílů je zvyšování kvality jazykové výuky v Česku. I proto jsme v současné jednotné AJŠ aktivními členy a spolu s dalšími jazykovými školami z celé republiky jsme se v roce 2015 podíleli na jejím založení. Výkonný ředitel Channel Crossings Vítězslav Bican je také v současnosti předsedou Asociace jazykových škol. Více o AJŠ najdete na webu www.asociacejs.cz.

Jazyková agentura Channel Crossings

Jazyková škola Překlady a tlumočení Studium v zahraničí Překlady a tlumočení Dětský tábor
Hodnocení jazykových škol
x

Milý uživateli! Nemůžete se rozhodnout? Potřebujete poradit? Napište nám svoje telefonní číslo a čas a my Vám zavoláme a vyřešíme Vaši poptávku s Vámi.


CS DE EN Dokumenty ke stažení Často kladené otázky
Mapa stránek Domů Napište nám