Jsi sympaťák? Přidej se k nám!

Sucharům a morousům u nás pšenka nekvete, a tak hledáme parťáky se smyslem pro humor, které jen tak něco nerozhází. Ano, občas je tu trošku šrumec. Jinak by to ani nešlo – pracujeme s lidmi a pro lidi ze všech koutů světa. A děláme to dobře. I proto je o nás takový zájem, že potřebujeme posily. 

Pokud chceš dělat smysluplnou a rozmanitou práci, jsi tu správně. Podívej na seznam volných pozic, vyplň kontaktní formulář na konci stránky, napiš na hr@chc.cz nebo zavolej na 210 215 302. Když se nám budeš zamlouvat, pozveme tě k nám na kafe a uvidíme, jak si padneme do oka.

Naše výhody aneb šestkrát něco navíc:

1. Vzdělání je nejlepší investice.

V Channel Crossings budeš moci navštěvovat libovolný jazykový kurz z naší nabídky nebo chodit na individuální lekce za zvýhodněných podmínek. A učit opravdu umíme, proto máme skvělá hodnocení. Třeba i na Googlu. Navíc máme špičkově vybavenou knihovnu se studovnou.

2. Učíme nejen jazyky.

Pravidelně spolupracujeme na evropských projektech. Většinou bádáme, jak učit lépe a efektivněji. A tak máme spoustu zkušeností, které ti můžeme předat. Z čerstvých absolventů se u nás brzy stávají ostřílení lektoři, překladatelé nebo třeba projektoví koordinátoři.

3. Ve zdravém těle zdravý duch.

V Karlíně je spousta fitek a sportovišť, kde si můžeš dát do těla. Od nás k tomu dostaneš kartu MultiSportku, která se rozhodně vyplatí.

4. Taková domácí atmosféra.

Ano, tohle o sobě tvrdí každý zaměstnavatel. Nejlíp uděláš, když se u nás zastavíš a přesvědčíš se na vlastní oči. Nebo se alespoň mrkni na virtuální prohlídku.

5. Po práci legraci.

Máme se rádi a pravidelně chodíme někam posedět. Holky z oddělení projektů mají dokonce nástěnku, na které hodnotí podniky z okolí. Jak takové naše posezení vypadá? Pusť si video:

6. Žádné zbytečné kilometry.

Z metra k nám do kanceláře je to tak blízko, že nestihneš zmoknout, i kdyby padaly trakaře. Tramvajová zastávka je o dvacet metrů dál, ale i to zvládneš bez deštníku. Na pěší túru můžeš vyrazit třeba do hor, po Praze to beztak není ono.

Rosteme a hledáme posily

Hledáme lektora či lektorku švédštiny

Umíš perfektně švédsky a máš zkušenosti s výukou jazyků, nebo se alespoň chceš naučit učit? Pak možná hledáme právě tebe!

V této chvíli potřebujeme obsadit jen několik kurzů. V případě oboustranné spokojenosti a zájmu studentů však spolupráci rádi ro...

Hledáme šikovné lektory češtiny pro cizince

Chceš se stát lektorem češtiny pro cizince? Výborně! Pak se nám určitě ozvi na e-mail irena.vavrochova@chc.cz. A pokud nemáš s učením ještě mnoho zkušeností, nevěš hlavu. K ruce ti bude náš metodický tým zkušených lektorů.

Naše oddělení evropských projektů potřebuje nového leadera

Jsme tým nadšených profesionálů a již čtrnáct let tvoříme a realizujeme projekty zaměřené na oblast rozvoje vzdělávání. Pracujeme se školami všeho druhu, dospělými, pracovníky s mládeží, neziskovkami, zaměstnavateli aj. Zapojujeme se do řady národníc...

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 300

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě