Jazyková a vzdělávací agentura

JAZYKOVÉ KURZY PRO FIRMY

Ta nejlepší odměna i motivace pro vaše zaměstnance

Chcete, aby vaši manažeři zazářili na mezinárodním meetingu? Anebo už vás nebaví nabízet „přátelský kolektiv“ jako hlavní pracovní benefit? Nabídněte jim naše firemní jazykové kurzy! Již 30 let zajišťujeme jazykovou výuky efektivní i zábavnou, vedoucí ke spokojenosti jak klientů tak jejich zaměstnanců.

Investice do vzdělání patří k nejžádanějším pracovním benefitům. I když vaši zaměstnanci ke své práci cizí jazyk nepotřebují, rádi se zdokonalí v angličtině nebo se naučí jiný světový jazyk.  Díky propracovanému systému výuky dosahují naši studenti pokroku, který dokážeme změřit pomocí jazykového auditu. Online kurzy probíhají na platformě LiveWebinar. O celý proces se postaráme my, vám stačí pouze počítač, sluchátka, stabilní připojení k internetu a klidné prostředí. Využijte především naše online jazykové kurzy. Metoda výuky vychází z analýzy textu a využívá mluveného slova k opakování a upevnění znalosti gramatiky. Studenti s pomocí lektora analyzují gramatické jevy, které následně procvičí a přechází k volné konverzaci, ve které použijí naučené struktury v reálných životních situacích. Metoda přináší špičkové výsledky.

Výhody a nevýhody online a prezenční výuky

Dobrý den,

jmenuji se Tereza Přenosilová, jsem ředitelka oddělení Jazykové školy v Jazykové a vzdělávací agentuře Channel Crossings. Ráda bych vás seznámila s výhodami a nevýhodami online a prezenční výuky.

Online výuka u nás v současné době tvoří přes 70% všech vyučovacích hodin. Nespornou výhodou online vyučování je, že klient je zcela časově flexibilní, online hodina může proběhnout i když je na homeoffice, na služební cestě či na dovolené, stačí pouze laptop, sluchátka a pevné připojení. Online hodiny jsou také levnější, neboť odpadají náklady na pronájem učebny a dojíždění lektora. Největší výhodou online hodin je ale rozhodně kvalita lektorů. Naše jazyková škola v současné době spolupracuje se 250 lektory z celého světa, může se vám tedy stát, že váš online lektor bude v USA, Británii nebo Austrálii.

Někteří naši klienti však stále ještě preferují prezenční výuku a to z důvodu osobního styku s lektorem. Na to jsme také připraveni a někteří naši lektoři žijí zde v České republice.

Těším se na vás.

Tereza Přenosilová
Language School Director
Jazyková a vzdělávací agentura Channel Crossings

Metodika online kurzů

Dobrý den,

jmenuji se Věra Konířová, jsem metodička v Jazykové a vzdělávací agentuře Channel Crossings. Společně se svými kolegy jsme vypracovali moderní a vysoce efektivní postupy pro online výuku jazyků. Online výuka jazyků probíhá na platformě LiveWebinar, kde lektor a student komunikují stejně přirozeně jako na prezenční výuce, a dále zde využívají chatovací okno nebo online tabuli stejně jako ve škole. Výhodou online výuky je, že si student může jak tabuli, tak celou lekci uložit a znovu přehrát a učivo si osvěžit.

Věra Konířová
Metodička a vedoucí lektorka angličtiny
Jazyková a vzdělávací agentura Channel Crossings

Our online teacher

Hi, I’m Kenneth,

I grew up in Texas USA. I visited Prague a long time ago and I loved it. And I knew that I had to come back and live here. And I did. I moved here about a year and a half ago and took some online English courses at Channel Crossings. I have a lot of students. Mostly online, some classes are individual, some are in small groups. There are great people at Channel Crossings, the staff here is incredibly friendly. It’s a great place to work :) And I love Czech people. I love to drink Kofola, which is some sort of local coca cola and I love svíčková, guláš and řízek :) And I also learned Czech language. I have a lot of friends here. Czech people are extremely friendly, I just say Dobry den, which means „good day“ to them and they love it… So contact me in the future at Channel Crossings. And na shledanou… :)

Kenneth Loeber
Online teacher
Jazyková a vzdělávací agentura Channel Crossings

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 300

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě