Jazyková a vzdělávací agentura

Jazykové kurzy pro firmy

Ta nejlepší odměna i motivace pro vaše zaměstnance

Chcete, aby vaši manažeři zazářili na mezinárodním meetingu? Anebo už vás nebaví nabízet „přátelský kolektiv“ jako hlavní pracovní benefit? Tak to musíte vyzkoušet naše firemní kurzy! Za 25 let fungování na trhu jsme vypilovali způsob výuky s maximálním důrazem na efektivitu i zábavnost, abyste byli spokojeni vy i vaši zaměstnanci.

  • Investice do vzdělání patří k nejžádanějším benefitům. I když vaši zaměstnanci ke své práci cizí jazyk nepotřebují, rádi se zdokonalí v angličtině nebo se naučí základy španělštiny.
  • Efektivní výuka, která nese své plody. Díky propracovanému systému výuky dosahují naši studenti skutečného pokroku, který navíc dokážeme změřit pomocí jazykového auditu.
  • Odchodem lektora ze třídy výuka nekončí. Studentům zajišťujeme velké množství doplňkových materiálů od e-learningu přes učebnici až po mobilní aplikaci. Online kurzy probíhají na platformě LiveWebinar, náš lektor Vám zašle link, můžete používat jakýkoli počítač a k hodině se připojíte jednoduše tak, že kliknete na daný odkaz a můžete začít :)
  • Využijte především naše online jazykové kurzy. Metoda výuky vychází z analýzy textu a využívá mluveného slova k opakování a upevnění znalosti gramatiky. Studenti s pomocí lektora analyzují gramatické jevy, které následně procvičí a přechází k volné konverzaci, ve které použijí naučené struktury v reálných životních situacích. Metoda přináší převratně špičkové výsledky.


Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 300

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě