Jazyková a vzdělávací agentura


FIREMNÍ JAZYKOVÉ KURZY

Ta nejlepší odměna i motivace pro vaše zaměstnance

Chcete, aby vaši manažeři zazářili na mezinárodním meetingu? Anebo už vás nebaví nabízet „přátelský kolektiv“ jako hlavní pracovní benefit? Nabídněte jim naše firemní jazykové kurzy! Již 30 let zajišťujeme jazykovou výuky efektivní i zábavnou, vedoucí ke spokojenosti jak klientů tak jejich zaměstnanců.

Investice do vzdělání patří k nejžádanějším pracovním benefitům. I když vaši zaměstnanci ke své práci cizí jazyk nepotřebují, rádi se zdokonalí v angličtině nebo se naučí jiný světový jazyk.

Podpoříme Váš růst

Díky propracovanému systému výuky dosahují naši studenti pokroku, který dokážeme změřit pomocí jazykového auditu. Online kurzy probíhají na platformě LiveWebinar. O celý proces se postaráme my, vám stačí pouze počítač, sluchátka, stabilní připojení k internetu a klidné prostředí. Využijte především naše online jazykové kurzy.

Metoda výuky vychází z analýzy textu a využívá mluveného slova k opakování a upevnění znalosti gramatiky. Studenti s pomocí lektora analyzují gramatické jevy, které následně procvičí a přechází k volné konverzaci, ve které použijí naučené struktury v reálných životních situacích. Metoda přináší špičkové výsledky.


„Jsme dost velcí na to, abychom zvládli jakoukoli zakázku, přesto dostatečně pružní, abychom dokázali reagovat na Vaše potřeby a přitom si zachovali lidský přístup


Využíváme výukovou metodu REAP

  • Během více jak 30 let jsme soustavně vylepšovali komunikativní přístup k výuce, na jehož základě jsme vyvinuli unikátní výukovou metodu REAP.
  • REAP, tedy Refresh-Enhance-Activate-Perform, jasně vystihuje metodický postup ve výuce:

Zeptejte se čísel


Kdo nám věří


Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 300

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě