Jazyková a vzdělávací agentura


TLUMOČENÍ

Tlumočnické služby zajišťujeme v 60 světových jazycích a můžeme vám nabídnout přes 100 certifikovaných tlumočníků. Zvládneme vám poskytnout všechny druhy tlumočení: simultánní, konsekutivní, ale třeba i šušotáž. Poskytujeme kompletní tlumočnický servis: zajištěním tlumočníků naše práce zdaleka nekončí, dokážeme vám zajistit i veškerou techniku, mikrofony i projekci.
Zakládáme si na kvalitě. Naše služby poskytujeme v souladu s principy mezinárodně uznávaných norem kvality ISO 9001 a ISO 17100.


Jsme profesionály v oboru tlumočení


V oboru tlumočení se od konkurence odlišujeme přístupem, který klade důraz na profesionalitu a kvalitu. Naši tlumočníci jsou pečlivě vybráni a certifikováni, což zajišťuje vysokou úroveň služeb v souladu s mezinárodními normami ISO. Nabízíme širokou škálu jazyků a typů tlumočení, doplněnou o kompletní technickou podporu. Toto vše nás činí profesionály ve svém oboru, schopnými uspokojit i ty nejnáročnější požadavky klientů a poskytovat služby, které přesahují očekávání.


Tlumočili jsme pro České předsednictví v Radě EU


Naše firma se pyšní poskytováním tlumočnických služeb pro české předsednictví v Radě EU v roce 2022, kdy jsme zajišťovali komunikaci na téměř 300 akcích v Praze a Bruselu. Naše účast zdůrazňuje naši schopnost zvládat tlumočení na nejvyšší úrovni, což potvrzuje naši profesionalitu a odbornost v dynamickém prostředí mezinárodní politiky. Nabízíme nejen kvalitní služby, ale i hluboké porozumění pro specifika mezinárodních setkání a konferencí.KDO NÁM VĚŘÍ

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 310

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě