Jazyková a vzdělávací agentura

Ty nejcennější zkušenosti získáte za hranicemi.

Cizí jazyk se můžete slušně naučit na jazykovém kurzu, dobré znalosti získáte i z knížek, ale nic nenahradí zkušenosti, které získáte na jazykovém pobytu v zahraničí. Jedině tam pochytíte, jak ve skutečnosti používají jazyk rodilí mluvčí.

  • Je to opravdu pro každého. Když říkáme, že si z naší nabídky vybere opravdu každý, není to klišé. V našem katalogu najdete kurzy pro začátečníky, pro pokročilé, pro děti, pro celé rodiny nebo třeba pro manažery.
  • Osobně otestováno. Naše kurzy nabízíme ve stovkách jazykových škol po celém světě a drtivou většinu z nich jsme osobně navštívili a prověřili.
  • V nabídce našich škol se opravdu vyznáme. A tak vám na základě jedné krátké schůzky dokážeme doporučit kurzy, které se pro vás hodí nejvíc.
  • Na jak dlouho chcete. Do zahraničí vás vyšleme na libovolně dlouhou dobu – na týden, na měsíc nebo v případě střední školy klidně i na celý rok.
  • Kam chcete. Mezi studenty je největší zájem o kurzy ve Velké Británii, na Maltě, v Kanadě nebo v USA. Dokážeme vám zajistit kurz i kdekoliv jinde, stačí říct.
  • Zařídíme všechno, co vám na očích uvidíme. K objednanému kurzu vám rádi poskytneme i nadstandardní servis. Zarezervujeme letenky, zajistíme víza, zařídíme půjčení auta, zamluvíme kulturní program – co jen si budete přát.
  • O něco levněji. Vždy několikrát do roka se nám podaří usmlouvat nějakou tu slevu u jazykových škol. Pokud rádi lovíte akční ceny, určitě sledujte naše stránky.

Najít kurz

1

Zvolte, pro koho by měl být kurz vhodný

Střední školy v zahraničí

Na nové zkušenosti není nikdy příliš brzy.


Více informací

Studium a práce v Kanadě

Nejlepší řešení, jak získat nové zkušenosti, když nevíte, kam po střední.


Více informací

Letní jazykové kurzy pro děti

To pravé prázdninové dobrodružství


Více informací

Jazykové pobyty pro rodiny s dětmi

Když chcete být všichni pohromadě


Více informací

Akční nabídky

Proč si vybrat Channel Crossings?

Otestováno na vlastní kůži

S námi nekupujete zajíce v pytli. Jazykové školy, které máme v nabídce, jsme osobně navštívili a prověřili. Takže víme, co a proč vám doporučujeme.

Jsme cestovní kancelář

Možná to zní zvláštně, ale díky tomu vás můžeme brát na jazykové pobyty v zahraničí. A vy se tak nemusíte bát o své peníze, protože jsme pojištění proti úpadku.

Jsme matadoři na poli jazykových pobytů

Na trhu jsme už přes 30 let a za tu dobu jsme nasbírali něco zkušeností s jazykovými kurzy a pobyty v zahraničí.

Stovky spokojených klientů

98 % našich klientů by s námi opět odjelo studovat do zahraničí. Vážíme si vaší důvěry a děláme opravdu všechno pro to, abyste za své peníze dostali maximum.

Garance kvality

Člen ICEF

Jsme členy organizace ICEF, která zaštiťuje kvalitu vzdělávání, a hlavně podporuje studentskou mobilitu na mezinárodní úrovni.

Cestovní kancelář

Jsme registrovanou cestovní kanceláří, jsme proto pojištění i proti úpadku, a tak se s námi nemusíte bát kamkoliv vycestovat.

Člen Asociace jazykových škol

AJŠ si zakládá na tom, že její členové poskytují svým klientům kvalitní a profesionální jazykové služby. Jinými slovy – další razítko kvality!

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě