Jazyková a vzdělávací agentura

Mezinárodní jazyková zkouška z angličtiny - LanguageCert

Zkouška z angličtiny, která klade důraz na praxi.

Zkouška LanguageCert, která je uznávaná v Čechách i v zahraničí, testuje, jak umíte jazyk používat v reálném životě. Nemusíte se proto bát obvyklých strašáků v podobě gramatických výjimek, nereálných příkladů a záludných zadání. Cílem této zkoušky není vás nachytat, ale zjistit, jak si poradíte v praxi.

Zkoušky LanguageCert můžete složit plně online z pohodlí domova (OLP - online proctored). U nás si zkoušku objednáte, my Vám vystavíme voucher, vy se zaregistrujete a termín zkoušky si vyberete sami z široké nabídky možností na mezinárodní platformě LanguageCert. Voucher je platný 1 rok, takže se můžete v klidu rozhodnout pro správný termín. Pokud si s čímkoli nejste jistí, rádi vám poradíme a poskytneme více informací včetně ceny Vaší zkoušky.

Více informací na testing@chc.cz

  • Léta praxe. Channel Crossings bylo první akreditované místo v ČR, kde bylo možné mezinárodní jazykovou zkoušku LanguageCert složit, a proto s ní máme opravdu bohaté zkušenosti.
  • Rozdělte si ji, jak potřebujete. LanguageCert se skládá z ústní (ISESOL) a z písemné (IESOL) části, avšak je na vás, jestli je absolvujete naráz, anebo třeba s ročním rozestupem, a třeba i v odlišných jazykových úrovních.
  • I na poslední chvíli. Termín si volíte sami. Jakmile máte voucher, můžete se přihlásit a najít si termín doslova za pět minut dvanáct.
  • Zpětná vazba. Pro složení zkoušky potřebujete získat alespoň 50 % bodů. Pokud se vám to náhodou nepodaří, dostanete alespoň zpětnou vazbu a budete vědět, v jaké jazykové dovednosti se do příště zlepšit.
  • Navzájem se oťukejte. Pokud jste chronický „stresař“, nebo prostě chcete jen zjistit, jaké to je, můžete si vyzkoušet LanguageCert nanečisto. Navíc pokud se pak přihlásíte na ostrou zkoušku, její cenu vám o poplatek za zkoušku nanečisto snížíme.


Zkoušku si také můžete objednat na stránkách www.languagecert.cz.