Jazyková a vzdělávací agentura

MEZINÁRODNÍ ZKOUŠKY

Mezinárodní jazyková zkouška z angličtiny – LanguageCert
Zkouška z angličtiny, která klade důraz na praxi.

Zkouška LanguageCert, která je uznávaná v Čechách i v zahraničí, testuje, jak umíte jazyk používat v reálném životě. Nemusíte se proto bát obvyklých strašáků v podobě gramatických výjimek, nereálných příkladů a záludných zadání. Cílem této zkoušky není vás nachytat, ale zjistit, jak si poradíte v praxi.

Zkoušky LanguageCert můžete složit plně online z pohodlí domova (OLP - online proctored). U nás si zkoušku objednáte, my Vám vystavíme voucher, vy se zaregistrujete a termín zkoušky si vyberete sami z široké nabídky možností na mezinárodní platformě LanguageCert. Voucher je platný 1 rok, takže se můžete v klidu rozhodnout pro správný termín. Pokud si s čímkoli nejste jistí, rádi vám poradíme a poskytneme více informací včetně ceny Vaší zkoušky.

LanguageCert zkoušky jsou uznávány mezinárodně – přehled zde.

Pro více informací kontaktujte testing@chc.cz.
Zkoušku si také můžete objednat na stránkách www.languagecert.cz.  

  • Léta praxe. Channel Crossings bylo první akreditované místo v ČR, kde bylo možné mezinárodní jazykovou zkoušku LanguageCert složit, a proto s ní máme opravdu bohaté zkušenosti.
  • Rozdělte si ji, jak potřebujete. LanguageCert se skládá z ústní (ISESOL) a z písemné (IESOL) části, avšak je na vás, jestli je absolvujete naráz, anebo třeba s ročním rozestupem, a třeba i v odlišných jazykových úrovních.
  • I na poslední chvíli. Termín si volíte sami. Jakmile máte voucher, můžete se přihlásit a najít si termín doslova za pět minut dvanáct.
  • Zpětná vazba. Pro složení zkoušky potřebujete získat alespoň 50 % bodů. Pokud se vám to náhodou nepodaří, dostanete alespoň zpětnou vazbu a budete vědět, v jaké jazykové dovednosti se do příště zlepšit.
  • Navzájem se oťukejte. Pokud jste chronický „stresař“, nebo prostě chcete jen zjistit, jaké to je, můžete si vyzkoušet LanguageCert nanečisto. Navíc pokud se pak přihlásíte na ostrou zkoušku, její cenu vám o poplatek za zkoušku nanečisto snížíme.


Výhody jazykové zkoušky LanguageCert

Jazyková škola Channel Crossings je akreditovaným centrem mezinárodních zkoušek LanguageCert. Máme mnohaletou zkušenost s pořádáním a přípravou na zkoušky, díky čemuž jsme jednou z nejvyhledávanějších zprostředkovatelů zkoušek z anglického jazyka v Praze. Obrovskou výhodou je, že Languagecert zkoušky jsou uznávány MŠMT pro volitelnou část maturity! Složením zkoušky také získáte stěžejní data pro Vaše CV. Zkoušky jsou flexibilní, zvolíte-li on-line podobu, vyberete si termín sami a získáte certifikát už za tři pracovní dny. Navíc získáte možnost vyzkoušet si zkoušku nanečisto. „Zkuste“ zkoušku nanečisto a rozhodnete se pro LanguageCert.

Zkušenosti se zkouškou LanguageCert

Adam sdílí vlastní zkušenost se zkouškou LanguageCert, kterou charakterizuje jako „zkoušku, která testuje jazykové schopnosti lidí, neboli testuje praktický, přirozený jazyk." Certifikát LanguageCert využil nejenom pro maturitu z angličtiny, ale i při přijímačkách na vysokou školu.

Ceník zkoušek

Úroveň
Celá zkouška
(písemná + ústní)
Pouze jedna z částí
(ústní nebo písemná)
A2 – Access
2 600 Kč 1 400 Kč
B1 – Achiever
2 700 Kč 1 500 Kč
B2 – Communicator 4 000 Kč 2 200 Kč
C1 – Expert 4 500 Kč 2 400 Kč
C2 – Mastery 5 300 Kč 2 800 Kč


Při registraci zkoušky je možné se registrovat na opravný termín (Take2) za 600 Kč (jedna část) nebo 1 200 Kč (obě části).

Zkoušky nanečisto

Úroveň
Celá zkouška
(písemná + ústní)
Pouze jedna z částí
(ústní nebo písemná)
A2–B1
690 Kč 490 Kč
B2–C2
890 Kč 590 Kč


Poplatek za zkoušku nanečisto se v případě registrace odečte z ceny zkoušky.