Jazyková a vzdělávací agentura

STŘEDNÍ ŠKOLY V ZAHRANIČÍ

Jazyková a vzdělávací agentura Channel Crossings nabízí již 30 let středoškolské studium na věhlasných středních školách po celém světě. Studenti české střední školy na půl roku nebo rok přeruší svou českou docházku a mohou v zahraničí studovat buď jeden semestr nebo celý školní rok. Studenti bydlí v hostitelských rodinách nebo rezidencích a v anglickém, německém, španělském či francouzském jazyce absolvují celou školní výuku na dané zahraniční škole.

Střední školy nabízíme pro anglický jazyk ve Velké Británii, Irsku, Spojených státech nebo Kanadě, pro německý jazyk v Německu, Rakousku či Švýcarsku, španělský jazyk ve Španělsku či pro francouzský jazyk ve Francii.

NABÍDKA STŘEDNÍCH ŠKOL V ZAHRANIČÍ

Nejste si jisti, do jaké zěmě či na jakou střední školu se přihlásit ? Vyplňte náš nezávazný formulář a my vám rádi pomůžeme s výběrem...

CHCI STUDOVAT V ZAHRANIČÍ/ MOŽNOSTI STUDIA V ZAHRANIČÍ

Dobrý den,

jmenuji se Adéla Müllerová a již 16 let vedu sekci Studia v zahraničí. Za těchto dlouhých, ale krásných 16 let mi prošlo rukama tisíce studentů. Jaké jsou výhody studia v zahraničí? Zaprvé bezpochyby zlepšení se v jazyce. Všichni studenti, kteří se mi vrací, říkají... Adélo, já jsem se extrémně zlepšil v angličtině. Odjel jsem jako někdo, kdo sice jazyk používá, ale vrátil jsem se jako někdo, kdo se neuvěřitelně posunul a kdo vlastně v tom jazyce i přemýšlí. Ale já bych možná ještě trošičku více vypíchla větší výhodu a to je osamostatnění se. A to kvitují především rodiče, protože mi často říkají, že se jim vrací domů úplně jiné děti. Studenti si musí řešit neuvěřitelné množství věcí na místě a zvyknou si, že nemají za sebou rodiče a vrací se vlastně jako lidé, kteří se dokáží poprat s různými životními situacemi. A kromě toho bych určitě ještě zmínila vůbec takový ten náhled do jiných kultur, protože si student musí zvyknout na to, jak určité národnosti a mentality vlastně odlišně fungují.

Já a moji kolegové jezdíme na vzdělávací konference po celém světě, pravidelně navštěvujeme naše střední školy přímo na místě, známe se osobně se všemi řediteli a hlavními vyučujícími a tak můžeme našim studentům zajistit opravdu osobní péči a odborné poradenství při výběru vhodné školy. Rádi si vždy sedneme s rodiči a studentem na kávu a zjistíme, jestli je student extrovert nebo introvert, jestli preferuje velkou školu ve velkoměstě nebo spíše menší komunitní školu se sportovním vyžitím.

Adéla Müllerová
Study Abroad Director
Jazyková a vzdělávací agentura Channel Crossings

ROK NA STŘEDNÍ ŠKOLE V ZAHRANIČÍ/ STUDIUM V CIZINĚ

Poslechněte si podcasty našich studentů, kteří s námi studovali na střední škole v zahraničí. Jak náročná byla výuka na zahraniční střední škole? Jaké měli předměty? Překvapil je přátelský přístup učitelů? Jak studenti vycházeli s mladými lidmi z celého světa? Lze přežít zimních mínus 30 °C v Kanadě :)? Jak se měli v hostitelské rodině? Řádili ve městě nebo na basketbalovém kurtu a co si koupili za oblečení? Proč jsou kanadské ulice široké?

STŘEDNÍ ŠKOLY Z CELÉHO SVĚTA/ STUDIUM V ZAHRANIČÍ STŘEDNÍ ŠKOLA

Vybíráme ty nejlepší střední školy z celého světa: spolupracujeme se školami v Kanadě, USA a Velké Británii pro studenty, kteří se chtějí zlepšit v anglickém jazyce, s německými školami v Německu, Švýcarsku a Rakousku kvůli výuce německého jazyka a samozřejmě se školami ve Španělsku pro španělštinu či Franci pro francouzštinu. Osobně jezdíme na nejdůležitější světové vzdělávací kongresy a zároveň naše školy každoročně osobně navštěvujeme.  

Je důležité, abych se se všemi řediteli našich škol znala osobně. Je to z toho důvodu, že když mi volají rodiče a studenti, mají většinou jen hrubou představu o tom, do jaké země by chtěli jet a jestli chtějí jet na jeden semestr nebo na dva semestry. Se studenty si potom ráda promluvím detailněji, abych věděla, jakým způsobem se učí, jaké dělají sporty, jestli preferují být ve škole v centru města nebo v blízkosti přírody a popřípadě zda preferují větší či menší kolektiv spolužáků, což tedy znamená menší či větší školu. Poté zavolám jednotlivým ředitelům našich škol a společně probereme preference jednotlivého studenta. Teprve na základě toho navrhuji rodičům a studentům školu tak, aby opravdu přesně odpovídala osobnosti studenta.

Michaela Guňková
High School Consultant
Channel Crossings s.r.o.
Jazyková a vzdělávací agentura

STUDIUM V KANADĚ: ŠKOLA, SPORT A KRÁSNÁ PŘÍRODA/ JAK STUDOVAT V ZAHRANIČÍ

Naši studenti jezdí do Kanady nejen kvůli kvalitnímu vzdělání, ale také za sportem a především krásnou přírodou. Zvláště oblíbený je v tomto směru školní district Onagan Shaka. Podívejte se na naše video...

School District 67 Okanagan Skaha is a school district in the Okanagan region of British Columbia. It operates the public schools in Penticton and Summerland.
This school district is located in the beautiful Okanagan Valley, Canada. The school district is centered around the cities of Penticton and Summerland – about a four hour drive east of Vancouver, B.C. and just north of the U.S. border. The landscape is dominated by Lake Okanagan and Skaha Lake. Okanan Skaha is centred to in the heart of wine and fresh fruit country.

Language Agency Channel Crossings offers different high schools in Scholl District 67.

Michaela Guňková
High School Consultant
Channel Crossings s.r.o.
Jazyková a vzdělávací agentura

STŘEDNÍ ŠKOLY V ZAHRANIČÍ: PODMÍNKY PŘIJETÍ/ STUDIUM STŘEDNÍ ŠKOLY V ZAHRANIČÍ

Každý stát a každá škola má lehce jiné podmínky přijetí a rozdílný přihlašovací proces. Pro studenta vždy platí, že musí být motivovaný učit se nové věci a měl by mít základní komunikační úroveň daného jazyka. Učitelé a ředitelé školy pak na místě již studentovi pomáhají vše zvládnout a naše agentura studenta celým přihlašovacím procesem provede a s celou administrativou pomůže.

Jazyková a vzdělávací agentura Channel Crossings spolupracuje s věhlasnými středními školami po celém světě. Tyto významné vzdělávací instituce si stanovují vlastní podmínky pro přijetí zahraničních studentů. Ohledně jednotlivých dokumentů Vás budeme s dostatečným předstihem samozřejmě přesně informovat.

Channel Crossings spolupracuje s významnými vzdělávacími institucemi po celém světě. Každá z těchto středních škol dbá na vysokou úroveň poskytovaného vzdělání. Školy přijímají pouze studenty, kteří mají již solidní základy anglického jazyka, nicméně pro přijetí na školu je rozhodující motivace a osobní nasazení studenta. Předchozí studijní výsledky mohou být průměrné, ale osobní nasazení a připravenost studenta jsou rozhodující.
Samozřejmě celým přihlašovacím Vás provedeme a budeme Vám plně k dispozici.

Michaela Guňková
High School Consultant
Channel Crossings s.r.o.
Jazyková a vzdělávací agentura

Napište nám

Zavolejte nám

Jazyková škola - +420 210 215 321
Překlady a tlumočení - +420 210 215 312
Studium v zahraničí - +420 210 215 340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě