Jazyková a vzdělávací agentura


KARIÉRA

Kdo jsme


Jsme jazyková a vzdělávací agentura sídlící v Praze, s tradicí od roku 1993, která se pyšní především kvalitou výuky, rozmanitostí nabízených jazyků (přes 60 světových jazyků) a inovativním přístupem k vzdělávání. Jako zakládající člen České asociace jazykových škol a držitel několika certifikací kvality, nabízíme rovné příležitosti a možnost karierního růstu pro každého.

Náš tým


Jsme parta fajn lidí s pozitivním mindsetem a smyslem pro humor. Naším hlavním cílem je spokojený klient. Ať už jde o s spokojenost s kvalitou překladu, s efektivní výukou jazyka, nebo se zážitky ze studia ze zahraničí, my se staráme, aby si každý přišel na své. 


Naše vize

Náš cíl není být největší, ale být vždy nekompromisní v poskytování kvality. Každý klient je pro nás jedinečný a klademe důraz na jeho bezpečnost a soukromí. Integrujeme nejnovější výukové metody a technologie, aby naše vzdělávací služby překonaly očekávání klientů, rozšiřujeme nabídku mimo jazykové kurzy skrze mezinárodní projekty a kombinujeme formální a neformální vzdělání, vše s cílem plnit specifické požadavky klientů.