St Giles Vancouver - Platinum centrum

Kurz angličtiny pro manažery v Kanadě

Platinum centrum je určené všem motivovaným studentům, kteří se v co nejkratším čase chtějí naučit co nejvíce. Proto většinu klientů tvoří vedoucí pracovníci, manažeři, ředitelé firem, ale i čerství absolventi vysokých škol, kteří jsou velmi motivovaní a hledají nejvyšší kvalitu služeb. 

Jazyk
angličtina
Země
Kanada
Typ kurzu
pro manažery
  • Výuka v Platinum centru probíhá ve skupinách maximálně 5 studentů
  • Minimální věková hranice 21 let, průměrný věk 30–55
  • Seriózní a motivující prostředí vhodné pro „zapálené“ klienty
  • Velmi osobní přístup
  • Občerstvení během výuky zdarma (teplé a studené nápoje, svačiny)
  • Široká nabídka ubytování v okolí školy
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Orientační cena kurzu
angličtina Platinum MINI GROUP 21+ 25 max. 5 23 040 Kč / týden
angličtina Platinum MINI GROUP 21+ 30 max. 5 27 662 Kč / týden
angličtina Platinum MINI GROUP 21+ 20 max. 5 18 489 Kč / týden
angličtina Platinum MINI GROUP 21+ 15 max. 5 11 785 Kč / týden
angličtina Platinum MINI GROUP 21+ 35 max. 5 32 091 Kč / týden
angličtina Platinum COMBI (skupina + individuál) 21+ 20+10 max. 5 32 602 Kč / týden
angličtina Platinum COMBI (skupina + individuál) 21+ 20+5 max. 5 25 545 Kč / týden
angličtina Platinum COMBI (skupina + individuál) 21+ 15+5 max. 5 18 841 Kč / týden
angličtina Platinum COMBI (skupina + individuál) 21+ 15+10 max. 5 25 898 Kč / týden

Zvolený počet lekcí v délce 50 minut, rozřazovací test, certifikát o absolvování kurzu, veškeré učební materiály, možnost účasti na dobrovolném společenském programu školy, asistenci zaměstnanců Channel Crossings

Cena nezahrnuje: registrační poplatek 2 646 korun, ubytovací poplatek 3 969 korun

Vancouver je jedno z nejznámějších měst v Kanadě a zároveň největší město nejzápadnější kanadské provincie zvané Britská Kolumbie. Rozkládá se na březích Tichého oceánu a je lemováno vrcholky Skalistých hor. Centrum tvoří mnoho moderních a zajímavých staveb, naleznete zde krásně upravenou pobřežní promenádu s přístavem pro jachty a plovoucí sportovní letadla, která zajišťují rychlou dopravu do odlehlejších částí země. 

St Giles International je součástí stejnojmenného řetězce velmi kvalitních jazykových škol, které působí také na území Velké Británie a USA. Ve Vancouveru se škola nachází v několikapatrové moderní budově, kde zabírá celé jedno patro. Platinum centrum je zcela oddělený prostor a je moderně a pohodlně vybaveno tak, aby splňovalo očekávání vytížených a náročných klientů, kteří za velmi krátkou dobu potřebují co nejvíce zlepšit jazykovou úroveň. Platinum centrum je zároveň skvělou volbou, pokud se klient potřebuje připravit na zahraniční prezentaci nebo se věnovat určité slovní zásobě dané pro jeho obor. Učitelé jsou zároveň profesionálové v oblasti marketingu, IT, farmacie, letectví, lékařství, práva a dalších. 

Před odjezdem na pobyt vyplňuje klient rozsáhlou analýzu potřeb, která má za cíl ještě před příjezdem připravit lektory a náplň výuky co nejvíce tak, aby byla splněna očekávání klienta, případně jeho zaměstnavatele. 

Typ ubytování Věk Strava Cena
Hostitelská rodina Standard 19+ polopenze Na vyžádání
Hostitelská rodina Superior, vlastní koupelna 18+ polopenze Na vyžádání
Studentská rezidence YWCA 19+ bez stravy Na vyžádání
Studentský apartmán, koupelna, kuchyňka 19+ bez stravy Na vyžádání
Apartmán 3 star 19+ snídaně Na vyžádání
Hotel 3, 4, 5 star 19+ snídaně Na vyžádání

Za odpočinkem, sportem i zábavou vyrážejí obyvatelé a návštěvníci Vancouveru do rozlehlého Stanley Parku, ve kterém se mimo jiné nachází i obrovské akvárium. V blízkém okolí Vancouveru je mnoho turisticky atraktivních míst, velmi oblíbené jsou výpravy spojené s pozorováním velryb. Dvě hodiny jízdy na sever se nachází horské městečko Whistler, centrum zimních i letních sportů a dějiště ZOH 2010.

Doprava do Vancouveru je možná přímou leteckou linkou z řady evropských nebo amerických měst. Při cestě z Prahy je zapotřebí počítat s minimálně jedním přestupem. Zájemcům škola zajistí za poplatek transfer z/na letiště. Městská doprava je ve Vancouveru poměrně rozmanitá. Lze využít rychlodráhu nebo autobusovou síť. Spolehlivě funguje také lodní doprava, kterou vzhledem k členitosti pobřeží každodenně využívá poměrně velký počet lidí. 

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě