Jazyková a vzdělávací agentura

Exmouth - skupinový pobyt s delegátem

Kurz angličtiny pro děti a mládež ve Velké Británii

Škola Hello! Exmouth je mezinárodní jazyková škola v malém městě Exmouth na jihozápadním pobřeží Anglie. Velmi osobní přístup majitelů školy a skvělé britské hostitelské rodiny jsou důvodem, proč zvolit právě tento letní skupinový pobyt.

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • VYPRODÁNO
  • Termín: 30. června - 14. července 2024 - POSLEDNÍ VOLNÉ MÍSTO!
  • Studenti vě věku 11 - 17 let
  • Ubytování v hostitelských rodinách
  • Skupinový pobyt s českým delegátem
  • Malé bezpečné britské město se 4 km pobřežní promenády
  • Bohatý program aktivit a výletů
1 člověk si právě prohlíží tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
angličtina Skupinový pobyt s českým delegátem 13 - 17 15 max. 15 37 850/dva týdny

15 lekcí angličtiny týdně ve skupině max. 17 studentů, ubytování v hostitelské rodině ve sdíleném pokoji, plná penze (oběd formou balíčku), 5 odpoledních nebo dopoledních aktivit týdně, 2 večerní aktivity týdně jako barbecue, karaoke, disco, bowling, talent show a další, 1 celodenní víkendový výlet týdně, certifikát o absolvování programu, učební materiály, registrační a ubytovací poplatek

Cena nezahrnuje: kapesné, pojištění a letenku

Letenka od 10500 Kč včetně zavazadla

Pojištění 320 Kč (v případě připojištění proti stornu +5 % z celkové ceny pobytu). 

Exmouth je město se 40 tisíci obyvatel, které se nachází na jihozápadním pobřeží Anglie nedaleko Exeteru. Dojezdová vzdálenost z Londýna Heathrow jsou 3 hodiny. Exmouth je skvělým výchozím bodem na návštěvu nádherného západního pobřeží hrabství Devon a Cornwall, k návštěvě Plymouth a oblasti Dartmoor, nedaleko Bristolu a Bath

Studenti jsou ubytováni v hostitelských rodinách ve vícelůžkových pokojích společně se studentem jiné národnosti. V případě, že to rodiče vyžadují nebo pro kamarády cestující společně, je možné zařídit ubytování v jedné rodině. Pokud je rodina více než 30 minut pěšky od školy, studenti od školy obdrží autobusovou jízdenku.

V dopoledních nebo odpoledních hodinách mají studenti výuku angličtiny. Před, nebo po výuce, probíhají pestré aktivity, jako je procházka městem, návštěva kina, sportovní hry, nebo různé workshopy. Mezi výukou a aktivitami je vždy pauza na oběd, který děti dostávají formou balíčku.

Večerní aktivity probíhají dvakrát týdně. Na těchto aktivitách se sejdou všechny děti a tráví společně čas až do 21:30. Mezi tyto aktivity patří Talent Show, Barbecue, kino, bowling a další. 

Víkendové výlety jsou celodenní. Studenti vyráží například do Plymouth, Bristolu, Bath, Národního Parku Dartmoor apod. Všechny aktivity a výlety jsou v ceně programu, student potřebuje pouze kapesné.

Skupina dětí doprovázená česky mluvícím zástupcem Channel Crossings poletí přímým letem British Airways z Prahy na letiště London Heathrow. Na letišti bude čekat transfer, který celou skupinu odveze do rodin v Exmouth. Na cestě zpět opět skupinu vyzvedne transfer a odveze ji na letiště Heathrow. V ceně letenky je zahrnuté odbavené zavazadlo.

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě