Jazyková a vzdělávací agentura

Studium a práce v Kanadě

Chcete studovat, a přitom pracovat v Kanadě?

Stačí, aby vám bylo víc než 18 let a měli jste ukončené středoškolské studium.

Nejlepší na této nabídce je to, že se v Kanadě nebudete učit jenom angličtinu. Budete studovat obchodní obor na univerzitě, získáte diplom, a ještě si pořídíte parádní zápis do životopisu, protože nedílnou součástí tohoto pobytu je zaměstnání. A nebojte, rozhodně nebudete smažit hranolky v rychlém občerstvení.

Budete navštěvovat ILAC (Internation College) v Torontu nebo ve Vancouveru. První polovinu pobytu se učíte a zároveň můžete pracovat 20 hodin týdně. Druhou půlku programu pouze pracujete. Můžete si vybírat mezi dvěma studijními obory English for Business nebo English for Customer Service, které zahrnují např. Professional Communication, Working Across Cultures, Business Math, Introduction to Business Management, Human Resources Management, Digital Marketing, Project Management, Event Planning, Customer Service Skills, Sales Fundamentals a mnoho dalšího.

Program si můžete zvolit v délce 26, 40, 48 nebo 60 týdnů. Nástupní termíny jsou každý měsíc. Speciální ceny pro české studenty začínají na 93 600 Kč za 26 týdnů výukového programu. Ubytování a víza vám zajistíme.

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 300

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě