Jazyková a vzdělávací agentura

Studium a práce v Kanadě

Chcete studovat, a přitom pracovat v Kanadě?

Stačí, aby vám bylo víc než 18 let a měli jste ukončené středoškolské studium.

Nejlepší na této nabídce je to, že se v Kanadě nebudete učit jenom angličtinu. Budete studovat obchodní obor na univerzitě, získáte diplom, a ještě si pořídíte parádní zápis do životopisu, protože nedílnou součástí tohoto pobytu je zaměstnání. A nebojte, rozhodně nebudete smažit hranolky v rychlém občerstvení.

Budete navštěvovat školu ILAC (Internation College) nebo Tamwood (Internation College), které sídlí v Torontu nebo ve Vancouveru. První polovinu pobytu se učíte a zároveň můžete pracovat 20 hodin týdně. Druhou půlku programu pouze pracujete. Můžete si vybírat mezi rozmanitými studijními obory, které zahrnují např. Business and Management, Sales and Marketing,, Digital Marketing, Business Administration, Communication and Service Essentials, Web Developement, UI Design, UX Design, Hospitality and Tourism a mnoho dalšího.

Program si můžete zvolit v délce 6 měsíců, 1 rok nebo 2 roky. Nástupní termíny jsou každý měsíc. Speciální ceny pro české studenty začínají na 140 000 Kč za půlroční výukový program. Ubytování a víza vám zajistíme.


Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 300

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě