Jazyková a vzdělávací agentura

Státní střední škola ve Španělsku

Studium ve Španělsku pro středoškoláky

Španělské střední školy nabízejí kvalitní vzdělávání, které studentům umožňuje nejen zdkonalení se ve španělštině, ale teké poznání bohaté španělské kultury, historie a tradice. Španělština je velmi populárním světovým jazykem, vzhledem k jeho využití jej studenti často volí jako svůj druhý cizí jazyk. Ponoření se do jazykového prostředí umožňuje studentům rychle a efektvně zlepšit jejich jazykové dovednosti, což je cenné nejen v osobním, ale i budoucím profesním životě. 


Jazyk
španělština
Země
Španělsko
Typ kurzu
pro zájemce o studium na zahraniční střední škole
  • Možnost volby konkrétního regionu za příplatek
  • Ubytování je zajištěno v hostitelských rodinách, v jednolůžkovém pokoji s plnou penzí
  • Španělsko klade velký důraz na kvalitní a dostupné vzdělávání, což zajišťuje, že státní školy jsou na vysoké úrovni
  • Délka studia 1 trimestr, semestr nebo celý školní rok
3 lidé si právě prohlížejí tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
španělština Školní rok na státní střední škole 2024/2025 12 190 EUR
španělština Semestr na státní střední škole 2024/2025 8590 EUR
španělština Trimestr na státní střední škole 2024/2025 6850 EUR

Cena zahrnuje umístění a studium na střední škole, ubytování v hostitelské rodině, plnou penzi, letištní transfery, poradenství při výběru, informační schůzku před odletem, kompletní asistenci zástupce ChC a asistenci ze strany Španělska: koordinátor, pohotovostní linka, pravidelné schůzky v místě studia. Mezinárodní studenti se mohou zúčastnít tzv. Orientation days v Barceloně, kde se dozví veškeré prkatické informace o studiu a životě ve Španělsku a seznámí se s ostatními zahraničními studenty.

Cena nezahrnuje: letenku, kapesné, pojištění, transfer z orinetation days do cílové destinace.

Španělsko je zemí, která nabízí krásné a bezpečné zázemí pro studenty. Španělsko se pyšní velmi rozmanitou přírodou, studenti mohou studovat ve vnitrozemí, u zasněžených Pyrenejí nebo v přímořských městech. Nejen příroda je zde velmi rozmanitá, ale také kultura lidí, každý region má svou vlastní identitu, tradice a svátky a jazyk. 

Studenti si za příplatek mohou vybrat konkrétní region, ve kterém by chtěli studovat. 

Vybírat lze z těchto regionů:

  1. Andalusia
  2. Madrid a okolí
  3. Valencia (Valencia a Alicante)
  4. Zaragoza a okolí
  5. Severní Španělsko (Galicia a Asturiias)
  6. Kanárské ostrovy (Tenerefie a Gran Canaria)

Hostitelské rodiny ve Španělsku jsou klíčovou součástí zážitku z mezinárodního vzdělávacího programu, nabízející studentům jedinečnou příležitost ponořit se do španělské kultury, jazyka a způsobu života. Tyto rodiny jsou pečlivě vybírány a jsou připraveny studentům zajistit bezpečné prostředí. Studenti žijící u hostitelksých rodin mají své vlastní jednolůžkové pokoje, strava je zajištěná plnou penzí. 

Ve Španělsku se střední školy dělí na  dva stupně. První stupeň tzv. Secundaria Obligatoria (ESO) je čtyřletý povinný program, který je určen pro studenty ve věku od 12 do 16 let. Tento stupeň má za cíl poskytnout studentům vzdělání ve všech základních předmětech, jako je matematika, přírodní vědy, cizí jazyky a společenské vědy. 

Po dokončení ESO následuje druhý stupeň tzv. Bachillerato, tento dvouletý program je určen pro studenty ve věku od 16 do 18 let. Učební plán v tomto stupni se soustředí především na specializovanější předměty, které studenty připravují na závěrečné zkoušky a na studium na univerzitě. Studenti si v totmto stupni mohou vybrat specializované předměty dle svých preferencí. 

Studenti mají v ceně kromě kompletního středoškolského studia také bohatou nabídku volnočasových aktivit, které se konají přímo ve škole. Mohou si tak volit z desítek sportů, ale i uměleckých činností , které vyplní zbytek jejich dne. Naše studenty velmi motivujeme k tomu, aby se zájmových činností účastnili, protože díky tomu si najdou více kamarádů a lépe tak zapadnou do španělského kolektivu. V rámci ceny mají mezinárodní studenti zahrnuté i školní výlety v daném regionu.

Agentura Channel Crossings zajišťuje dopravu do určené destinace. 

Transfery z a na letiště je zajištěn a je zahrnut v ceně programu. Pro využití bezplatných transferů je nutné dodržet určené letiště.

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě