Jazyková a vzdělávací agentura

Inlingua Malta

Kurz angličtiny pro dospělé a rodiny na Maltě

Inlingua Malta je jedna z největších a nejstarších jazykových škol na ostrově. Nabízí velmi vysokou úroveň kurzů angličtiny ve skupinách s malým počtem účastníků. Sliema je hlavní turistickou čtvrtí s bohatým společenským vyžitím.

Jazyk
angličtina
Země
Malta
Typy kurzů
pro dospělé , pro rodiny , pro děti a mládež , pro manažery
  • Menší výukové skupiny max. 12 studentů 
  • Hlavní turistická oblast Sliema
  • Široká nabídka jazykových kurzů včetně miniskupin a programů pro juniory
  • Škola vhodná pro rodiny, min. věk dětí 5 let
  • Jednopokojové i rodinné apartmány v peší vzdálenosti od hotelu
1 člověk si právě prohlíží tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Orientační cena kurzu
angličtina Standardní kurz 16+ 20 max. 12 5 848 Kč / týden
angličtina Standardní kurz v miniskupině 16+ 20 max. 6 8 772 Kč / týden
angličtina Intenzivní kurz 16+ 30 max. 12 7 246 Kč / týden
angličtina Intenzivní kurz v miniskupině 16+ 30 max. 6 10 933 Kč / týden
angličtina kurz pro rodiny 1 dospělý + 1 dítě v miniskupině 18+/5+ 20 max. 6 / 10 16 018 Kč / týden
angličtina kurz pro rodiny 1 dospělý + 1 dítě 18+/5+ 20 max. 12/12 12 204 Kč / týden
angličtina kurz pro juniory 5+ 20 max. 10 6 356 Kč / týden
angličtina Business English 18+ 20 max. 6 8 772 Kč / týden

Zvolený počet lekcí v délce 45 minut, rozřazovací test, certifikát o absolvování kurzu, ubytovací poplatek, členství v plážovém klubu v letní sezóně, možnost účasti na dobrovolném společenském programu školy, asistenci zaměstnanců Channel Crossings. 

V letní sezóně škola účtuje příplatky ke kurzu i k ubytování. 

Cena nezahrnuje: registrační poplatek, učební materiály, ubytování, dopravu, pojištění

Malta a přilehlé ostrovy Gozo a Comino se nacházejí ve Středozemním moři, pouze několik desítek kilometrů od jižního pobřeží Sicílie. Přestože patří k nejmenším zemím světa, má velice bohatou historii. V dokonalém souladu se zde snoubí tisíce let stará historie s novodobým, moderním životním stylem. Počasí je příznivé po celý rok a Malta je tak ideální destinací pro relaxaci a studium angličtiny. Úředními jazyky jsou angličtina a maltština.  

Jazyková škola se nachází ve čtvrti Sliema, jedné z turisticky nejpopulárnějších oblastí ostrova. Škola v roce 2018 přesídlila do zcela nové budovy, ale založena byla již v roce 1980 a je vůbec jednou z prvních škol na ostrově. Klimatizovaná budova nabízí 20 moderních učeben. Školy Inlingua se nachází po celém světě. Hlavní centrum, které vydává učebnice a stará se o výukový plán, sídlí ve Švýcarsku.

Ostrov je vhodný pro všechny zájemce o angličtinu, kteří se chtějí učit v přátelském prostředí a chtějí kurz angličtiny kombinovat s dovolenou a volnočasovým programem. Malta je netypickou přímořskou destinací, protože nabízí spoustu vyžití a programu. Milovníci moře musí počítat s tím, že Malta je skalnatá a pláže jsou jen na pár místech ostrova. Lze případně využívat i plážové kluby luxusních hotelů. Přístup do vody na severní straně ostrova je možný téměř kdekoli, ale jde o velmi kamenitý okraj. Kromě koupání, potápění a dalších vodních sportů je ostrov zajímavý i lodními výlety, ať už kolem hlavního ostrova Malta nebo vedlejších ostrovů Comino a Gozo. Malta nabízí k vidění a návštěvě spoustu přírodních skalnatých útvarů, středověká města a bohatý noční život. 

Na Maltu se lze po většinu roku dostat přímým leteckým spojem z Prahy přes KMMalta. Zájemci mohou využít i přímé lety nebo lety s přestupem z Vídně. Nejjednodušší cestou z letiště je privátní taxi transfer, který automaticky zajistíme každému klientovi. 

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě