Jazyková a vzdělávací agentura

Brighton - skupinový pobyt s delegátem

Kurz angličtiny pro děti a mládež ve Velké Británii

Velmi kvalitní jazyková škola Loxdale English Centre leží v rezidenční čtvrti na okraji Brightonu. Pro velkou oblibu jsme se pro tento rok rozhodli uspořádat ve škole skupinový pobyt s dospělým doprovodem!

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Termín I: 14. července - 28. července (neděle - neděle) - VYPRODÁNO
  • Termín II: 28. července - 11. srpna (neděle – neděle) - POSLEDNÍ 3 VOLNÁ MÍSTA
  • Zájemci o delší program mohou absolvovat 4 týdny, tedy oba termíny ! 
  • Ubytování v hostitelských rodinách v pěší vzdálenosti (u většiny)
  • Skupinový pobyt s českým delegátem 
  • Nejoblíbenější přímořská destinace v Anglii
  • Bohatý program aktivit a výletů, odpolední i večerní aktivity každý den
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
angličtina Skupinový pobyt s českým delegátem 12-17 20 max. 16 v rodinách 48 510/2 týdny

20 lekcí angličtiny týdně ve skupině max. 16 studentů, ubytování v hostitelské rodině (vícelůžkové pokoje), plná penze (oběd formou balíčku, možnost připlatit teplý oběd ve školní kantýně), 5 odpoledních aktivit týdně, 5 večerních aktivit týdně jako barbecue, karaoke, disco, sporty, bowling, talent show a další, vyzvednutí rodinou po večerním programu v případě, že student bydlí více než 10 minut chůze od školy, 2 víkendové výlety týdně (v sobotu a v neděli), certifikát o absolvování programu, učební materiály.

Cena nezahrnuje: kapesné, pojištění a letenku

Letenka od 9500 Kč včetně zavazadla

Pojištění 320 Kč (v případě připojištění proti stornu +5 % z celkové ceny pobytu). 

Brighton se nachází na jižním pobřeží pouze hodinu jízdy od Londýna. Je tak skvělým výchozím bodem nejen pro víkendovou návštěvu Londýna, ale také pro objevování krás jižního pobřeží. Jedna se o nejoblíbenější letní přímořskou destinaci, kam se jezdí rekreovat i spousta Britů z vnitrozemí.

Studenti jsou ubytováni v hostitelských rodinách ve vícelůžkových pokojích společně se studentem jiné národnosti. V případě, že to rodiče vyžadují nebo pro kamarády cestující společně, je možné zařídit ubytování v jedné rodině. Naprostá většina rodin je v pěší vzdálenosti od školy. Studenti, kteří jsou ubytováni dál než 10 mninut od školy jsou po večerních aktivitách vyzvednuti rodinou.

V dopoledních hodinách mají studenti výuku angličtiny. Pak následuje pauza na oběd, který je buď formou balíčku nebo teplého oběda v kantýně. Po obědě následuje další program. Probíhají buď sportovní aktivity, výlety či soutěže.

Večerní aktivity jsou převážně společenské, kdy se sejdou všechny děti a tráví společně čas až do 21:00. Mezi tyto aktivity patří Talent Show, Karaoke, Barbecue, Team Games, kino, bowling a další. 

Víkendové výlety jsou celodenní a studenti vyráží do Londýna, Portsmouth, Cambridge apod. Všechny aktivity a výlety jsou v ceně programu, student potřebuje pouze kapesné.

Skupina dětí doprovázená česky mluvícím zástupcem Channel Crossings poletí přímým letem British Airways z Prahy na letiště London Heathrow. Na letišti bude čekat transfer, který celou skupinu odveze do rodin v Brightonu. Na cestě zpět opět skupinu vyzvedne transfer a odveze ji na letiště Heathrow. V ceně letenky je zahrnuté odbavené zavazadlo.


Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě