Jazyková a vzdělávací agentura

HELLO! Exmouth

Kurz angličtiny pro děti a mládež ve Velké Británii

Škola Hello! Exmouth je mezinárodní jazyková škola v malém městě Exmouth na jihozápadním pobřeží Anglie. Velmi osobní přístup majitelů školy a skvělé britské hostitelské rodiny jsou důvodem, proč zvolit právě tento letní pobyt.

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Děti bydlící v rodině mají zahrnutý i večerní program
  • Malé bezpečné britské město se 4 km pobřežní promenády
  • Skvělé britské hostitelské rodiny
2 lidé si právě prohlížejí tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena za 2 týdny Cena za 3 týdny
angličtina Young Learner 11-17 20 max. 15 v hostitelské rodině 32 967 Kč 48 997 Kč
angličtina Young Learner + multisport 11-17 20 max. 15 v hostitelské rodině 35 629 Kč 53 382 Kč

Cena zahrnuje:

20 lekcí ve skupině max. 15 studentů, ubytování v hostitelské rodině ve sdíleném pokoji, plná penze (oběd formou balíčku), 5 odpoledních aktivit týdně, 2 večerní aktivity týdně jako barbecue, karaoke, disco, sporty, bowling, talent show a další, 2 víkendové výlety týdně, certifikát o absolvování programu, učební materiály, registrační a ubytovací poplatek

Cena nezahrnuje: dopravu, pojištění


Exmouth je město se 40 tisíci obyvatel, které se nachází na jihozápadním pobřeží Anglie nedaleko Exeteru. Dojezdová vzdálenost z Londýna Heathrow jsou 3 hodiny, z Londýna Gatwick 4 hodiny, z Bristolu 1,5 hodin. Exmouth je skvělým výchozím na návštěvu nádherného západního pobřeží hrabství Devon a Cornwall, k návštěvě Plymouth a oblasti Dartmoor, nedaleko Bristolu a Bath

Ubytování je zajištěno v pečlivě vybraných hostitelských rodinách. Během celého pobytu mají děti zajištěnou plnou penzi, včetně pitného režimu.

Studenti mohou vybírat ze 2 různých letních programů.

Klasický Junior summer camp je určen všestranným dětem, program je kombinací výletů, exkurzí, společenských a sportovních aktivit. V tomto programu si přijde na své každý.

Druhou možností je program Multisport summer camp, ve kterém převládají nejrůznější sportovní aktivity (badminton, tennis, kriket, volejbal, basketbal, fotbal, plavání…).

Letní program obvykle probíhá od posledního týdne v červnu do třetího týdne v srpnu. Je otevřen studentům od 11 do 17 let. Bez ohledu na vybraný program bydlí všichni studenti v hostitelské rodině.

V dopoledních hodinách mají studenti výuku angličtiny. Pak následuje pauza na oběd, který je formou balíčku. Po obědě jsou na řadě aktivity. Aktivity závisí na zvoleném programu, pro všechny jsou pak společné víkendové výlety.  Večerní aktivity jsou dvakrát týdně. Zbytek večerů je pak v režii hostitelské rodiny, starší studenti mohou volný čas trávit po svém. Víkendové výlety jsou celodenní a studenti vyráží do Bristolu, Bath, Plymouth, Exeteru apod. Všechny aktivity a výlety jsou v ceně programu, student potřebuje pouze kapesné.

Studenti 16+ mohou letět sami se společností EasyJet do Bristolu. Odtud je pak vyzvedne soukromý taxi transfer a doveze je do rodiny.

Mladší studenti od 14 let mohou využít londýnská letiště Gatwick a Heathrow.  Na těchto letištích na ně čeká zástupce školy, který je posadí do autobusu směr Exmouth a ve městě budou vyzvednuti a odvezeni do rodiny.

Nejmladší studenti 11 – 13 let musí přiletět na letiště Gatwick s asistenční službou a odtud mít zajištěný privátní transfer.

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě