Jazyková a vzdělávací agentura

Earlscliffe, Folkestone - skupinový velikonoční pobyt s delegátem

Kurz angličtiny pro děti a mládež v jihovýchodní Anglii

Škola Earlscliffe pořádá velmi kvalitní letní juniorské pobyty v přímořském městečku Folkestone. Toto malé klidné město je ideální výchozí bod pro výlety na zajímavá místa hrabství Kent. Děti mohou během pobytu využívat výborně vybavený areál školy.

Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Termín velikonočního pobytu: 2. dubna (neděle) - 9. dubna (neděle) 2023
  • Škola se specializuje pouze na juniorské pobyty, ve škole nejsou žádní dospělí studenti
  • Děti bydlící ve školní rezidenci hned vedle školy - tradiční britské domy s moderním interiérem
  • Samozřejmostí je velmi bohatý program po celý den
  • Fantastický týdenní velikonoční program pro studenty 8 - 17 let pod vedením skupinového vedoucího
  • Možnost extra aktivit: Paintball, Harry Potter Studio nebo Muzikál Lví Král
1 člověk si právě prohlíží tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena
angličtina Easter course 8 - 17 let 8 - 17 let 16 12 ubytování ve školní rezidenci 35 870 Kč

16 hodin ve skupině max. 12 studentů, ubytování v rezidenci (2-3 lůžkové pokoje s vlastní koupelnou), plná penze, kompletní program mimoškolních aktivit, sportů, výletů a exkurzí (včetně všech vstupů), Wi-Fi, zpáteční transfer z letiště v Londýně, certifikát o absolvování programu, učební materiály.

Cena nezahrnuje: 

letenku, pojištění

Folkestone je malé přímořské město ležící v hrabství Kent. Jedná se o velmi klidnou a bezpečnou lokalitu, vhodnou pro pobyty dětí a teenagerů. V okolí se nachází nespočet přírodních i kulturních památek (např. katedrála v Canterbury, hrad v Doveru, atd..)

Studenti jsou ubytování v jedné z 5 rezidenčních budov. Všechny budovy jsou ve vzdálenosti max. 5 minut od školy. Studenti jsou ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích se studenty jiných národností. Všechny pokoje jsou moderně vybaveny a mají vlastní koupelnu. Součástí ubytování je zajištění kompletní plné penze, snídaně, oběd i večeře jsou podávány formou bufetu.

V rámci aktivit si děti vyzkoušejí spoustu sportů jako např. paintball, badminton, softball, fotball, atd. Mezi večerními aktivitami jsou různé kvízy a soutěže, návštěva kina, tématická doskotéka nebo grilování. Výlety jsou orientované na zajímavá místa v okolí (např. Canterbury, Londýn, Dover, Thorpe theme park,..)

V rámci programu je zahrnut i zpáteční transfer z letiště London Heathrow či London Gatwick. Na obě tyto letiště se dá doletět přímým letem z Prahy. Skupinka má zajištěný společný let a vyzvednutí transferem školy.

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě