Jazyková a vzdělávací agentura

CES Oxford

Kurzy angličtiny pro děti a mládež ve Velké Británii

Jazyková škola CES Oxford patří do oblíbeného řetězce jazykových škol, který studentům z České republiky nabízí výuku za velmi příznivé ceny. Škola se nachází v malebném městečku Wheatley, přibližně patnáct minut od centra Oxfordu. Díky menší kapacitě si zde můžete být jisti osobním přístupem všech zaměstnanců.

Škola nabízí kurzy všeobecné angličtiny v různé intenzitě, kombinace skupinové a individuální výuky či přípravu na mezinárodní zkoušky.


Jazyk
angličtina
Země
Velká Británie
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Celoroční speciální ceny pro klienty Channel Crossings
  • Lekce jsou vedené zkušenými pedagogy.
  • CES Online – e-learningová platforma ke kurzu zdarma
  • Rezidence i většina hostitelských rodin je v pěší vzdálenosti.
  • Plná penze po celou dobu pobytu
  • bohatý kulturní program
1 člověk si právě prohlíží tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena za 2 týdny
angličtina Letní jazykový program s aktivitami 12-17 20 max.15 Hostitelská rodina 54 537 Kč
angličtina Letní jazykový program s aktivitami 12-17 20 max.15 Rezidence 67 536 Kč

Cena zahrnuje: 

Zvolený počet lekcí v délce 45 minut, rozřazovací test, certifikát o absolvování kurzu, CES e-learning, možnost účasti na dobrovolném společenském programu školy, asistenci zaměstnanců Channel Crossings.

Cena nezahrnuje: registrační poplatek, ubytovací poplatek, učební materiály, dopravu 

Škola osidluje nádhernou starobylou budovu ze 17. století. Celkem zde najdete 15 učeben, multimediální centrum s PC a tablety, knihovnu se studovnou a denním tiskem, kuchyňku pro studenty a společenskou místnost s kulečníkem. Velkým plusem je prostorná školní zahrada s posezením, kde se v létě často konají barbecue.


Ubytování je v ceně programu.

Klienti si mohou vybrat ubytování v ověřených hostitelských rodinách. Rodiny zajišťují plnou penzi po celou dobu pobytu. Pokoje v rodinách jsou dvoulůžkové.

Další možností je ubytování v rezidenci, která je vzdálená 15 minut chůze od školy. Rezidence také zajišťuje plnou penzi po celou dobu pobytu. Pokoje jsou buď jednolůžkové, nebo dvoulůžkové.

Součástí školního programu je nabídka volnočasových aktivit a výletů, kdy mají studenti možnost navštívit řadu zajímavých míst, účastnit se mezinárodních večerů, kdy studenti představují své národní pokrmy, a jiných společenských akcí. V blízkosti školy najdete i sportovní centrum (mezi oblíbené aktivity patří zejména kulečník, stolní tenis, golf nebo plavání).

Doprava do Oxfordu je možná z letiště Luton nebo Stansted, případně také z Heathrow. Kancelář školy za poplatek zajišťuje vyzvednutí na letišti a následný odvoz do místa ubytování. Levnější alternativou dopravy z letiště jsou autobusové linky National Express nebo vlakové spojení.

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě