Jazyková a vzdělávací agentura

Emerald Cultural Institute

Kurz angličtiny pro děti v Irsku

Emerald Cultural Institute se nachází v jedné z residenčních čtvrtí Dublinu. Sídlí ve viktoriánské vile obklopené zahradou. Bez nadsázky lze říci, že patří k nejelegantnějším a nejlépe vybaveným jazykovým školám v metropoli. 

Během letních měsíců škola pořádá řadu programů pro mládež. Na výběr jsou kurzy angličtiny s variantami volnočasových aktivit tzv. Multi-Activity program. Zároveň je zde také tzv. Young adult program, který je určen dospívajícím ve věku 16 - 20 let. Ti kteří chtějí opravdu vypilovat svojí angličtinu, mohou zkusit Intenzivní program, jehož součástí jsou lekce zaměřené na konverzaci. Všechny tyto kurzy jsou kombinací dopolední výuky angličtiny a různorodého programu.


Jazyk
angličtina
Země
Irsko
Typ kurzu
pro děti a mládež
  • Jedna z nejvyhledávanějších škol blízko Dublinu
  • Krásná viktoriánská budova
  • Krátká vzdálenost ubytování od školy
  • Rozmanitý národnostní mix studentů
  • Široký výběr kurzů angličtiny
  • Více jak 35 let zkušeností
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Typ ubytování Cena za 2 týdny
angličtina Multi-Activity kurz angličtiny s programem aktivit 11 - 17 15 max. 15 50 293 Kč
angličtina Intenzivní kurz angličtiny s programem aktivit 14 - 17 15 + 6 lekcí konverzace max.15 50 344 Kč
angličtina Young Adult kurz angličtiny s programem aktivit 16 - 20 20 max. 15 50 344 Kč

Zvolený letní kurz, rozřazovací test, certifikát o absolvování kurzu, ubytování, plnou penzi, bohatý program školy, asistenci zaměstnanců Channel Crossings

Cena nezahrnuje: registrační poplatek, ubytovací poplatek, učebnice, dopravu. 

Areál školy je tvořen původní historickou vilou a vkusným přístavkem, který se nachází v zadní části školního pozemku. V elegantní vstupní hale se nachází recepce, kde jsou každé pondělí uvítáni nově příchozí studenti a kde je možné získat nejrůznější praktické informace v průběhu celého pobytu. Učebny jsou světlé a prostorné. Ve škole se nachází několik počítačových učeben. V celém areálu školy lze využívat bezdrátové připojení k internetové síti. V nově vybudovaném komplexu je studentská restaurace. V patře se nachází několik menších učeben.

Okolí školy je klidné a příjemné, studenti zde mají ideální podmínky ke studiu. Z oken školy je výhled na krásně upravený park Palmerston. Centrum Dublinu je vzdáleno asi 15 minut autobusem anebo 5 minut rychlodráhou LUAS. Škola je velmi oblíbená a řada studentů se sem opakovaně vrací. Každoročně se zde schází lidé z více než 40 zemí světa.

Ubytování škola nabízí v hostitelských rodinách nebo v rezidenci. Rezidenční ubytování je za příplatek.

Kurzy pro děti a mládež zahrnují bohatý program sportu, her, hudebních a výtvarných dílen a výletů do okolí. Programy vedou lektoři se zkušenostmi jak s výukou angličtiny pro cizince, kteří jsou zároveň odborníci na některou z nabízených aktivit, vše tedy probíhá pod profesionálním vedením.

Doprava do Dublinu je možná přímou leteckou linkou z Prahy. Z letiště lze do centra města cestovat pravidelnou autobusovou linkou. Za poplatek škola zajistí transfer z/na letiště.

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě