Jazyková a vzdělávací agentura

Překlady a tlumočení

Ti nejlepší z nejlepších

Náročné výběrové řízení, u kterého se nejeden překladatel nebo tlumočník zapotí, a dodržování norem kvality jsou zárukou vysoké úrovně našich služeb.

Více než 420 jazykových kombinací

Máme k dispozici takové množství odborníků, že vaši zakázku zvládneme přeložit/přetlumočit ve více než 420 jazykových kombinacích.

Bez oborových omezení

Nezalekneme se žádného odvětví. Naši překladatelé a tlumočníci rozumí IT, farmacii, právu, ale třeba i sportovní medicíně. Náš odborný záběr nezná hranic.

Naši spokojení klienti

Patří k nim třeba Zentiva, Tesco, Deloitte nebo Eurowag.

Naše ocenění

ISO 9001

Každoroční audit prokazuje, že splňujeme evropské normy pro systém řízení kvality. A co to v praxi znamená? Že se můžete spolehnout, že vám dodáme službu, která splní vaše očekáván...

ISO 17100

Splňujeme normu evropsky uznávaného standardu překladu. Vy tím získáváte jistotu, že když si u nás objednáte překlad, dostanete ho v té nejvyšší kvalitě.

ELIA

Jsme členy organizace ELIA – Evropské asociace jazykového průmyslu, která sdružuje významné překladatelské agentury a společnosti.

99,994 % pozitivní feedback

O naprosté spokojenosti s našimi službami svědčí hlavně kladná zpětná vazba, kterou od našich klientů pravidelně dostáváme.

Napište nám

Zavolejte nám

+420 210 215 300

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě