St Giles New York - Platinum centrum

Kurzy angličtiny pro manažery v New Yorku

Platinum centrum je určené všem motivovaným studentům, kteří se v co nejkratším čase chtějí naučit co nejvíce. Proto většinu klientů tvoří vedoucí pracovníci, manažeři, ředitelé firem, ale i čerství absolventi vysoké školy, kteří jsou velmi motivovaní a hledají nejvyšší kvalitu služeb. 

Jazyk
angličtina
Země
USA
Typ kurzu
pro manažery
  • Zcela oddělené Platinum centrum s max. velikostí skupiny 5 studentů
  • Min. věk 21 let, průměrný věk 30–55 let
  • Velmi seriózní a motivující prostředí vhodné pro „zapálené“ klienty
  • Velmi osobní přístup
  • Občerstvení během výuky zdarma (teplé a studené nápoje, svačiny)
  • Kurzy spojené s poznáváním města
3 lidé si právě prohlížejí tuto školu
Jazyk Kurz Věk Počet lekcí týdně Velikost skupiny Orientační cena kurzu
angličtina Platinum MINI GROUP 21+ 20 max. 5 18 491 Kč / týden
angličtina Platinum MINI GROUP 21+ 25 max. 5 23 053 Kč / týden
angličtina Platinum MINI GROUP 21+ 30 max. 5 27 659 Kč / týden
angličtina Platinum COMBI (skupina + individuál) 21+ 20+5 max. 5/1 26 397 Kč / týden
angličtina Platinum COMBI (skupina + individuál) 21+ 20+10 max. 5/1 34 303 Kč / týden

Zvolený počet lekcí v délce 50 minut, rozřazovací test, certifikát o absolvování kurzu, veškeré účební matetiály, možnost účasti na dobrovolném společenském programu školy, asistenci zaměstnanců Channel Crossings

Cena nezahrnuje: registrační poplatek 3 322 korun, ubytovací poplatek 2 104 korun. 

Asi těžko bychom hledali člověka, který nikdy nezatoužil po návštěvě Big Applu. Město New York je určeno všem klientům, od těch, kteří chtějí spojit pár lekcí denně s poznáváním města, až po ty, kteří se chtějí výuce naplno věnovat v seriózním a motivujícím výukovém prostředí a večer a o víkendech užívat volného času. 

Budova školy se nachází na rohu 5th 33. Avenue, jen pár kroků od Empire State Building, od zastávky Grand Central, Times Square, a Bryant Parku.

Zcela oddělené Platinum centrum, je moderně a pohodlně vybaveno tak, aby splňovalo očekávání vytížených a náročných klientů, kteří za velmi krátkou dobu potřebují co nejvíce zlepšit jazykovou úroveň. Platinum centrum je zároveň skvělou volbou, pokud se klient potřebuje připravit na zahraniční prezentaci nebo se věnovat určité slovní zásobě dané pro jeho obor. Učitelé jsou zároveň profesionálové v oblasti marketingu, IT, farmacie, letectví, lékařství, nebo práva. Před odjezdem na pobyt vyplňuje klient rozsáhlou analýzu potřeb, která má za cíl ještě před příjezdem připravit lektory a náplň výuky co nejvíce tak, aby byla splněna očekávání klienta, případně jeho zaměstnavatele. 

Typ ubytování Věk Strava Cena
Hostitelská rodina Standard, mimo Manhattan 21+ polopenze 8 858 Kč / týden
Hostitelská rodina Standard na Manhattanu 21+ polopenze 12 180 Kč / týden
Studentská rezidence New Yorker s vlastní koupelnou 21+ bez stravy 13 442 Kč / týden
Studentská rezidence Vanderbilt se sdílenou koupelnou 21+ bez stravy 13 464 Kč / týden
Hotel 3, 4, 5 stars 21+ snídaně Na vyžádání

Studenti studující do 17x60 minut týdně resp. 20x 50 minut týdně mohou cestovat na bezvízovou registraci ESTA, kterou velmi rádi zajistíme. Její cena se pohybuje kolem  310 korun.

New York v sobě snoubí neskutečné množství památek a aktivit, které je možné vidět a dělat. Výlet na Sochu Svobody, návštěva vyhlídky na Empire State Building, Rockefeller Centre nebo World Trade Center, památník 9.11 v dolním cípu Manhattanu, procházka po Brooklyn Bridge s výhledem na Skyline Manhattanu, procházky nebo projížďky na kole v Central  Parku, výlety lodí na Hudson River, vyhlídkové lety helikoptérou, největší outlety s obrovskou nabídkou značkového zboží, restaurace ze všech koutů světa a naprosto multikulturní prostředí, to vše vystihuje pravý New York, kde se nikdy nemůžete nudit.

Letecky se lze do New Yorku dopravit z Prahy s jedním přestupem. V letních měsících pak obvykle Delta Airlines vypravuje přímý let na letiště Newark. Přímý let lze zajistit i z jiných měst v Německu, Polsku nebo Rakousku.

Ze všech New Yorských letišť se dostanete MHD dopravou. Můžete využít i taxi přímo do ubytování s vyzvednutím v letištní hale. 

Napište nám

Zavolejte nám

210215340

Navštivte nás

Channel Crossings Karlín

Meteor C

Thámova 32

Praha 8

Ukázat na mapě